Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantrické masáže pro ženy

Tantrická masáž vás povede hluboko k vašim pocitům a příjemnému uvolnění v rámci bezpečných hranic. Masáž se řídí vašimi potřebami a momentálními pocity, nikam vás netlačí, ale postupně otevírá, energetizuje a vede tak, aby byl celý rituál překrásným a nezapomenutelným zážitkem. Pro masáž si můžete vybrat muže – maséra či ženu-masérku z našeho masérského týmu.

Součástí masáže je také vstupní rozhovor, kam patří vaše otázky, přání, zkušenosti i případné obavy a kde vás dávající seznámí s detailním průběhem tantrické masáže. Pro tento rozhovor dáváme navíc 30 min času ke každé masáži, který lze využít také k relaxaci po masáži samotné.

Smyslný rituál uctění těla

Jedná se o seznamovací masáž celého těla, při které vás bude masér či masérka ve vámi vybraném čase masírovat, hladit i hýčkat pomocí teplých ručníčků, kožešinek, peříček, smyslného orientálního oleje či horkých lávových kamenů. Zahrnuta je i energizující masáž hlavy či chodidel. Budete odcházet odpočinutá a plná životodárné energie. Tato masáž nezahrnuje intimní masáž joni.

 • 60 min.........2.000 
 • 90 min.........3.000 
 • 120 min........3.500 

Klasická tantrická masáž

Tato masáž začíná seznamovacím rituálem ve stoje, při kterém se na sebe s masérkou či masérem vzájemně naladíte, tentokrát již beze slov a budete moci fyzicky pocítit důvěru a jistotu, že se o dávajícího můžete „opřít“. Následně si již budete užívat péči na futonu. Čeká vás masáž pomocí horkých ručníčků, probouzení smyslné energie za pomoci kožešinek a peříček a masáž celého těla teplým voňavým olejem. Součástí masáže je i masáž joni a pánevního dna, při které budete moci pocítit příliv nové, vyživující energie a její rozlévání po těle, které můžete podpořit používání tantrického dechu. K této masáži je možné přiobjednat také masáž nové dimenze.

 • 90 min 3.000  (nové dimenze + 500 Kč a 15 min navíc)

Tantrická masáž „De luxe“

Luxusní tantrická masáž, která nabízí dostatek času ponořit se do opravdu hlubokého, transformačního prožitku, který pomáhá, vyživuje a léčí na mnoha rovinách těla i duše. Oddejte se přítomnému okamžiku a objevte nové možnosti prožívání vzrušení, spolu s pocitem propojení sexuality a spirituality. Čeká vás uvolňující masáž celého těla s použitím teplého růžového či smyslného orientálního oleje, seznamovací tantrický rituál, uvolňující masáž pomocí horkých ručníčků a lávových kamenů, smyslné hýčkání pomocí peříček a kožešinek a v neposlední řadě také prodloužená intimní masáž joni a pánevního dna, která vás zavede do stavu hluboké blaženosti. U delších masáží (3h a více) můžeme na přání zařadit i libovolnou koupel z naší nabídky či masáž nové dimenze.

 • 2h ........ 4.350 
 • 2,5 h ..... 5.200 
 • 3h ........ 5.900 
 • 3,5 h ..... 6.500 
 • 4h ........ 7.500 
 • 5h ....... 9.500 

Luxusní tantrická masáž pro ženy „Pretty woman“

Naučte se prožívat sama sebe jako sexuální bohyni a prožijte mystický rituál, o kterém jste doposud pouze snila. Budeme hýčkat všechny vaše smysly a oslavovat vás řadou rituálů, blízkých ženské potřebě jemnosti, hebkosti i citu pro krásu a vůně. Masáž i něžné doteky vás uvedou do vln vaší vlastní sexuální energie, ve které se můžete zcela uvolnit, cítit se přijímaná, oslavovaná a uctívaná. Po rituálu vzájemného naladění a důvěry se setkáte s řadou vybraných technik, vyvinutých speciálně pro potřeby ženského těla. Patří sem prvky klasické tantrické masáže, jemné energetizující techniky taoistického učení i vyživující masáž celého těla teplým voňavým olejem. Zahrnuta je i masáž hlavy, obličeje a chodidel. K hluboké relaxaci pomůže pozorná masáž hýždí a úponů pánevního dna, která umožní přirozeně uvolnit energii první čakry. Vrcholem oslavy je prodloužená intimní masáž joni, kterou završuje rozvedení vitální energie do všech částí těla. Součástí masáže může být i masáž Nové dimenze. K rituálu patří také vybraná hudba, vůně, čerstvé květiny i občerstvení ovocem a nápoji. Nechte se hýčkat!

 • 3 hodiny.........5.500 

Tantrická masáž „Zrození Venuše“

V plodové vodě jsme přišli na svět, 70% lidského těla je tvořeno vodou, která je tak naší přirozenou součástí. Zklidňuje nás a vede nás do stavů hluboké relaxace a meditace. Tantrická masáž Zrození Venuše začíná koupelí z růžového oleje, soli z mrtvého moře a plátků růží, která vás naladí na vlnu přirozenosti a nevinnosti, která je nám vlastní od doby, co jsme přišli na svět. Chvíli budete relaxovat a odpočívat v koupeli sama, za doprovodu zvuku mořských vln, poté vás masér či masérka omyjí žínkou, namasírují ztuhlé šíjové svaly a reflexní body na hlavě, čímž vás uvolní a připraví na následující rituál. Po koupeli budete uložena na futon a bude vám proveden příjemný, voňavý cukrový peeling celého těla, který smyjete opět v růžové lázni. Poté již následuje uvolňující masáž celého těla, včetně chodidel, hlavy, obličeje či zadečku za pomoci voňavého růžového oleje a horkých mořských mušlí, které uvolní napjaté svaly a otevřou vás příjímání potěšení a radosti. Při této masáži budete zahrnuta láskyplnou péčí a něhou, které vás vyživí a nasytí touhu po láskyplných dotecích. Součástí této masáže může být i prodloužená intimní masáž joni a pánevního dna, ale můžete ji prožít i bez této části. Vše záleží na vás.

 • 3 hodiny.........5.700 

Čtyřruční a více-ruční tantrická masáž

Dokonalá harmonie doteků dvou a více masérů, masérek či jejich kombinace vám umožní pustit z hlavy všechny starosti a plně se oddat přítomnému okamžiku. Žádné místečko na vašem těle nezůstane opomenuto a brzy zjistíte,že ztrácíte pojem o čase a jediné co je jste vy, vaše tělo a nepopsatelný pocit, který zažíváte. Ponořte se s námi do této královské masáže a načerpejte novou energii a radost!

 • Tantra masáž klasik 90 min: 2 terapeuti 4.800 , 3 terapeuti 7.500 
 • Tantrická masáž De luxe 2h: 2 terapeuti 7.500 , 3 terapeuti 9.800 
 • Tantrická masáž De luxe 2,5h: 2 terapeuti 8.800 , 3 terapeuti 13.000 
 • Tantrická masáž De luxe 3h: 2 terapeuti 9.800 , 3 terapeuti 14.500 

Tantrická masáž jako rituál tantrického zasvěcení

Mystický 3h rituál, který vás zasvětí do tajů tantrických mystérií. Po počátečním rozhovoru zažijte překrásný rituál probouzení smyslů a otevírání srdce, který vás přenese daleko za hranice dnešní uspěchané doby, prohloubí důvěru v dávajícího, zostří vaše vnímání, otevře vaše srdce a připraví vás na hlubší prožití samotné tantrické masáže, která po něm následuje. Při 2h masáži „De luxe“ si pak více vychutnáte doteky vaší masérky či maséra i prodlouženou masáž joni a pánevního dna. Součástí může být i masáž nové dimenze. Samozřejmostí je průběžné občerstvení ovocem a nápoji a vybraná koupel z naší nabídky.

 • 3h.........5.900 

Tantrická masáž Iniciace Shakti

Vydejte se s námi na energetickou cestu tantrické masáže, při které vás po malých krůčcích povedeme k vám samotným. Naučíte se více vnímat svoje tělo a prožívat vzrušení jako meditativní, smyslnou energii, která vás naplní a oživí zevnitř. Zaměříme se také na tantrické dechové techniky a otevírání srdce. Masér či masérka budou vaším citlivým a vnímavým průvodcem.

 • 2h.........3.900 

Tantrická masáž ve tmě

Mystická tantrická masáž, která vám pod rouškou tmy pomůže poodhalit tajemství tantry i úplného odevzdání. Za pomoci tantrických dechových technik rozproudíme vaši energii a zkušenými doteky vás uvedeme do stavu hluboké relaxace, kde můžete načerpat tolik potřebnou energii a radost.

 • 105h.........3 900
 • 120h.........4 790
 • 150h.........5 590
 • 180h.........6 390
 • 210h.........7 350
 • 240h.........7 900

Masáž pro ženy

Rozhovor s Michaelou L. Torstenovou o tantrických masážích - Masáž pro ženy

Pro vaši masáž vám doporučujeme:

Tantra masérka Eva
„Tantra mi umožňuje setkávat se s lidmi na hluboké, intenzivní rovině a provázet je na jejich cestě za přirozeností. Nacházím v ní dokonalé spojení mezi filozofií těla a bytostnou oslavu života, kterého si vážím nadevše.“

Tantra masérka Liduška
„Tantrické masáže žen mám ráda pro jejich opravdovost. Ženy hledají v tantrické masáží něhu, smyslnost, krásu i spiritualitu, nemají potřebu něco předstírat. Ráda se dívám, když odcházejí krásnější a uvolněné. Mám z toho dobrý pocit.“

Tantra masérka Diana
„Tantra mne přivádí na cestu lásky a úcty k sobě samému i světu okolo nás. Tantrická masáž umožňuje společné zastavení a naslouchání našim nejzákladnějším potřebám, jako je potřeba blízkosti, doteku, konejšení nebo povzbuzení.“

Tantra masér Martin
„Žena byla prvním náboženstvím člověka, oslavovanou Bohyní různých jmen a podob, s jedním společným jmenovatelem, kterým je ŽENA. Tantrická masáž vás nechá prožít tuto vaši božskou podstatu, kdy cítíte, že jste středem vesmíru. Starost, co bylo předtím, nebo co bude potom, spolu pošleme po řece zapomnění. Daleko..“

Tantra masérka Tereza
„Tantrická masáž je pro mě dokonalým spojením relaxace a intenzivního bytí sami se sebou. Naplňuje mě péče i pocit bezpečí, které mohu ženám přinést. Ráda je vidím rozkvétat a zářit..“

Tantra masáže na Facebooku

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!