Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra Wellness - Luxusní prožitkové masáže

Vybrali jsme pro vás ty nejlepší masáže a Spa procedury z různých koutů světa, které si nyní můžete užít i u nás. Všechny uvedené masáže jsou zaměřeny prožitkově, naše masérky vám tedy poskytnou nejen profesionální masérské umění, ale také osobní přístup a pochopení. Masáže jsou zaměřené na uvolnění ztuhlých a bolavých svalů, relaxaci, načerpání nových sil i celkovou harmonizaci organismu. Používáme při nich ty nejkvalitnější 100% přírodní masážní oleje a suroviny. Všechny uvedené lze absolvovat také jako párovou masáž.

Masáž horkými mušlemi „Tokoriki“

Masáž horkými mušlemi „Tokoriki“

Masáž horkými mušlemi je unikátním polynéským rituálem, který ocení zejména ženy. Užijte si květinovou koupel s plátky růží a solí z Mrtvého moře, voňavý cukrový peeling i olejovou masáž celého těla za pomoci horkých mušlí.
(Číst více)

Havajská masáž „Lomi-Lomi“

Havajská masáž „Lomi-Lomi“

Exotická havajská masáž v rytmu mořských vln zapojuje do masáže, krom dlaní, i masáž předloktím, díky čemuž příjemně protáhne a uvolní celé vaše tělo i stresovanou mysl. Budete odcházet odpočatí a plní energie.
(Číst více)

Hluboce relaxační masáž Poklad Orientu

Hluboce relaxační masáž Poklad Orientu

Masáž Poklad Orientu vychází z tradičních ayurvédských léčebných postupů a přináší hluboké uvolnění těla i mysli. Zahrnuje masáž celého těla, včetně masáže hlavy a chodidel. Využívá také účinků tepla a esenciálních olejů.
(Číst více)

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny patří, zejména v sychravých zimních měsících, mezi nejoblíbenější masáže v našem centru. Horké lávové kameny prohřejí celé vaše tělo, uvolní ztuhlé a bolavé svaly a nabijí vaše tělo energií.
(Číst více)

Královská Bali masáž

Královská Bali masáž

Bali masáž byla pro své uvolňující a pěstící účinky, oblíbenou zkrášlující procedurou Indonéských princezen. Užijte si olejovou masáž celého těla exotickými oleji s vůní plumérie a mučenky, voňavý peeling i květinovou koupel.
(Číst více)

Relaxační aroma masáž

Relaxační aroma masáž

Relaxační aroma masáž využívá jedinečných účinků esenciálních aromaterapeutických olejů v kombinaci s uvolňující akupresurou a olejovou masáží celého těla. Pomáhá při přetížení a celkovém fyzickém a psychickém vyčerpání.
(Číst více)

Reflexní masáž chodidel

Reflexní masáž chodidel

Procedura známa přes 4500 let je založena na poznatku, že všechny orgány jsou propojeny nervovými drahami s reflexními ploškami na chodidlech. Masáž chodidel tak přináší nejen uvolnění a relaxaci, ale i pomoc při potížích.
(Číst více)

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy

Relaxační akupresurní masáž hlavy, ramen a šíje je tím pravým po náročném pracovním dni. Uvolňuje, uklidňuje a pomáhá od napětí a stresu. Výborná je také v kombinaci s reflexní masáží chodidel.
(Číst více)

Objednávky - Akce a slevy - Reference

Tantra masáže Praha s.r.o. – Oriental Spa & Wellness

Vychutnejte si své oblíbené tradiční i exotické masáže a Spa procedury v našem orientálně laděném centru, kde vás kromě kvalitní masáže a osobního přístupu našich terapeutů čeká také atmosféra typická pro kulturu, ze které tyto překrásné masáže pocházejí! Najdete u nás ruční nástěnné malby, exotické sochy, hedvábné látky i čerstvé květiny a vůně z dalekých krajů. Dopřejte si, aby vaše masáž byla opravdovým zážitkem všech smyslů! Samozřejmostí je dokonalá znalost používaných masérských technik i filosofie práce s tělem, stejně jako respek a úcta k našim klientům. Kořeny našeho centra sahají až do roku 2004, od kdy vám přinášíme služby té nejvyšší kvality. Nechte se hýčkat!

Nejkrásnější exotické masáže

Otestovali jsme pro vás nejlákavější exotické a orientální masáže z celého světa. Přečtěte si jaký je jejich průběh i blahodárné účinky a napište nám, které druhy masáže byste chtěli zažít v našem centru!

Tantra masáže na Facebooku

Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!