Tantra masáže Praha s.r.o. - Koupele

Rituální lázeň je procedura známá již od dob prvních kultur. Nejznámější jsou asi pověstné koupele královny Kleopatry, udržující její krásu a mládí. Rituální koupel se praktikovala i v tantrických chrámech bohyně a nyní ji najdete i v našich tantrických lázních Tantra wellness!

Teplá lázeň obohacená o bylinkové soli, květiny a aromaterapeutické oleje uvolní vaše tělo i stresovanou mysl a dodá vám novou energii. Vybrat si můžete z 8 druhů koupelí, podle toho, co právě potřebujete. Některé koupele vás příjemně osvěží a dodají vám novou životní sílu, jiné vyživí vaši pokožku a pohladí po duši i po těle, v nabídce najdete také koupele zklidňující či romantické koupele pro dva!

Koupel trvá 20 min a můžete ji absolvovat před či po masáži nebo jako samostatnou proceduru. Pokud po koupeli nenásleduje masáž, pak vás naše terapeutka zabalí do hebkého šátku, zachumlá do deky a uloží na futon, kde budete ještě 20 min relaxovat, za přítomnosti horkého či osvěžujícího nápoje, malého občerstvení a relaxační hudby.

Romantická růžová koupel

Romantická růžová koupel

Afrodiziakální koupel s plátky růží, růžovým olejem a solí z Mrtvého moře je tou pravou přípravou na přijímání tantrické masáže. Vůně růží otevírá srdeční čakru, přináší pocity radosti, harmonie a štěstí. Ke koupeli je podáváno šampaňské!
(Číst více)

Luxusní Kleopatřina lázeň

Luxusní Kleopatřina lázeň

Luxusní koupel pro ženy složená z mléka, medu, smetany a vzácných orientálních olejů zanechá vaši pokožku jemnou a vláčnou a naplní vás pocitem krásy a smyslnosti. Dopřejte si orientální lázeň té nejvyšší kvality!
(Číst více)

Smyslná koupel ylang-ylang

Smyslná koupel ylang-ylang

Ylang-ylang je vzácná silice s opojnou květinovou vůní a výrazně afrodisiakálními účinky. Navozuje příjemnou uvolněnou atmosféru, probouzí fantazii a touhu po něžných dotecích. Dopřejte si ji před přijímáním tantrické masáže a nechte se unést do říše snů.
(Číst více)

Jiskřivá pomerančová koupel

Jiskřivá pomerančová koupel

Načerpejte energii a vitalitu a nechte se okouzlit svěží vůní zralých pomerančů, která vám vyčaruje úsměv na tváři a přinese vám pocit klidu a pohody. Pomerančová koupel je tím pravým lékem proti špatné náladě depresi a smutku.
(Číst více)

Harmonizující levandulová koupel

Harmonizující levandulová koupel

Levandulová koupel zklidňuje, harmonizuje energetický systém, uvolňuje a léčí. Pomáhá při migrénách i stavech vyčerpání. Dopřejte si ji po rituálu tantrické masáže a nechte se přenést do slunné Provence.
(Číst více)

Zklidňující meduňková koupel

Zklidňující meduňková koupel

Meduňková koupel je známá pro svou lehce citrusovou vůni, která zklidňuje a přináší uvolnění a radost. Tato koupel je vhodná při nervovém vypětí, úzkosti, nespavosti a strachu. Dopřejte si ji před přijímáním tantrické masáže pro zklidnění a soustředění.
(Číst více)

Povzbuzující eukalyptová koupel

Povzbuzující eukalyptová koupel

Eukalyptus pomáhá při migréně a vyčerpání, povzbuzuje, dodává energii a elán. V kombinaci s vůní citrónu působí až euforicky! Doporučujeme před přijímáním tantrické masáže zejména v letních měsících.
(Číst více)

Pečující heřmánková koupel

Pečující heřmánková koupel

Heřmánek je znám především pro své léčivé a zklidňující účinky. Heřmánková koupel je jako něžné pohlazení, umožňuje spočinout a načerpat novou energii. Pomáhá při únavě a stresu, zmírňuje smutek a depresi.
(Číst více)

Energizující rozmarýnová koupel

Energizující rozmarýnová koupel

Rozmarýnová koupel byla za časů uctívání Bohyně považována za rituální lázeň a využívala se především k posvátným obřadům. Její aromatická vůně má výrazně povzbuzující účinky, dodává energii a chuť do života.
(Číst více)

Prohřívací zázvorová koupel

Prohřívací zázvorová koupel

Zázvorová koupel prohřívá celé tělo, zostřuje vnímání, probouzí smysly a je známá také pro své výrazné afrodiziakální účinky. Tantrická masáž se zázvorovou koupelí probudí vaši energii a naplní vás pocity euforie!
(Číst více)

Objednávky - Akce a slevy - Reference

Tantra masáže Praha s.r.o. – Oriental Spa & Wellness

Vychutnejte si své oblíbené masáže, koupele a Spa procedury v našem krásném orientálním centru, kde vás kromě kvalitních služeb a osobního přístupu našich terapeutů čeká také smyslná a mystická atmosféra Dálného východu. Najdete u nás ruční nástěnné malby, exotické sochy, hedvábné látky i čerstvé květiny a vůně z dalekých krajů. Dopřejte si, aby vaše masáž či koupel byla opravdovým zážitkem všech smyslů! Samozřejmostí je dokonalá znalost používaných procedur, masérských technik i filosofie práce s tělem, stejně jako respek a úcta k našim klientům. Kořeny našeho centra sahají až do roku 2004, od kdy vám přinášíme služby té nejvyšší kvality.

Naše tantrické masáže:

Klasická tantrická masáž

Klasická tantrická masážSmyslná, uvolňující masáž celého těla, při které zažijete probouzení životodárné energie a příjemně relaxujete své tělo i svou mysl.

Tantrická masáž De luxe

Tantrická masáž De luxeLuxusní tantrická masáž, při které zažijete to nejkrásnější z umění našich masérek a vychutnáte si dostatek času jen pro Vás.

Luxusní masáž Pretty woman

Luxusní masáž Pretty womanSmyslná prodloužená tantrická masáž, kterou ocení především ženy, které jsou při ní oslavovány řadou rituálů a vybraných technik.

Partnerská tantra masáž

Partnerská tantra masážTantra masáž můžete sdílet i se svým partnerem. Umocňuje se tím vaše sexuální energie i vzájemná důvěra.

Luxusní prožitkové masáže:

Masáž horkými mušlemi Tokoriki

Masáž horkými mušlemi TokorikiExotický rituál masáže horkými mušlemi, cukrového peelingu a intuitivní rytmické masáže uvolní vaše tělo i mysl.

Havajská masáž Lomi Lomi

Havajská masáž Lomi LomiUvolňující rytmická masáž celého těla za pomoci dlaní a předloktí uvolní ztuhlé svaly i tělesné bloky.

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kamenyUnikátní léčebná masáž horkými lávovými kameny pomůže i těm nejbolavějším zádům! Zbavuje stresu a napětí.

Masáž Poklad Orientu

Masáž Poklad OrientuKombinace technik orientální masáže, která přirozeným způsobem navrací životní energii, zbavuje napětí, stresu a podráždění.

Tantra masáže na Facebooku

Facebook Twitter Google +

© 1998 - 2017, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!