Tantra masáže Praha s.r.o. – Přihláška na kurz

Pro účast na vámi vybraném kurzu vyplňte prosím přihlašovací formulář a uhraďte zálohu 6000 Kč na účet číslo: 115-5716880237/0100. Jako variabilní symbol uveďte prosím den odeslání přihlášky ve formátu dd-mm-rr , čímž vám rezervujeme místo ve skupině. Místa na kurz se obsazují v pořadí došlých přihlášek a zaplacených záloh. Těšíme se na Vás!

Podmínkou účasti na kurzu je souhlas s účastnickou dohodou. Odesláním přihlášky dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

                   

Odborný garant

Bc. Michaela Lynnette Torstenová

Bc. Michaela
Lynnette Torstenová, MBA

Zakladatelka Tantra masáže Praha s.r.o., psychoterapeutka, manažerka, lektorka tantry a skupin osobnostního rozvoje, koučka, lektorka jógy a holistické práce s tělem, masážní terapeutka... Číst více

Lektoři

Jana

Jana

Lektorka kurzů taoistické práce s energií a kurzů tantrické masáže, profesionální tantrická masérka a umělkyně. Číst více

Škola tantra masáže

Naše škola tradiční tantrické masáže byla založena v roce 2004, dramaterapeutkou a tantrickou lektorkou Bc. Michaelou Lynnette Torstenovou, MBA. Od té doby prošla řadou změn a vylepšení, a tak vám dnes díky naší dlouhé tradici a letitým zkušenostem, můžeme nabídnout výuku té nejvyšší kvality. Výuka probíhá výhradně v malých skupinkách (do šesti osob), díky čemuž zažijete skutečně individuální přístup a poznáte prožitek intimní tantrické zkušenosti. Našimi kurzy prošlo již mnoho spokojených klientů a věříme, že budete spokojeni i vy.

Tantra masáže na Facebooku

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!