Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Viktorie

Tantra masérka Viktorie

Viktorie je krásná mladá žena s dlouhodobým zájmem o vše, co souvisí s rozvojem a kultivací těla. Již několik let se živí jako profesionální masérka, ale klasické masáže jí časem začaly připadat příliš povrchní. V našem centru se tedy naučila umění tantrické masáže, které jí umožňuje jít s klienty do hlubších rovin a poznat je víc do hloubky!

Co má ráda:

Věnuji se tanečním disciplínám jako balet, jóga či akrobacie. Hodně čtu jak beletrii, tak odbornou literaturu a cestuji po všech možných koutech světa, které mi přinášejí inspiraci.

Proč dělá tantra masáže:

Když jsem se věnovala klasickým masážím, měla jsem pocit, že se klienti na mém stole střídají jeden za druhým, ale s málokým se doopravdy potkám. Chtěla jsem se však o lidech, co za mnou přicházejí dozvědět víc, poznat jejich osobnost. Možnost popovídání si nad šálkem čaje a vytvoření důvěrnějšího vztahu jako je tomu u tantrické masáže mi pak přináší mnohem větší radost z masáže samotné, kdy pak mohu pečovat o osobu mě známou a svým způsobem už blízkou, od čeho se také odráží kvalita mojí práce. Stejně tak mě těší možnost vytěžit z masáže nejen pozitivní účinek pro vaše zdraví, ale také napomoci psychice, rozhýbat zatuhlé vnitřní mechanismy a  potěšit i srdce.

Oblíbené tantra masáže:

Miluji olejovou část masáže, proto mám ráda dlouhé masáže De Luxe, které mi dovolí poctivě rozpracovat celé tělo, uvolnit celý nervový systém a zúročit tak zdravotní benefity masáže. Dále se specializuji na tantrické masáže žen, kde mohu uplatnit i své kosmetické vzdělání při masážích obličeje, krku a dekoltu, aby žena neodcházela pouze uvolněná, ale také krásnější a spokojenější sama se sebou.

Galerie

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!