Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Venuše

Tantra masérka Venuše

Venuše je smyslná, éterická a otevřená žena se vřelým srdcem i hlubokým porozuměním. Tantrické masáže s ní jsou plné něhy a smyslnosti. Svými jemnými doteky vás provede cestou plnou překvapení, radosti i silných zážitků, při kterých prožijete propojení s vaším nitrem i hluboké uvolnění.

Co má ráda:

Mám ráda život se vším, co obnáší. Vše co přináší poznání a radost, harmonii a krásu. Věnuji se hudbě, tanci, zpěvu, malování a další umělecké tvorbě. Mám ráda vodu, ve které plavu, přírodu, kde se projdu, lidi které obejmu a zvířata běhající kolem. Miluji planetu Zemi, na které ráda cestuji a poznávám krásy a různá zákoutí tohoto světa. Dotek přírody je pro mne důležitý i v masáži, při které ráda používám léčivé krystaly a kameny.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra je mou přirozenou součástí. Masážím se věnuji již několik let, avšak tantrická masáž je speciální spojením hlubokého dotyku, propojením smyslů, něhy i energie s uvolněním, očistou i nabitím. Vnímání svého těla, pocitů a emocí, které nás vedou k většímu pochopení sebe sama. Doteky a blízkost s druhým člověkem jsou mou přirozeností a úcta a láska k druhým posláním. Tento pocit vkládám do prožitku tantrické masáže.

Oblíbené tantra masáže:

Tantrická masáž je cestou do nitra, aby masáž měla účinek a smysl a mohlo se jít do hloubky a silného prožitku, je nejlepší mít dostatek času, kde je prostor na vzájemné naladění a uvolnění. Proto mám ráda delší tantrické masáže Deluxe, kde se mysl může rozplynout a tělo s dechem rozvinout. Mám ráda tantrické rituály a tantrické koupele s masáží ve vaně. Propojení s vodou je úžasným uvolňujícím zážitkem.

Galerie

Reference

Hi,

Thank you for a wonderful experience and a great service. I will certainly visit your center every time I visit Prague. It was a great start to my tantra journey - excelent tantra massage. Thank you Venus!
Ron
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2020, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!