Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Tomáš

Tantra masér Tomáš

Tomáš je milý, otevřený a pozitivně smýšlející člověk, který vás nakazí svým optimismem a smyslem pro humor. Jeho masérské umění a přirozenost, s jakou přistupuje k tělu, tantře i sexualitě vás okouzlí a zbaví posledních zbytků studu či rozpaků. Tomáš je skvělou volbou pro všechny muže, které láká zažít masáž s pevným mužským dotekem a nebojí se experimentovat. Přeneste se za hranice každodennosti a zažijte masáž, o které jste doposud pouze snili.

Co má rád:

Mám rád cestování, dobré jídlo a masáže ať již v roli přijímajícího nebo dávajícího!

Proč dělá tantra masáže:

Tantrická masáž je pro mne meditací, kterou si užívám spolu s klientem i cestou ke kráse, lásce a všemu, co všichni hledáme (většinou) mimo sebe, přestože to často máme nadosah. Tantrická masáž učí člověka poodhalit roušku tajemství a lépe rozumět sobě a svému tělu, které je často nejrychlejší cestou k naší duši. Mám rád doteky, hlazení i ty krásné chvíle společného zastavení a čirého bytí, které tantrická masáž umožňuje.

Oblíbené tantra masáže:

Mám rád všechny tantrické masáže, ale nejraději tantra masáž Deluxe s masáží prostaty a společnou koupelí a masáží přímo ve vaně.

Galerie

Reference

Dobrý den, chtěl bych poděkovat Tomášovi za dnešní "tantrické zasvěcení". Byla to moje první zkušenost s tantra masáží a výrazně překonala mé očekávání! Tomáš byla výborná volba. Budu se těšit na další návštěvu.
Zdeněk
Today I received a 2.5 hours massage from Tomaš. It was a wonderful experience, intense, relaxed, intimate and free. I came to like Tomaš' energy very much. He has an ability to listen and follow the energy I very much enjoyed. I give Tomaš my very best recommandations. Warm regards,
Brian
Dear Thomas. Your treatment was incredible, relaxing both my soul and body. I appreciate especially your human mind and philosophy regarding people and the connection you are creating between yourself and your customers. Never before have I experienced this kind of a total physical satisfaction, and I wonder if I have missed something in my life, I know I have. I can recommend Tomas´ treatment to any man who would like to experience a new dimension without any kind of limits. Tomas´ treatment is beautiful, sensitive and both mentally and physically total. I miss you and I really hope to meet you soon again in Prague.
Peter
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!