Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Martina

Tantra masérka Martina

Zářivá a srdečná, taková je naše bohyně slunce a smíchu. S touhle ženou se nudit nebudete. Umí pohladit, povzbudit i zahřát na duši. Vstupte do paprsků její blízkosti a nechte se hřát. Získáte sílu do dalších dnů a prožijte v plnosti každý jeden moment, kdy o vás bude pečovat. Její cesta je láskyplná, což ale nevylučuje ohnivou sílu, kterou schovává ve svém nitru. Sami uvidíte, čím vás při společném setkání překvapí. Jedno je ale jisté, dokáže začít krásný den.

Co má ráda:

Jsem milovnicí a tichou obdivovatelkou přírody, kde nacházím sílu, klid a čas být sama se sebou. Miluji cestování s batohem na zádech, ráda čtu, protahuji tělo i ducha jógou, miluji květiny, českou i světovou kuchyni a čokoládu. Baví mne pozorovat a obdivovat život, celistvý jako proud vody, který je stále v pohybu a nikdy se nezastaví.

Proč dělá tantra masáže:

Existuje osm biliónů lidí a to pro mne znamená osm biliónů vesmírů. Nejvíce fascinující je, že jsme všichni propojeni. Jsme dokonalí ve své nedokonalosti, zranitelní ve svém emocionálním bytí a divocí jako rozbouřený oceán. Vnímám život jako stezku poznání sebe sama a soužití v jednotě a harmonii se všemi obyvateli naší krásné planety. Vnímám hlubokou pokoru, vděčnost a úctu ke každému a každé zkušenosti. Tantra je pro mě divoká jízda i cesta uctívání a obdivování každého milimetru dokonale fungujícího zázraku-těla. Každá buňka spolupracuje bez námitek tak, abychom mohli opět otevřít nové ráno oči a prožít celý den v plné přítomnosti a harmonii. Je to mocná čarodějka, ve které jsem našla kus sebe.

Oblíbené tantra masáže:

Má oblíbená tantrická masáž je hluboká, rozmanitá a pestrá. Taková, při které vás povedu hlouběji do Vašeho těla, kde budu probouzet energii, hýčkat a zároveň uvolňovat vše ztuhlé, to vše v lásce a úctě k vašemu tělu i vaší osobnosti. Mám ráda tantrické masáže Deluxe, energické čtyřruční masáže i tantrické masáže pro páry.

Galerie

Reference

Ráda bych spolu s manželem poděkovala Innes a Martině za jedinečný zážitek. Absolvovali jsme tantrickou masáž pro páry Iniciace Shivi a Shakti. Na začátku proběhl velice milý, přirozený a nenucený rozhovor a tom, co nás čeká a následoval velmi silný prožitek ze samotné masáže. Cítili jsme se u vás opravdu moc dobře a uvolněně. Děkujeme.
Pavla a Dan
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!