Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Martina

Tantra masérka Martina

Zářivá a srdečná, taková je naše bohyně slunce a smíchu. S touhle ženou se nudit nebudete. Umí pohladit, povzbudit i zahřát na duši. Vstupte do paprsků její blízkosti a nechte se hřát. Získáte sílu do dalších dnů a prožijte v plnosti každý jeden moment, kdy o vás bude pečovat. Její cesta je láskyplná, což ale nevylučuje ohnivou sílu, kterou schovává ve svém nitru. Sami uvidíte, čím vás při společném setkání překvapí. Jedno je ale jisté, dokáže začít krásný den.

Co má ráda:

Jsem milovnicí a tichou obdivovatelkou přírody, kde nacházím sílu, klid a čas být sama se sebou. Miluji cestování s batohem na zádech, ráda čtu, protahuji tělo i ducha jógou, miluji květiny, českou i světovou kuchyni a čokoládu. Baví mne pozorovat a obdivovat život, celistvý jako proud vody, který je stále v pohybu a nikdy se nezastaví.

Proč dělá tantra masáže:

Existuje osm biliónů lidí a to pro mne znamená osm biliónů vesmírů. Nejvíce fascinující je, že jsme všichni propojeni. Jsme dokonalí ve své nedokonalosti, zranitelní ve svém emocionálním bytí a divocí jako rozbouřený oceán. Vnímám život jako stezku poznání sebe sama a soužití v jednotě a harmonii se všemi obyvateli naší krásné planety. Vnímám hlubokou pokoru, vděčnost a úctu ke každému a každé zkušenosti. Tantra je pro mě divoká jízda i cesta uctívání a obdivování každého milimetru dokonale fungujícího zázraku-těla. Každá buňka spolupracuje bez námitek tak, abychom mohli opět otevřít nové ráno oči a prožít celý den v plné přítomnosti a harmonii. Je to mocná čarodějka, ve které jsem našla kus sebe.

Oblíbené tantra masáže:

Má oblíbená tantrická masáž je hluboká, rozmanitá a pestrá. Taková, při které vás povedu hlouběji do Vašeho těla, kde budu probouzet energii, hýčkat a zároveň uvolňovat vše ztuhlé, to vše v lásce a úctě k vašemu tělu i vaší osobnosti. Mám ráda tantrické masáže Deluxe, energické čtyřruční masáže i tantrické masáže pro páry.

Galerie

Reference

Přejeme krásný, sluníčkový den, chtěli bychom Vám poděkovat za včerejší velmi milé překvapení. Na to že jsme absolvovali 300km, jsme byli maximálně spokojeni, ať už to bylo milé přivítání už od vstupních dveří, velmi profesionální práce masérek Evičky a Martinky, až do posledního rozloučení všech tří děvčat. Super vybavené prostory navozující správnou atmosféru, to jen dolaďují. Moc moc děkujeme. Jelikož taky podnikáme, sice v Německu, s Vašimi službami vyjadřujeme maximální spokojenost. Jsme rádi, že jsme Vás poznali a budeme doufat, že to cele hezké bude i nadále. Díky
Jiří a Míla
Ráda bych spolu s manželem poděkovala Innes a Martině za jedinečný zážitek. Absolvovali jsme tantrickou masáž pro páry Iniciace Shivi a Shakti. Na začátku proběhl velice milý, přirozený a nenucený rozhovor a tom, co nás čeká a následoval velmi silný prožitek ze samotné masáže. Cítili jsme se u vás opravdu moc dobře a uvolněně. Děkujeme.
Pavla a Dan
Dnes jsem absolvovala svou první tantrickou masáž se ženou, konkrétně s Martinou. Velmi pozitivně mne překvapila její opravdová chuť a zájem pomoci. Na začátku dala dostatek prostoru pro otázky, naladění se na sebe navzájem a poznání se. Samotná tantra byla vedená tak, aby posloužila účelu, kvůli kterému jsem se ji rozhodla vyzkoušet. Z Martiny během tantry šla obrovská vnitřní síla, energie, rozhodnost a přesvědčivost. Je to určitě žena, která ráda dotahuje věci do konce, o čemž jsem se přesvědčila po ukončení masáže. Společný prožitek jsme dostatečně dlouho probíraly a již nyní vím, že to byl jeden ze zážitků, na který se nezapomíná. Tímto jí ještě jednou děkuji a přeji jí na její cestě hodně štěstí!!!
Markéta
S masáží jsem byla zcela spokojená. Vše moc příjemné, i prostory na Staropramenné jsou odpovídající. Masérka Martina skvělá. Ráda přijdu opět.
Albi
Martinka je srdíčko a profesionál každým coulem. Za její krásný přístup i skvělou péči ode mě příště dostane košík té nejlepší čokolády. Děkuji.
M., Germany
Pro svojí první zkušenost s tantra masáží jsem zvolil masérku Martinu a vybral jsem dobře. Byl to fantastický zážitek. Martina mě od prvního okamžiku uchvátila a od začátku do konce mě nechala úplně zapomenout na starosti běžného života. Úvodní popovídání před masáží bylo příjemné a poučné. Následná masáž byl jedinečný zážitek, na který budu dlouho vzpomínat. Velice jsem si při masáži odpočinul, uvolnil se a nabral novou energii do dalších dnů. Jediné co mě mrzelo, bylo, že to uteklo strašně rychle. Po masáži jsem si užil popovídání si ohledně dojmů a pocitů z masáže. Obětí při odchodu bylo krásným zakončením skvělého zážitku a už teď se těším na další návštěvu.
Jakub, 26
S masérkou Martinou jsem prožil, něco naprosto nového a fantastického. Tím, že jsem opravdu dýchal tak, jak mně naučila a vedla, jsem se dostal do stavu, který je zřejmě tantrou. Cítil jsem energii a vibrace v celém těle, důvěru i naprosté odevzdání. Děkuji za nádherný zážitek.
S.
Dnes jsem absolvoval první letošní masáž se 3 krásnými masérkami. Bylo to
opět velmi magické, protože šlo o "M" ve 3 podobách: Martinka, Mili a Míša.
Byly to opět krásně strávené 3 nedělní hodiny. Holky, patří vám veliký dík a
doufám, že časem opět zopakujeme.
Vláďa
I take this opportunity to extend through you and congratulate you for having Martina among your team. She is not only professional, but beautiful inside out. She has amazing skills that touches your inner feelings before your body and puts you in ease. Thank you Martina, until we meet again.
Amahsh, 52
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!