Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Tereza

Tantra masérka Tereza

Tereza je půvabná a sebevědomá mladá žena, která vás zaujme svou otevřeností, humorem i příjemnou a přátelskou povahou. Její umělecké nadání a vnitřní síla, která z ní vyzařuje, dělají z každé tantrické masáže s ní zcela nový zážitek, který dalece přesahuje hranice každodennosti. Jemnost mísící se s vášní vás nenechá zapomenout na doteky této něžné víly s duší femme fatale. Jakmile ji poznáte, budete se k ní znova a znova vracet, zvědaví na to, čím vás příště překvapí.

Co má ráda:

Ráda maluji, zpívám, tvořím grafické návrhy a masíruji. Mé koníčky přerostly v mou profesi a všem se věnuji tak naplno, jak to jen jde. Umění je můj život, dává mi křídla i vnitřní naplnění.

Proč dělá tantra masáže:

Dotek je přirozenou součástí mého života. Ráda se dotýkám, ráda masíruji, ráda vidím, jak se mi člověk mění pod rukama, když jeho energie začne opět proudit. Tantrické masáže jsou přirozeným vyústěním mého uměleckého směřování, protože krom doteku, který miluji, nabízejí také dostatek svobody a prostoru, abych se do nich mohla naplno ponořit celou svou bytostí a přinést to, kdo jsem do našeho společného setkání. Během tantrické masáže budeme společně hledat přirozenou harmonii vašeho těla, smyslnost i klidné spočinutí. Nechte mne provést vás tímto magickým zážitkem, na který nezapomenete.

Oblíbené tantra masáže:

Ráda budu hýčkat celé vaše tělo během prodloužené tantrické masáže Deluxe 3h, při které uvolním vaše bolavé svaly a pomohu vám zapomenout na všechno, co vás trápí. Patříte-li však mezi skutečné požitkáře, dopřejte si čtyřruční tantra masáž Deluxe, která vás nenechá než relaxovat a oddat se našim smyslným dotekům. Uvolněte se a načerpejte novou energii, kterou budete cítit ve vašem těle ještě dlouho po skončení samotného rituálu tantrické masáže!

Galerie

Reference

Dobrý večer,

ještě jednou bych chtěl moc poděkovat slečně Terezce za dnešní dokonalou tantra masáž. Bylo to opravdové pohlazení po těle i po duši. Hezký večer.
Petr
Milá Terezo,

děkuji za krásnou tantrickou masáž, kterou jste mi dala. Pomohla jste mi zotavit se po dlouhém týdnu. Moc jsem si masáž i setkání s vámi užil!

Děkuji!
Jim
Milá Terezo,

chtěl bych vám poděkovat za vaši laskavost a vynikající služby. Cítím se velmi šťastný, že jsem se s vámi mohl setkat, a také odhalit tak útulné a kouzelné místo v Praze, jakým je vaše centrum! Můžete si být jisti, že si brzy najdu čas vás znovu navštívit.
Bora
Dearest Teresa,

it was nice to met you last night. I want to thank you for your tremendous tantra massage. I slept very well last night and I have refreshed so much.
Eli
Dear Tereza,

since I was in your beautiful tantra studio in Prague, I feel I have changed my attitude towards my life. I feel much more connected, present and playful and I want to thank you again for the gift you shared with me during my tantra massage. I'm considering to come back for tantra massage course. I hope that you will accept to share your knowledge with me. Until we meet, I wish you all the best in life! Namasté.
Thenan
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!