Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Tereza

Tantra masérka Tereza

Chcete-li otevřít oči, srdce či osvobodit svou duši, našli jste si správnou průvodkyni. Dříve běhala s vlky, teď přichází, aby vám byla společností na hluboké pouti za prožitkem a pravdou. Omráčí vás v první vteřině setkání svou krásou, uvolněným smíchem, hravostí v očích, a laskavým přijetím. Jako by jste se znali tisíce let. Vejděte do sebe, využijte naplno svých smyslů, nechte se unášet momenty poznání. Není jednou z mnoha, má tisíce tváří a přesto je opravdová. Vítr ji zpívá ve vlasech a šeptá vám své pozvání. Nedívejte se jí do očí, mohli by jste se ztratit....a nebo to udělejte a ona vám zase pomůže se najít.

Co má ráda:

Jsem zvídavá a zvědavá, miluji proto cestování, skrze které mohu poznávat nové lidi a kultury a rozšiřovat si tam vlastní obzory. Učarovala mi krása a majestát hor, chci-li si tedy odpočinout, vyrážím z města na toulky po jejich vrcholcích, kde se dokáži hodiny kochat jejich nádherou.

Proč dělá tantra masáže:

Tantrická masáž je pro mne o setkání s opravdovostí, o vnímání každého přítomného momentu, což je něco, co v naší uspěchané době tak zoufale chybí. Je pro mne posvátným rituálem, který umožňuje v plnosti vnímat vlastní tělo. Tantra mě přitahuje svými mnoha tvářemi, je pro mne tancem energií, spojením protikladů, vášní, ale i lehkostí a hravostí, něhou a přijetím.

Oblíbené tantra masáže:

Ráda vás budu hýčkat v rituálu tantrické masáže Deluxe, která nabízí čas a prostor pro hluboké setkání, uvolnění těla i mysli i nové tantrické prožitky. Ženám doporučuji tantrickou masáž Pretty Woman, která je jako stvořená pro naše tělo a jeho potřeby. Mám ráda i hravou a silnou energii čtyřručních masáží či tantrické masáže pro páry.

Galerie

Reference

Tereza je anděl z nebe. Musím zejména ocenit její krásu, dobrotu, laskavost a celkový krásný přístup k tantrickým masážím. Pokud chcete vypnout, odpočinout si, užít si nádhernou tantra masáž a dobít energii, Tereza je ta pravá. Tantrická masáž, kterou jsem od ní dostal byla dělaná s takovou láskou a péčí, že jsem byl úplně ohromený. Její ruce jsou kouzelné a zkušené. Mohu jen doporučit. Děkuji, krásná Terezo.
Daniel, 35
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!