Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Tereza

Tantra masérka Tereza

Tereza je krásná mladá žena sportovního založení, plná něhy, zvědavosti i nezdolné vnitřní síly. Její milá společnost, šarm, inteligence i smysl pro humor vás okouzlí. Jako fyzioterapeutka Vás zaujme také zkušeným masérským dotekem a hlubokými znalostmi práce s tělem. Tantrická masáž s ní je tak nejen cestou k sobě samému i zaslouženou relaxací plnou něžných doteků.

Co má ráda:

Miluji svobodu, volnost pohyb a přírodu. Ráda trávím čas se zajímavými lidmi, kteří mě obohacují a na oplátku i já je. Je krásné být někým inspirován a zároveň být inspirací. Baví mne hudba k poslechu, hraní i zpěvu a sport jakéhokoli druhu.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra je pro mě kreativní a inspirativní cestou k sobě samé i druhým lidem. Ráda jsem součástí chvil, kdy mezi mnou a druhým člověkem proudí silná energie, do které se můžeme společně ponořit, oddat se jí a nemusíme nad ničím přemýšlet, protože stačí jen být. Ráda poznávám druhé lidi v jejich přirozenosti, ve které je skrytá i jejich vnitřní krása, elán a šarm. Ráda vám pomohu objevovat vzrušující kouzlo doteku, intimitu vlastního těla i způsob, jak se plně odevzdat a být přitom sám sebou.

Oblíbené tantra masáže:

Tantrická masáž nabízí mnoho možností, jak hladit a hýčkat každý kousek vašeho těla, jak prožít napojení, intimitu i hluboké vzájemné odevzdání. Mám ráda dlouhé tantrické masáže Deluxe, které nabízejí dostatek prostoru pro práci s uvolněním těla i mysli a probuzením energie, která vás přivede do stavů hluboké vnitřní extáze. Ráda pracuji také se ženami a páry. Mezi mé oblíbené proto patří Tantrická masáž Pretty Woman, při které je možno ženu krásně rozmazlovat a hýčkat, za pomoci něžných i smyslných doteků a postupně probouzet její jedinečnou sexuální energii. Tantrické masáže pro páry zase nabízejí prohlubování důvěry a možnost práce s intimními tématy ve vztahu.

Galerie a video medailonek

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!