Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Táňa

Tantra masérka Táňa

Otevřená i tajemná. Taková je žena, která vejde do vašich dveří. Je s vámi stejně samozřejmě, jako byste se znali staletí a přesto vás pokouší něčím novým, co nedokážete popsat. Snoubí se v ní hravost děvčete, nevinnost dívky, dravost ženy i laskavost matky. Každé setkání je unikátní, nepopsatelné a nezapomenutelné, protože právě ta situace, ve které se setkáte, namíchá koktejl toho, co se odehraje ve chvíli, kdy bude vaší průvodkyní. Běžte za hlasem své intuice a věřte, že nebudete litovat.

Co má ráda:

Mám ráda život samotný. Přírodu, města i místa, na která zapomněl čas. Naplnění nacházím v oduševnělé konverzaci i intelektuální debatě. Nejvíc však miluji rozmanitost a pestrost všeho, čím nás život může překvapit.

Proč dělá tantra masáže:

Při tantrické masáži je úžasné to, že se člověk může dokonale uvolnit a zapomenout na všechny starosti. Dnešní uspěchaná doba zapříčiňuje, že mnohdy nemáme kde odložit vše, co nás potkalo, a naplno vnímat vlastní tělo a jeho potřeby. Ženeme se za svými cíli a zapomínáme opravdu žít, prožívat a vychutnat si potěšení ze života samotného. Pod tíhou stresu se občas nestíháme divit zdravotním komplikacím, které nás zákonitě pod takovým tlakem musely potkat. Naštěstí lidské tělo je chytré a někdy stačí tělo jen zbavit stresu a ono samo pak nastartuje sebe léčivé procesy. Tantrická masáž přináší tolik potřebnou životní energii a radost, která přetrvává ještě dlouho po skončení samotné masáže.

Oblíbené tantra masáže:

Miluji dlouhé tantrické masáže Deluxe, které jsou nejlepší cestou k hluboké a dlouho trvající relaxaci.

Galerie

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!