Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Světlana

Tantra masérka Světlana

Světlana působí jako křehká éterická víla s něžnou duší a jemným vystupováním. Uvnitř je však silnou mladou ženou, s hlubokým vztahem ke spiritualitě a divoké ženské přirozenosti. Je jemná, kultivovaná a přesto divoká a vášnivá. V masáži s ní najdete něhu i pevnost, která se snoubí se spirituální prožíváním každé tantrické masáže. Je skutečnou kněžkou tantrického chrámu.

Co má ráda:

Miluji tanec těla a duše v pohybu, umění i prostém bytí. Součástí rituálu tantrické masáže je pro mne umění tantra jógy, které mi pomáhá po masáži rozvést probuzenou energii a uzavřít každé krásné tantrické setkání. Tantra jóga je pro mě také cestou k nejvyššímu Já, k rozšíření vědomí a přebývání v lásce, ze které jsme všichni stvoření. Miluji propojení s přírodou. Když cestuji, ráda naslouchám lidem okolo mne, i když jejich jazyku nerozumím. Vnímám jejich energii, pohyby, vyzařování i melodii hlasu. Učí mne to naslouchat tomu, co je za slovy a přiblížit se tak lidem na hlubší, prožitkové rovině.

Proč dělá tantra masáže:

Baví mě a pořád překvapuje to, že se s láskou můžu dotýkat člověka, kterého v běžném životě neznám, ale kterého můžu poznat mnohem hlouběji během pár hodin, protože tělo řekne mnohem víc, než slova. Poznávám v tom druhem Shivu neboli univerzální mužský aspekt, a Shakti, univerzální božskou energii neboli ženský aspekt. Uctívám božské v tom, koho masíruji, a tak se krok za krokem přibližuji k tomu, čím jsme doopravdy.

Oblíbené tantra masáže:

Mám ráda dlouhé tantrické masáže, při kterých se mohu k druhému opravdu přiblížit a pohladit ho po těle i po duši. Tantrická masáž De luxe 3h dává prostor, který můžeme společně vyplnit úctou, respektem i krásnými prožitky. S partnerem Markem vás ráda provedu rituálem tantrické masáže pro páry, kde vám mohu předat poznatky a zkušenosti ze života tantrického páru. Zajímavá je i čtyřruční tantrická masáž pro ženy, ve které mohu spolu s Markem nabídnout mužský i ženský aspekt tantrické masáže a prohloubit tak vaše prožívání mužské a ženské polarity ve vás.

Galerie

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!