Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Simona

Tantra masérka Simona

Ženství ve své krystalické podobě, i takhle můžete tuto ženu vnímat. Je nádherně vyváženou směsicí vášně, něhy, moudrosti, bezprostřednosti, lehkosti i hloubky. Pokud toužíte po hluboké cestě plné prožitku, je Simona tou pravou společností. Budete se s ní smát, bude vám naslouchat, možná v sobě díky ní naleznete něco, o čem už jste mysleli, že už je ztraceno. Je jen na vás kam ji dovolíte vstoupit.

Co má ráda:

Zvuk bonga bubnů do ticha, pohled do krajiny, vůni lesa po dešti, pevné objetí a italskou kuchyni. Španělské rytmy, které probouzí její srdce i jógu, která zklidňuje její mysl. Jízdu v kajaku po řece. Protože proud jí připomíná, že řeku netřeba tlačit, teče sama.

Proč dělá tantra masáže:

Naše doteky v běžném životě jakoby postrádaly teplo, často jsou automatické, nevědomé, stereotypní a mechanické. Lidský dotek se stává vřelým, když je vědomý, když jsme v něm plně přítomní a pravdiví. Tantrická masáž mi umožňuje tento druh doteku uvádět zpět v život. Tantrickou masáž vnímám proto jako cestu k poznávání vlastního těla tak, jak jej v běžném životě často nezažíváme – vědomě, přítomně, s úctou a trpělivostí. Jde o zážitek vlastního těla v jeho celistvosti a smyslnosti, s možností odložit všechna hodnotící měřítka, na která jsme zvyklí. Tantrická masáž je pro mě současně prostorem, ve kterém se spolu dávající a přijímající mohou potkat ve vzájemném respektu a oslavovat sexuální energii v její přirozené, vitální podobě zbavené pornografických přívlastků západní kultury. Líbí se mi, že se můžeme nechat překvapit tím, co přijde. I kdyby nepřišlo nic… možná jsme si jen nevšimli, že přišel klid.

Oblíbené tantra masáže:

Mám ráda tantrické masáže, které nabízejí prostor a čas, potřebný pro vytvoření důvěry, odevzdání i hluboké ponoření se do prožitku. Mezi mé oblíbené patří tantrická masáž Deluxe ve své klasické i čtyřruční podobě. Ráda pracuji také s páry v rituálu partnerské tantrické masáže, která prohlubuje vztah partnerů a otevírá jim novou cestu k vzájemné blízkosti.

Galerie

Reference

Dear Simona, I was a little speechless yesterday after the massage: the first time, the first experience.... well, it took a while until the first impression could sink. I wanted to say thank you again. The massage was terrific, an A to Z of new insights: it was closeness, sensuality, poetry, magic, confidence, surprise, pleasure, happiness, devotion, and feeling. You are a remarkable young woman with a great charisma and soothing effect. It was indeed an unforgettable togetherness for me. Thank you and stay true to your philosophy. I'm looking forward to a re-feeling - someday.
Jens
Tantra massage session with Miss Simona was beyond expectation. Thanks for wonderful experience.
Alex
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!