Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Alice

Tantra masérka Alice

Alice je odvážná, otevřená a přímá žena, která umí naslouchat, pochopit i přijmout vše, s čím se jí budete chtít svěřit. Je živá a bytostně ženská. Vyzařuje z ní empatie, citlivost a bezpečí. Její síla tkví v přiznané křehkosti. Při masáži vás může propojit s hlubokým vnitřním klidem, zahrnout něžnou péčí, stejně jako vystavit žhavým plamenům vášnivosti.

Co má ráda:

Ráda píšu i čtu, v létě jezdím na kole, v zimě na snowboardu. Za jízdy si zpívám, doma maluju a peču. Učím se lukostřelbě a trefování do černého. Užívám si napojení shora a na svět se dívám otevřenýma očima: krása a smyslná potěšení jsou všude kolem nás. Miluju meditaci v pohybu při běžných činnostech a vědomé uchopení okamžiku. A společnost mých kocourů. Ale nejvíc mě baví lidi.

Proč dělá tantra masáže:

Vnímám, že nás tantra učí dýchat, vnímat krásu a žít naplno. A taky důvěřovat moudrosti těla, které skrze dech a pohyb dokáže uzdravit i naši duši. Stačí dát mu důvěru a přijmout ho celé, se vším všudy. Vyznávám svobodu cítění, pohybu a hranic každého z nás. Doprovázím, nabízím, ale nenutím. Věřím, že když (o)pustíme očekávání, zvyky a koncepty, otevírá se nám prostor pro zázraky. A že cesta k sobě sama je jedním z nejkrásnějších dobrodružství, která můžeme zažít. Těším se na setkání s vámi a společný kousek naší cesty. Tady a teď v nádherném chrámu posvátné Tantry.

Oblíbené tantra masáže:

Čas se při energetické práci ztrácí, hodina někdy uplyne jak deset minut a návrat na zem je rychlejší, než by bylo příjemné. Preferuji tedy Tantrické masáže Deluxe v délce alespoň 3 hodin. Partnerskou masáž Deluxe miluju pro zajímavou kombinaci témat, energií a sdílení. Tantrická masáž pro ženy Pretty Woman je pro mě úžasnou příležitostí uctít a oslavit jedinečnost ženské energie, na níž někdy zapomínáme i my ženy.

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!