Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Šárka

Tantra masérka Šárka

Šárka je vnímavá a citlivá žena s velkým srdcem a hlubokým porozuměním sobě i druhým. Její přímá povaha, inteligence i jemný smysl pro humor vás brzy uvolní natolik, že se s ní budete cítit naprosto přirozeně a bezpečně. Její masáže jsou dynamické, smyslné i něžné zároveň. Oddejte se jejím pečujícím dotekům a poznejte kouzlo tantrické masáže, která přesahuje hranice vaší dosavadní zkušenosti.

Co má ráda:

Procházky lesem i túry po horách, sezení na břehu, plavání ve vodách. Naslouchat větru v korunách stromů, poslouchat déšť v okapech domů. Vnímat ve tmě měsíční svit, nechat myslí prostoupit klid.

Proč dělá tantra masáže:

Tantrická masáž je pro mě prostor, kde se na chvíli zastaví čas. Je to chvíle, kdy necháváme svou zatěžkanou mysl za dveřmi a můžeme se plně oddat společnému prožitku. Proudí při ní neviditelné, přesto velmi citelné energie, které otevírají nový rozměr prožívání, jenž následně ovlivňuje bytí samotné. Během tantrické masáže smím být tím, kdo pomáhá uvolnit otěže všedního života, a otvírá cestu k hlubším, smysluplnějším prožitkům. Cítím, že tady jsem na správném místě a věřím, že to každý pozná i v mé masáži.

Oblíbené tantra masáže:

Mezi mé nejoblíbenější patří dlouhé a smyslné tantrické masáže Deluxe, při kterých máme dostatek času vychutnat si chvíle společné tantrické meditace. Mohu při nich hýčkat celé vaše tělo a nechat vaši probuzenou sexuální energii stoupat a klesat ve vlnách, které vás přivedou daleko za hranice vaší dosavadní zkušenosti.

Galerie a video medailonek

Reference

Milá Šárko,

je velmi těžké vyjádřit slovy to co jsem zažil během vaší tantrické masáže. Bylo to něco nepopsatelného, něco na co se nedá nikdy zapomenout a to je dobře, protože nechci zapomenout. Jakoby se na chvíli zastavil čas, jakoby najednou neexistoval náš obyčejný svět, ale svět úplně jiný. Nikdy před tím jsem si ani nedokázal představit, že takový svět existuje, natož abych byl jeho součástí. Vy jste mi do tohoto světa otevřela bránu. Pořád cítím vaše doteky, pořád cítím tu úžasnou atmosféru, kterou jste dokázala navodit. Vaše masáž byla naprosto skvělá, neobyčejná, jedinečná a velmi vzrušující. Každý váš dotek,každý váš pohyb jsem si dokonale užil. Vše bylo naprosto dokonalé. Těším se na další setkání.
Jiří
Je až nepopsatelné, s jakou něhou a péčí vám Šárka dokáže vtisknout svou vlastní nespoutanou energii a musím říct, že i pro nás ze světa TAO, je role přijímajícího Tantry velice příjemnou změnou. Pokud chcete opravdu zastavit čas a vstoupit daleko za hranice všedních dní, Šárku mohu jen doporučit, je opravdu příjemnou vstupní branou.
Mirek
Konečně podnik na úrovni! Skvělá masérka a dokonalá tantrická masáž. Doporučuji všem, kteří se chtějí se svými partnery a partnerkami dostat trochu dál.
Michal
Tantrická masáž se Šárkou byl nepopsatelně úžasný zážitek. Mohu doporučit všem, kteří chtějí načerpat energii!
Honza
Milá Šárko,

může být vůbec zážitek, hluboký a krásný zážitek, referencí? Sílu prožitku slovy sotva popíši, dojem, který jste ve mně zanechala možná ano. Milá, bezprostřední, veselá ... od začátku jsem se s Vámi cítil velmi přirozeně a cítil jsem k Vám důvěru. Přestože když jsme stáli a Vy jste začala s rituálem, tak se mi trošku třásly nohy, možná kvůli ztuhlým svalům, sám nevím. Našel jsem u Vás dokonalé uvolnění. Nejen to fyzické, které dnes již vnímám jako jednu, možná méně podstatnou část, ale i hluboké ponoření a otevření nepoznaných území sama sebe. Zdroj nové vnitřní síly. Cítím to stále tak intenzivně ... Že se mi třásly nohy i po skončení masáže, to už je o jiném :-). To Vaše ruce, doteky, kvůli kterým jsem postupně přestal vnímat všechno ostatní. Zůstaly jen ty doteky. Citlivé, lehké, něžné, pomalé a rychlejší, jemné a silnější, jejich střídáním jste mě nejen vedla, ale uměla jste se mi i dokonale přizpůsobit. A možná si trochu namlouvám, bylo to jako bychom byli sladění navzájem. Všechno to ve mně doznívalo velmi, velmi dlouho. Mystický zážitek ..., normálně nemám blízko k takovým slovům. Jak však vystihnout to, co se ve mně odehrálo? Země se pohnula. Psal o tom jeden známý spisovatel, byť ne v souvislosti s tantrickou masáží. Když jsem to kdysi dávno četl, nevěřil jsem, že se něco takového může stát. Teď už věřím. Zažil jsem to. A nemyslím tím, že jsem zažil tantrickou masáž, myslím tím, že jsem ji dostal od Vás. Řekla jste, že masérka je jen průvodkyní, důležité je, co se odehrává uvnitř. A Vám se to podařilo dokonale. Co se dělo ve mně, bylo neopakovatelné. Já tu jen můžu zkusit něco z toho zprostředkovat. Jenže slova jsou vždy méně než doteky. A já jsem se tak rozepsal ... Takže ostatní, nečtěte už tolik a běžte ke Šárce. Šárko, ještě jednou děkuji. A že pátek třináctého je nešťastný den :-)
Petr
Dear Tantra massage Prague,

I was on travel and had 2 days in Prague. I was looking for an authentic and genuine Tantric experience. I came across Tantra massage Prague and decided to try it. My experience with Sarka was amazing. It was amazing for a number of reasons but most importantly because it was genuine and authentic in the practice of Tantra. From the moment you look into her eyes you can almost sense the ability she has to connect with you. She is a beautiful woman inside and outside as well. The facility and rooms are extremely clean and wonderfully decorated. Whether you have a session with her simply to experience a Tantra massage or you are truly looking to understand and experience how authentic transfer of energy can be channeled from one person to another, Sarka is an amazing choice and a perfect masseuse. I highly recommend Tantra massage Prague and look forward to another visit when my travels bring me there again.Thanks,
Jess
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!