Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Sabina

Tantra masérka Sabina

Sabina je éterická, umělecky založená a nesmírně příjemná mladá žena s nadáním a citem pro dotek, které povyšují její masérské umění na opravdový zážitek všech smyslů. Masáž se Sabinou  uvolní nejen vaše napjaté svaly a dlouhodobé tělesné bloky, ale rozproudí i vaši životní energii, naplní vás elánem a celkově pohladí na těle i na duši. Nechte se hýčkat touto něžnou vílou a objevte s ní tajemství tantry i kouzlo vědomého doteku.

Co má ráda:

Všechny své radosti mohu nazvat uměním. Hudba, výtvarná díla, knihy, ale také umění ocenit krásy přírody, gastronomii, lidi a zvířata. Ta všechna umění mám ráda a věnuji se jim v každé volné chvíli svého života.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra je cesta ke svobodě a harmonii v nás. Rituál, jako je tantrická masáž, umožňuje proniknout do tohoto kouzelného světa v míru a respektu k sobě samému a na okamžik jej zcela procítit. Je mi ctí a radostí být součástí rituálu péče a sebeobjevování jiné lidské bytosti, které skrze tantrické umění i vědomý dotek, mohu pomoci odhodit všechny masky a role, kterými je spoutána v běžném životě.
V každém z nás je někde uvnitř krásno, které se při rituálu tantrické masáže stává dominantou osobnosti. Uvědomění si blízkého spojení našeho těla s naší spirituální stránkou je jen počátek toho, jak se sebou nebojovat, přijmout se a mít se rádi. Při masírování vzniká velká otevřenost a napojení dávajícího na přijímajícího, která napomáhá k hlubokému prožitku a zkušenosti obou zúčastněných. Nikdy tato zkušenost není jednostranná a nikdy není stejná, pro tohle vše dělám tantrické masáže s láskou a soustředěností na onen výjimečný okamžik.

Oblíbené tantra masáže:

Čím delší je masáž, tím hlubší je prožitek. Mám ráda, když se člověk do rituálu zcela vědomě ponoří, otevře se a vznikne tím přítomné  pouto, se kterým mohu lépe vnímat potřeby masírujícího. Mou oblíbenou masáže je proto tantrická masáž Deluxe či tantrické masáže pro ženy, mezi které patří například Tantrická masáž Zrození Venuše či luxusní tantra masáž Pretty Woman. Mezi mé oblíbené patří také tantrické masáže pro páry.

Galerie a video medailonek

Reference

Tantrickou masáž ve vašem studiu jsem dostala jako dárek ke svým 40 narozeninám. Den, kdy jsem na masáž přišla, se pro mě stal dnem zlomovým. Poprvé jsem se setkala s tímto typem masáže a už nyní vím, že to nebude naposledy. Celým rituálem mě provázela slečna masérka SABINA. Mladá, krásná, vnímavá a citlivá bytost, která je opravdu na svém místě. Já sama jsem se cítila v její společnosti klidně, vyrovnaně a rozechvěle od prvních okamžiků setkání. Sabina je obrovská profesionálka, která ví, co má s klientkou dělat, aby se cítila, že je ne královnou, ale carevnou. Nevynechala na mém těle jediný kousek pokožky bez povšimnutí, byla takovým mým průvodcem, že jsem se po chvilce cítila absolutně přirozeně a úplně normálně. Předsudky z tantry a tantrické masáže byly hned pryč. A co jsem si odnesla? Sabina mi dala a hlavně ukázala svým uměním, že existuje něco, co pro mě 40let neexistovalo. Bylo to prostě neuvěřitelné. Ještě jednou Sabince moc děkuji za nezapomenutelný prožitek.
Lucie
Chci vám poděkovat za včerejší úžasný zážitek se Sabinou a Livií. Stále jsem se z toho ještě nevzpamatoval. Tantra masáž jsem vyzkoušel poprvé v životě a už vím, že to určitě nebylo naposledy. Nebylo pro mě jednoduché se napoprvé zcela uvolnit, ale celý zážitek byl přesto úžasný, zejména díky krásnému přístupu vašich nádherných a fascinujících masérek. Včera jsem nedokázal najít ta pravá slova, a nenašel bych je ani dnes, dokud mě nenapadlo anglické "heavenly". Na otázku "co byste dělal, kdyby měl být zítra konec světa" už mám odpověď: zašel bych k vám. Děkuji za velmi profesionální a zároveň vřelý přístup.
Martin, 43
Moje první tantrická masáž, pro kterou jsem si vybral Sabinu, byl zážitek, který stál rozhodně za to. Od momentu, kdy vešla do dveří, jsem věděl, že jsem se na ni tolik těšil oprávněně. Nejsem básník ani nadaný spisovatel, abych dokázal dostatečně květnatě a výstižně popsat vše, co jsem pociťoval, ale celou dobu jsem se cítil se Sabinou propojen, dokázala reagovat na moje sdělení, co se mi líbí, moje emoce vířily, bylo to intimní, blízké, hluboké, slastné. Místy jemné, místy energické. Sabina mě dokázala překvapit a její péči a doteky jsem si náramně užil. Líbilo se mi taky, že se vůbec nikam nespěchalo, byl jsem překvapen, že už pobytem v nádherné masážní místnosti přetahuji skoro o tři čtvrtě hodinu, přesto byl celý zážitek ještě završen velice příjemným povídáním u čaje. Sabina je velice milá, empatická a krásná. Vůbec se mi odtamtud nechtělo a úsměv na tváři mi nezmizel ani druhý den. Když jsem na masáž přišel, byl jsem díky častému sportování tak trochu ztuhlý a v útlumu, teď jen zářím a opravdu se cítím nabitý. A už se těším na další tantrickou masáž.
Martin, 36
Vážené Tantra masáže Praha,

Náš čtyřdenní pobyt v Praze začal večerem ve vašem krásném salonu, který nás hned po příchodu překvapil svou krásou a atmosférou. Užili jsme si doslova každou chvíli! Bylo to neuvěřitelně romantické a příjemné. Všichni lidé, se kterými jsme se setkali, byli velmi milý a zdvořilí. Vše bylo perfektně zorganizováno. Navíc je snadné a rychlé se k vám dostat taxíkem z centra města. Hned po příchodu jsme se cítili dobře a vítání.

Pro Sabinu: Agn?s byla z vaší tantrické masáže naprosto unešená. Řekla mi, že to byla nejlepší masáž, kterou kdy měla! Cítila se dobře a uvolněně nejen po celou dobu masáže a pobytu ve vašem centru, ale ještě dlouho po té.
Pro Livii: tantrická masáž od vás byla nádherná! Byl jsem zcela odevzdaný a pod vaší kontrolou. Vaše talentované prsty a vášnivá masáž byly zážitkem, na který budu ještě dlouho vzpomínat, ale bylo to víc než to. Cítil jsem opravdovou a úžasnou výměnu a energetické propojení. Jste skvělá a jedinečná žena. Děkuji!
Agn?s and Andreas
O tantrické masáži jsem slyšela již dávno, ale až v listopadu jsem se rozhodla ji absolvovat. A když už, tak rovnou s mým manželem, kterému jsem ji věnovala jako narozeninový dárek. Měli jsme párovou masáž na hodinu a půl (a vlastně to celé bylo delší, jelikož jsme si po masáži fantasticky popovídali s našemi masérkami - Sabinkou a Adélkou). Celkově mám úžasné zážitky - nádherné prostředí, skvělé a velmi šikovné slečny, atmosféra absolutně nepopsatelná. Nic takového jsem ještě nezažila! Mockrát Vám děkujeme a určitě si to celé přijdeme znovu vychutnat!
Tereza, 31
Před pár dny jsme s manželem navštívili váš salon. Dostali jsme poukaz na tantrickou masáž jako dárek ke svatbě. Sama od sebe bych si poukaz zřejmě nekoupila, ale to bych se připravila o úžasný zážitek. Ani slovy se nedá popsat, jaké krásné pocity se ve mně odehrály. Nejvíce bych vyzdvihla pocit naprostého vnímání a naladění se. Cítila jsem se opravdu obdarovaná. Tyto pocity si v sobě uchovám, jak to jen bude možné. Otevřely mi dveře k jinému vnímání sebe sama. Moc Ti děkuji Sabinko za tento zážitek.
Katka, 29
Milá Sabino,

když jste vešla do dveří, působila jste na mně jemně a klidně, později jsem byl překvapen, kolik síly se ve Vás skrývá. Tantrická masáž s vámi byla opravdu nepopsatelným zážitkem. Děkuji, že jsem se mohl uvolnit jak psychicky tak i fyzicky, za což Vás obdivuji, neboť nejsem malého vzrůstu, zvláště vedle Vaši křehké ženskosti. A především děkuji, že jste mne kusem svého klidu a síly obdarovala. Čerpám z ní dodnes a věřím, že ještě dlouho budu. Těším se na další nepopsatelné setkání, přijdu rád.
Honza, 49
Jsem ráda, že jsem po pečlivé úvaze pro tantra masáž zvolila právě toto centrum a že mi byla doporučena Sabina, která mě dokázala naprosto uvolnit a přenést jinam, kde mě nic nebolelo, netrápilo a kde jsem byla hýčkána a respektována. Když jsem po úvodním rozhovoru na chvíli zůstala sama a měla jsem zazvonit na zvonek, až budu připravená, říkala jsem si, že jsem se asi zbláznila a co tam vlastně dělám. Tento pocit mě ale brzy přešel díky Sabině, která vyzařovala pozitivní a klidnou energii a už během úvodního rituálu jsem poznala, že jsem tady správně. Masáž naprosto předčila má očekávání, nikdy na ni nezapomenu a určitě ji zopakuju v delší variantě.
Lucie
Dovolte abych alespoň touto cestou poděkoval Míše a Sabině za nezapomenutelný zážitek ze čtyřruční tantrické masáže.Jako správný chlap nedokáži popsat všechny emoce, které ve mně toto setkání zanechalo, ale bylo to prostě úžasné. Míšo, Sabino ještě jednou děkuji za krásné chvilky! Těším se, že ještě si je zopakujeme.
Standa
Dobrý den,

masáž se Sabinou v úžasném prostředí vašeho centra se pro mě stala prožitkem, jehož intenzitu a hloubku neumím vyjádřit slovy. Masérka Sabina, tato neskutečně příjemná a okouzlující bytost, mě provedla mojí první tantrickou masáží a přinesla mi tak do života mnoho nového a pro mě cenného v momentě, kdy jsem to již velmi potřeboval. Zažil jsem absolutní přijetí bez jakéhokoli hodnocení, pochopení, péči. Dokonalé uvolnění. Něžné, vzrušující a intimní okamžiky. I po téměř třech týdnech je tento zážitek stále "ve mně" a já z něho mohu čerpat. Vřele doporučuji.
Pavel, 35
Zhruba před dvěma týdny jsem byla na masáži u masérky Sabiny. Byl to naprosto úžasný zážitek a zkušenost, která mi pomohla odhalit některá zákoutí mé sexuality a pomohla mi se více otevřít lidem, novým zážitkům, a tak nějak světu obecně. Na masáž jsem přišla celá nervózní a ztuhlá (jak většinou bývám, když jsem v kontaktu s novými lidmi), ale po úvodním rozhovoru a začátku masáže nervozita opadla. Později už jsem jen byla ponořená do Sabininých skvělých doteků a kouzla okamžiku. Každému tantra masáž vřele doporučuji. Pošle Vás do úplně nové dimenze
Marie, 21 let
Milá Sabino,
děkuji Vám za Vaše pohlazení na těle i duši. Šla jsem na tantrickou masáž s obavami a nedůvěrou, a přeci mě cosi donutilo přijít a vyzkoušet, zdali je opravdu tak nápomocná jak se všude píše. Děkuji Vám, že jste mi ukázala cestu, jak se otevřít sama sobě, skrze dotek a Vaše vlídná slova plná upřímnosti. Chci Vám touto cestou poděkovat a doporučit Vás. Děkuji!
Lenka
Sabina byla úžasnou a citlivou průvodkyní při mojí první tantrické masáži. Mohu ji jen doporučit všem klientům, kteří plánují zavítat do překrásného centra Tantra masáže Praha. Sabina oplývá velkým množstvím empatie i masérských dovedností, které jsou základními prvky tantrické masáže a je to i krásná a citlivá žena. Až se vrátím do Prahy, moc rád zase přijdu. Děkuju, Sabinko, za krásný zážitek. Dala jste mi víc, než bych očekával nebo si třeba jen uměl představit.
Honza, 39
Sabina je prostě úžasná! Je pečující a tak sladká, že Vás ihned zaujme. Plně a celým svým srdcem se oddává tomu, co dělá. Její něžné doteky jsou plné energie a díky nim jsem se po masáži cítil jako znovuzrozený. Ocitnul jsem se v nové dimenzi, v prostoru klidu a vnitřního míru. Ještě jednou ti moc děkuji, Sabino!
Antonín
Byla sobota ráno, vzbudil jsem se unavený po náročném pracovním týdnu, ale vyhlídka na tantra masáž ve vašem studiu mi vloudila úsměv do tváře. Jen těžko jsem si uměl představit, co mně ten den u vás čeká! Očekával jsem krásného ducha studia a obvyklou profesionalitu, ale snažil jsem se nedělat si přehnaná očekávání od samotné masáže. Rezervoval jsem si 4ruční tantra masáž Deluxe 3h s masérkami Sabinou a Andreou. Mému výběru předcházelo podrobné pročtení medailonků všech dostupných masérek. Jsem rád, že jsem se spíše než na fyzický vzhled (ačkoliv obě mé masérky byly opravdu nádherné!) zaměřil na motivaci a osobnostní charakteristiku každé z nich. Nechal jsem výběr zcela na své intuici a pocitech, přičemž zpětně vidím, že to bylo to nejlepší, co jsem mohl udělat, protože mé dvě Bohyně byly skvělou volbou.

Když jsme se poprvé setkali, byl jsem mile překvapen jejich energií, přítomností i krásou. Krátce jsme si popovídali o mé motivaci a očekáváních od masáže. Řekl jsem jim, že bych si přál, aby má tantrická masáž byla co nejvíce intuitivní, s prostorem pro dotek a přítomnost, spíše než pro strukturu. Dívky se jen usmály a já tušil, že tohle setkání se navždy vryje do mé paměti. Dal jsem si delší sprchu než obvykle a dal své mysli čas, aby se zklidnila a odplula spolu s vodou. Poté jsem zazvonil na zvoneček a dal tak dívkám signál, že jsem připraven a masáž může začít.

Nedokážu přesně popsat, co se během masáže dělo, protože to bylo jako z jiného času a prostoru. Cítil jsem se být na posvátném místě s opravdovými kněžkami, Bohyněmi! Tantrická masáž s Andreou a Sabinou byla čistá extáze. Od samého počátku jsme byli naladěni jeden na druhého a nechali naši energii přirozeně proudit se vzájemným respektem a vědomím. Naše těla se řídila jen našimi srdci a dušemi, naše vnitřní já jakoby se odebrala na posvátné místo, kde mohla plně vyjádřit sebe sama se svobodou a autenticitou. Žádná struktura, jen čistý tok energie.

Tuto tantra masáž jsem si užil jako žádnou předtím. Bylo to výjimečné, nezapomenutelné! Cítil jsem se propojený sám se sebou i s mými dvěma Bohyněmi, přirozeným, důvěrným způsobem. Nikdy předtím jsem nezažil čtyřruční tantra masáž, při které bych měl pocit, že mé dvě Bohyně jsou jednou, se čtyřma rukama. Klaním se jejich intuici a vzájemnému naladění. Cítil jsem, jak celé moje tělo exploduje orgasmickou energií. Masáž lingamu byla jako sen. Hluboká a divoká zároveň. Cítil jsem, jak sám sobě po dlouhé době dovoluji žít. Kdybych měl říct jen tři slova, jak jsem se po masáži cítil, byla by to: naplněný, milovaný a propojený sám se sebou. Vlastně se tak stále cítím.
S bezpodmínečnou láskou, pokorou a hlubokou vděčností, namaste.
Tuan
I’m a very demanding person, but I was totally happy with the services of this studio. Contact with the receptionist was excellent. Always right, very good in English, seems to care and manage privacy well, welcome in center is professional and discrete. Center and the massage rooms are very well decorated, atmosphere is good and clean. I felt secured and clean when I went to the center. The website is good and very informative. Tantra massage yesterday with Jana (Trainer) was one of the best I received in the center. I would really like to meet more masseuses like Jana (trainer) or Sabina. Excellent services! Thank you.
Tu
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!