Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Petra

Tantra masérka Petra

Petra – krásná, mladá žena s hlubokýma očima, plná tajemství a příslibů. Občas vás zahrne přívětivou něhou a jiskřivým humorem, jindy vás okouzlí jako sebevědomá femme fatale, která vás provede zahradou rozkoše až k jejím nejhlubším zákoutím. Co vždy zůstává její hluboce tantrický přístup a masérské umění, které vás nadchne.

Co má ráda:

Jsem vášnivá kuchařka, zbožňuji tu alchymii, kdy se spolu pojí vůně, chutě a barvy do výsledné symfonie. Miluji cestování, poznávání světa, lidí různých kultur a smýšlení, ale i všech krás naší bohaté planety. V neposlední řadě mě fascinuje umění všeho druhu, mou největší láskou jsou ale knihy.

Proč dělá tantra masáže:

Každá žena v sobě nese tajemství. Někdy je s ním v kontaktu, někdy si ho není vědoma, někdy ji může i děsit, protože má obrovskou sílu. Staré kultury vnímaly ženu jako "tu, jež je životem" a chápaly nezbytnost toho skrytého, tajemného, životodárného, teplého, pulsujícího, poetického, něžného i děsivého "něčeho", co dělá ženu ženou, pro jednotlivce i pro celou společnost. Z mého pohledu je pro ženu tantrická masáž prostorem k návratu k sobě, ke své přirozenosti a radosti i údivu z ní. Cítím vždy velkou úctu k nesmírnosti ženy a hluboce se mě dotýká krása, kterou v sobě každá žena má. Miluji ten pocit, když mohu prsty tančit po ženském těle, vnímat jeho odpovědi a reakce, zrcadlit ho i formovat, působit mu potěšení, protože jak říkají taoisté - šťastná a spokojená žena je základem blaženého vesmíru.

Oblíbené tantra masáže:

Mám ráda masáž DeLuxe pro prostor, který poskytuje na to, abych mohla ženu doopravdy vyhýčkat a dát jí tolik času a péče, kolik potřebuje. Při masáži Pretty woman pro ženy se mi líbí možnost užít si nádheru ženského těla a předat pak moji radost z něj zpátky ženě samotné. Jako další jsem si oblíbila partnerskou tantra masáž pro její neobvyklou dynamiku a výzvu pro všechny zúčastněné, jež představuje.

Galerie

Reference

Zdravím srdečně celou vaši báječnou společnost, včera jsem byla na vaší tantrické masáži a chci pochválit slečnu Petru. Krásná dívka příjemná, zajímavá i nezapomenutelná. Životní zážitek, místy až adrenalinový. Konečně jsem potkala TANTRIČKU - jsou tak vzácné v naší zemi, jsou to diamanty i Bohyně. Rozhýbala všechny mé energie. Potřebovala jsem to jako sůl. Vaše tantrické masáže doporučím všem přátelům!
Dana
Hello,

I would like to thank you for the thing that happened last week at your centre. I´ve experienced something extraordinary. The massage gave me so much energy and good mood. I don´t think my soul and body have been ever so pleased. Thank you very much once again, especially Petra, who was my messause therapist, and please be still so perfect!
Rebecca
Hi,

I am a really shy person and I have a personal problem with people in general. That is the reason I went to your place. I heard that tantra massage could help you to be more open towards people and the world itself. I was so suprised by what happend. Masseuse Petra just opened the world for me completely. She is so beautiful and kind but at the same time strong and focused. I have been in your place four times now and I hope I will have enough time to visit your centrum regularly because no one has ever treat me like her.
Lucy
Dear Tantra massage in Prague,

I just want to tell you my feedback from the tantra massage that you recomend me. I had a wonderful time with Petra. She is a darling and an intelligent girl with magic hands,
Martha
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!