Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Petr

Tantra masér Petr

Petr je vlídný člověk hledající v obyčejných věcech něco neobyčejného. Celý život chápe jako vývoj, a proto se neustále zabývá detaily a zkoumá vše, co se kolem něj děje. I přes technické vzdělání se orientuje na věci nehmatatelné, pracuje s léčivými energiemi a snaží se všem předat alespoň kousek z jeho úsměvu. Krom toho studuje Čínskou medicínu.

Co má rád:

Mám rád vřelé objetí, hřejivý úsměv a krásné počasí. Fascinuje mě hra barev rozkvetlých kvítků houpajících se ve vlahém letním vánku. Mám rád procházky noční Prahou, její noční vyhlídky i mihotání světýlek v dálce. Rád poslouchám zpívání ranních ptáčat a skotačení veverek na stromě. Zbožňuji tanec a rytmickou hudbu, která vibruje celým mým tělem a způsobuje naprosté oproštění od zbytečných myšlenek.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra je setkání dvou otevřených duší, připravených zažít spolu něco hlubšího a poodhalit kousek vzájemného tajemství. Tantrická masáž je nanejvýš intimní, smyslná a léčivá. Je to výzva a chuť zažít hýčkání a laskání našeho božského těla. Otevření se síle v nás a ochutnání slasti a radosti z bytí, která pozvolna vtéká do všech buněk onoho úžasného chrámu.

Oblíbené tantra masáže:

Petr má rád čtyřruční tantrické masáže pro jejich schopnost dokonale uvolnit a navodit pocit duševního i fyzického blaha.

Galerie

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!