Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Pavel

Tantra masér Pavel

Pavel je krásný a přitažlivý muž s vytříbeným vkusem, pevnýma a něžnýma rukama a příjemným a charismatickým vystupováním. Tantrická masáž s ním bude příjemným zážitkem na rovině těla i duše.

Co má rád:

Baví mě poznávat nová místa a lidi, relaxovat ve společnosti svých přátel, dát si sklenku dobrého vína a k tomu kousek francouzského sýra.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra masáže nabízí hru a porozumění vlastní sexuální energii, vedou k souladu s vlastním tělem, učí nás nebát se sami sebe, a respektovat dokonalosti i nedokonalosti druhých. Tantrická masáž je pro mne především krásný zážitek a to i bez znalosti filosofie, ze které vychází. Já sám nevnímám tantru jako náboženství a nenutím tento pohled ani svým klientům. Tantra masáž je kouzelná v tom, že přináší hluboké a intenzivní zážitky všem, bez rozdílu.

Oblíbené tantra masáže:

Rád přináším druhým lidem radost skrze dotek, s respektem k času, který si chce klient dopřát. V rámci tantrické masáže De luxe je více času na procítění celé masáže a oddání se smyslovým požitkům, tantra masáž Klasik je zase pozvolným seznámením s tímto typem masáže. Rád budu vaším průvodcem, ať již zvolíte jakoukoliv variantu tantrické masáže.

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!