Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Ondra

Tantra masér Ondra

Ondra je opravdový muž na svém místě. Spojuje se v něm pevná mužská energie se schopností empatie a péče. Umí vést, držet, pečovat i naslouchat. Unese vaši radost, vaše vzrušení a vaše slzy. Ve všem bude s vámi, teď, tady a pro vás. Pomůže vám zapomenout na starosti i strachy a povede vás k vám samotným.

Co má rád:

Miluji svatyni přírody a meditaci v krásném prostředí, zabývám se východním bojovým uměním a především jeho filozofií a proudění energií, uznávám smyslnost chutí a kulinářských experimentů, taktéž práce se dřevem je pro mě relaxací...

Proč dělá tantra masáže:

V naší kultuře je již od pradávna zažita potřeba oplácet. Vznešené, leč může se stát i velmi stresujícím. Představte si, že se necháváte hýčkat, energie Vámi prostupuje a jedinou Vaší starostí je vychutnat jí až do dna... Tantrická masáž právě toto umožňuje. Vy jste středem vesmíru. Vy, teď a tady. Starost, co bylo předtím, nebo co bude potom, spolu pošleme po řece zapomnění. Daleko...

Oblíbené tantra masáže:

Ondra má rád dostatek času během každé masáže tak, aby mohlo dojít k hlubšímu procesu mezi oběma zúčastněnými. Jeho oblíbenými jsou tedy tantrická masáž de luxe, tantrická masáž jako rituál tantrického zasvěcení či pečující tantrická masáž pretty woman.

Galerie

Reference

Dobrý den, v neděli to bude dva týdny, co jsme Vás navštívili s manželkou naposled, tedy opakovaně a určitě ne naposled. Vždy jsme byli na párové masáži spolu a žena chtěla vždy masérku, tentokrát však chtěla zkusit muže. Jelikož jsme nevěděli, jak na to budeme reagovat, rozhodli jsme se pro masáž v oddělených místnostech. Já byl přidělen k Barbaře a ženě přijel Ondra. To co jsme oba zažili, se dá popisovat jen v superlativech. Na tantra masáži jsem byl mnohokrát sám, i se ženou, ale to co jsme si odnesli od Barbary a Ondry bylo úžasné, dokonalé! Nikdy jsem nevěřil, že se dá zažít něco takového. Žena byla nadšena stejně jako já. Děkujeme moc, drží nám to do dnes a při našich hezkých chvílích si na Váš masérský pár, naše průvodce rájem, rádi vzpomeneme a vyprávíme si naše zážitky znovu a znovu. Rádi se k Vám opět vrátíme, to oba dobře víme a moc se těšíme. Já za sebe i na ty krásné oči!
Ivan
Minulou sobotu jsem u vás byla s manželem na párové tantrické masáži. Dávala jsem si trochu na čas, ale teprve teď cítím, že je ta správná chvíle, abych poděkovala za velmi intenzivní zážitek. Po masáži jsem byla zmatená a nevěděla jsem, co si mám myslet, ani co mám říct. Druhy den, ihned po probuzení jsem si byla jistá, že to, co jsem zažila, chci znovu! Byla jsem tak šťastná, uvolněná a spokojená. Nebojím se říct, že to byl jeden z mých nejkrásnějších zážitků v životě. S manželem jsme se shodli, že jsme u vás rozhodně nebyli naposledy. Poděkujte za nás prosím za nás Ondrovi a Janě.
Eliška
Dear Tantra massage, thank you for a very nice tantra massage today with Ondra and Anicka. It was as a wonderful tantric experience for both of us. We will certainly come back.
Anne & Rune
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!