Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Ondra

Tantra masér Ondra

Není obvyklé potkat muže, který by byl pevný a přitom plný respektu a úcty. Možná je to jeho duše poutníka, která ve své svobodě probouzí svobodu druhých. Pokud toužíte být hýčkaná a poznat sama sebe, dovolte mu, aby vás vedl. Cesty s ním jsou něžné i divoké, plné posvátné úcty. Nechte se unést a pusťte se po proudu, i když nevíte, co vás čeká. Divoké peřeje, jemné houpání, nebo něco úplně nového…

Co má rád:

Kromě masáží a dobré společnosti si umím vychutnat jízdu na svém motocyklu. Mám rád ten moment, kdy se přede mnou cesta otevře, já poslouchám, jak motor nasává vzduch a pobízí mě - přidej, neboj se. Mám rád, kdy mě cesta zavede na místa, kde je radost zvolnit a kochat se přítomným okamžikem a nádherou, která mě obklopuje. V těchto chvílích se já a můj stroj stáváme jedno. Jedeme jistě. Odvážně, ale bez rizika. Vím, kdy můžu zrychlit a kdy je potřeba zvolnit. Cíl není předem znám, cíl je ta cesta, po které jedu. Jsou to chvíle, kdy můžu hodit za hlavu své každodenní starosti a užívat si čiré bytí.

Proč dělá tantra masáže:

Než jsem vstoupil do světa tantry, několik let jsem se profesionálně věnoval masážím různých stylů a s pokorou musím připustit, že tantrická masáž je pro mě vrcholem, kterého masér může dosáhnout. Je to terapie, která v člověku probouzí schopnost uzdravit se z prožitých traumat i cesta ke svobodě a radosti. Jelikož tantrická masáž snoubí masérské styly z různých koutů světa a různých období, neustále mě baví a překvapuje. Nejsem kazatel tantrické filozofie, která je natolik rozsáhlá, že bych potřeboval několik životů, abych ji doopravdy poznal. Jsem vděčný posluchač a nabité vědomosti rád sdílím s každou příchozí ženou. Přijímající, to je bohyně, kterou s obrovskou pokorou vítám před masáží v našem pomyslném chrámu a uctívám jí za důvěru, kterou mi poskytla.

Oblíbené tantra masáže:

Speciální kouzlo pro mě mají masáže, kdy je to pro přijímající úplně poprvé. Jsem vděčný, že ji můžu uvítat do světa tantry. K tomu je nejvhodnější tříhodinová Tantrická masáž Deluxe či masáž Pretty woman, ve kterých si může přijímající žena užít dostatek času jen pro ni a vychutnat si všechnu péči i něhu a prozkoumávat své prožitky v čase tolik potřebném pro ženské tělo.

Galerie

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!