Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Ondra

Tantra masér Ondra

Není obvyklé potkat muže, který by byl pevný a přitom plný respektu a úcty. Možná je to jeho duše poutníka, která ve své svobodě probouzí svobodu druhých. Pokud toužíte být hýčkaná a poznat sama sebe, dovolte mu, aby vás vedl. Cesty s ním jsou něžné i divoké, plné posvátné úcty. Nechte se unést a pusťte se po proudu, i když nevíte, co vás čeká. Divoké peřeje, jemné houpání, nebo něco úplně nového…

Co má rád:

Kromě masáží a dobré společnosti si umím vychutnat jízdu na svém motocyklu. Mám rád ten moment, kdy se přede mnou cesta otevře, já poslouchám, jak motor nasává vzduch a pobízí mě - přidej, neboj se. Mám rád, kdy mě cesta zavede na místa, kde je radost zvolnit a kochat se přítomným okamžikem a nádherou, která mě obklopuje. V těchto chvílích se já a můj stroj stáváme jedno. Jedeme jistě. Odvážně, ale bez rizika. Vím, kdy můžu zrychlit a kdy je potřeba zvolnit. Cíl není předem znám, cíl je ta cesta, po které jedu. Jsou to chvíle, kdy můžu hodit za hlavu své každodenní starosti a užívat si čiré bytí.

Proč dělá tantra masáže:

Než jsem vstoupil do světa tantry, několik let jsem se profesionálně věnoval masážím různých stylů a s pokorou musím připustit, že tantrická masáž je pro mě vrcholem, kterého masér může dosáhnout. Je to terapie, která v člověku probouzí schopnost uzdravit se z prožitých traumat i cesta ke svobodě a radosti. Jelikož tantrická masáž snoubí masérské styly z různých koutů světa a různých období, neustále mě baví a překvapuje. Nejsem kazatel tantrické filozofie, která je natolik rozsáhlá, že bych potřeboval několik životů, abych ji doopravdy poznal. Jsem vděčný posluchač a nabité vědomosti rád sdílím s každou příchozí ženou. Přijímající, to je bohyně, kterou s obrovskou pokorou vítám před masáží v našem pomyslném chrámu a uctívám jí za důvěru, kterou mi poskytla.

Oblíbené tantra masáže:

Speciální kouzlo pro mě mají masáže, kdy je to pro přijímající úplně poprvé. Jsem vděčný, že ji můžu uvítat do světa tantry. K tomu je nejvhodnější tříhodinová Tantrická masáž Deluxe či masáž Pretty woman, ve kterých si může přijímající žena užít dostatek času jen pro ni a vychutnat si všechnu péči i něhu a prozkoumávat své prožitky v čase tolik potřebném pro ženské tělo.

Galerie

Reference

Jsem velice mile překvapena!! Ochota personálu, naprosto profesionální přístup maséra Ondřeje, hezké prostředí. Nemám žádných výhrad a určitě se do salónu vrátím.
Eliška
Příjemná domluva termínu masáže s vybraným masérem Ondrou. Klidné, uvolněné a velmi pěkné prostředí s duchovní energií. Zážitek byl umocněn citlivým přístupem pana maséra a masáží jen při svitu svíček. Určitě to nebyla jen má první a poslední návštěva. Doporučuji na vyladění duše s tělem.
Jana
Měla jsem 1,5hodinovou 4 ruční masáž. Vybrala jsem si dva kluky Míru a Ondru. Jelikož jsem historický měla masáž jen 2 ruční, byla jsem zvědavá, jak intenzivní bude tento zážitek. Musím říci, pecka to byla!!!! I když toto bylo pro kluky poprvé, byli velmi dobře synchronizovaní, doplňovali se a já se oddávala slastným prožitkům. Prostě SUPER!!!
Deni, 32
Před nedávnem jsem absolvovala již třetí tantra masáž ve vašem studiu. Tentokrát u Ondřeje. Přišla jsem si velmi unavená od povinností, které si nesu na svých bedrech a odcházela jsem domů nejen výborně naladěná, ale také s vědomím, že jsem krásná žena. Manžel byl doma výsledkem nadšen a stále je i po několika týdnech. Každá masáž mě posunuje hlouběji a hlouběji k vlastnímu poznání. Těším se na další setkání ve vašem studiu!
Eva
Navštívila jsem vaše centrum a prožila tantrickou masáž u maséra Ondreje. Chci mu podekovat, že jsem se mohla ohřát u jeho duše a nabrat teplo z jeho dlaní. Daroval mi uvolnění a odvahu jít dal. Ze srdce přeju jemu i vašemu centru to nejlepší.
Ludmila
Byla jsem u vás na Tantrické masáži "Deluxe" a ráda bych touto cestou velmi poděkovala masérovi Ondřejovi, díky kterému jsem si celou masáž neskutečně užila. Prosím o vyřízení mého poděkování. Děkuji a budu se těšit na případnou příští návštěvu.
Dana
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!