Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Nora

Tantra masérka Nora

Okouzlí vás v prvním momentu setkání. Zázračná nymfa, která jakoby ani nepatřila do této doby. Duše svobodná a čistá, která vás naplní optimismem a dobrou náladou. Pojďte se s ní vypravit do pohádky, kde její ruce čarují, kde můžete být králem či rytířem, ale hlavně sám sebou. Její dotek proniká hluboko pod vaši kůži a obnažuje vaši duši. Probouzí vaše tělo, hraje si a poznává. Chcete-li převrátit váš svět, prožít svůj život v jedné vteřině a každou vteřinu jako nekonečný okamžik, potom jste našli svou průvodkyni.

Co má ráda:

Ráda objevuji nové vesmíry, miluji hvězdné nebe a jeho tajemství. Stejně tak barvy duhy, jež protíná obzor a fascinuje mé smysly. Ráda naslouchám písním duchů stromů, když si vánek pohrává s jejich korunami a nechávám se omývat silou mocných vichrů, když se procházím po skalách. Miluji volnost, se kterou lítám v oblacích i tmu, kterou proplouvám a v jejíchž hlubinách nalézám sama sebe. Miluji nádheru rozmanitosti a dotek, jenž zahřeje u srdce.

Proč dělá tantra masáže:

Miluji energii rituálů a lásku a pokoru, se kterou jsou vykonávány i jejich sílu. Tantra je pro mě fascinujícím vesmírem, který dal mému životu nový rozměr. Dává mi možnost poznávat sebe samu uprostřed všeho. Je to síla přítomného okamžiku, který mě dělá svobodnější. Cesta všeho přijetí. Vnímám ji jako nespoutanou tvořivou sílu, která prostupuje všechny aspekty bytí. Tato energie tančí radostí, když je rozpoznávána a uvědomována.

Oblíbené tantra masáže:

Moje nejoblíbenější tantrická masáž je ta, která nabízí dostatek prostoru nechat se unášet. Beze spěchu užívat každý dotek všemi buňkami v těle. Taková masáž může trvat hodiny. Mezi mé oblíbené proto patří Tantrická masáž Deluxe či Tantrická masáž s kněžkami. Blízký je mi i mystický Rituál tantrického zasvěcení, který nabízí prostor pro objevování kouzla všech našich smyslů a tajuplná Tantrická masáž ve tmě.

Galerie a video medailonek

Reference

Mockrát děkuji Noře za perfektní uvedení do kouzla tantry. Masérka Nora byla bezchybná, jak rozhovor s ní, její přístup tak i masáž samotná. Moc jí děkuji za lásku a dotyky co mi předala. Byl to nezapomenutelný zážitek a doufám, že jsem u ní nebyl naposledy. Ještě jednou mockrát děkuji, Noro!
Kryštof
Tantrická masáž s masérkou Norou byla moc fajn, a také jsem se při ní perfektně odreagoval. Nejdříve byla její masáž něžná a potom příjemně a dlouho vzrušující. Moc děkuji masérce Noře za její úžasnou tantrickou masáž a přístup.
Filip
Svou první tantrickou masáž jsem absolvoval u úžasné masérky Nory. Chci ji ještě jednou moc poděkovat za úžasný přístup, laskavost a krásný zážitek, na který půjde pouze těžko zapomenout. Celá masáž pro mě byla opravdu velmi zajímavou a mystickou zkušeností, která značně vybočuje z každodennosti běžného života. Mám jen trochu obavy, že je něco podobného značně návykové.
Jakub
Nevěděl jsem, že tvoje masáž lávovými kameny bude tak příjemná a vzrušující. Tvoje masáž byla prostě úžasná jízda na vlně blaha a já jsem potom nemohl nic víc než se usmívat na vlně štěstí, moc ti za tvoji masáž děkuji, Noro.
Filip, 25 let
Milá Noro,
budu brzy slavit poměrně vysoké kulaté narozeniny a daroval jsem si k narozeninám svou první tantrickou masáž. Ty skoro čtyři hodiny, které jsem s Tebou strávil, předčily zdaleka a v každém ohledu má očekávání. Jsi krásná, mladá, veselá, něžná a citlivá a já budu dlouho vzpomínat na všechno, co jsem s Tebou prožil. Moc děkuji a těším se na další návštěvy v centru Integrity. Tvůj tebou bohatě obdarovaný M.
M.
Moje návštěva a tantrická masáž u vás byla naprosto úžasná. Masérka Nora byla jedinečná. Po Novém roce se opět objednám, předpokládám, že opět k Noře.
LF
Děkuji Noře za skvělou masáž. Okouzlující je především její schopnost otevřít společný prostor důvěry a sdílení. Její spontánní radost při masáži i při povídání je nesmírně uvolňující. S láskou i intenzitou se zaměřila na to, co bylo potřeba, a mě nezbývá než poděkovat a doporučit.
Matěj, 25 let
Když jsem přišel do centra Tantra masáže Praha, mile mě překvapilo, jak byl celý personál včetně recepční milý a příjemný. Především moc děkuji masérce Noře za její fantastickou tantrickou masáž, která byla velmi příjemná a uvolňující. Cítím se po ní i dnes příjemnější a uvolněnější. Věřte mi nebo ne nikdy předtím jsem se tak skvěle po masáži necítil, také moc děkuji Magdě za nabídnutý čaj a její milý úsměv :). Už teď se těším na další tantrickou masáž ve vašem centru.
Filip
Noro, děkuji vám, za dnešní tantra masáž! Na začátku našeho povídání jsem nevěřila, že 90min masáže je málo. Teď musím souhlasit! Byla jste ke mně velmi vnímavá, cítila jsem se v bezpečí a první rozpaky vymizely při prvních dotecích. Můj prožitek byl velmi intenzivní, nad očekávání skvělý, byť odkryl 13. komnatu uvnitř mě. Hodně mi v tu chvíli pomohl Váš klid a dech, cílené a přesto citlivé doteky. Musím pochválit také prostředí masérny, hudbu, svíčky, uklidňující vůni. Pro mě byla tantra masáž úžasná zkušenost. Věřím, že příště si dám delší masáž a zase s Vámi.
Michaela, 36 let
Milá Míšo, ve vašem centru jsem byl poprvé a obdivuji, co jste dokázala vybudovat. Byl jsem velice spokojený a navíc uvolňovat lidem energii je úžasné poslání. Sám vím, že pro rozvoj a růst je zpětná vazba důležitá. Dovolte mi poděkovat za prožitek a vyjádřit Vám úctu k Vaší práci. V bodech:

- komunikace s recepcí jak písemně, tak telefonicky je úžasná
- masérka Nora a masáž byly úžasné
- lokalita je skvělá
- webové stránky se mi zdají trochu složité s hodně texty, ale mel jsem chuť vše najít a číst, takže vlastně obsah je pro mne užitečný.

Rád k vám přijdu znovu.
Pavel
Když jsem šel na svou první tantrickou masáž, nedokázal jsem si představit, jaká taková masáž bude. Mnohokrát děkuji masérce Noře za její ochotu a přístup k mé první tantrické masáži, tvá masáž byla velice příjemná po všech stránkách, už teď se těším na další naše setkání.
Filip, 25 let
I had the pleasure to enjoy a 90min Tantra massage with Nora, who is very warm hearted and passionate masseuse. Her massage was like a good book with a promising beginning, an intriguing middle part and a fulfilling ending. Anytime again!
Aficionado, 50 years, Germany
Masáž s masérkou Norou ve Vašem centru byla moc fajn. Příjemně jsem si při ní odpočinul a byl jsem po této masáži šťastný a spokojený. Moc masérce děkuji za její péči a nezapomenutelnou tantrickou masáž, kterou mě do tantry zasvětila.
Filip
Píšem Vám ako Váš stály a spokojný klient. Služby, ktoré ponúkate a ste ponúkali som nezažil v žiadnom inom tantra štúdiu doteraz. Bol som vaším pravidelným klientom v rokoch 2015 a 2016 pokiaľ som žil v Prahe. Od začiatku som chodil iba k jednej Vašej masérke. To, čo ona so mnou dokázala a čo som zažil pri nej som nezažil už nikdy potom, jednoducho to bolo o jej energii a odovzdaní sa. Podobný zážitok som zažil až tento rok, u masérky Nory, keď som sa náhodou vydal do Prahy. Moja túžba aspoň ešte raz zažiť to nezabudnuteľné a hlboké precitnutie sa konečne splnila.

Ďakujem

Váš spokojný a verný klient,
Jaroslav
The 4-hands tantra massage with Nora and Bea was just incredibly good.
Remo
Nora was absolutely amazing. I feel so amazing and relaxed. She made me feel beautiful, made me feel tall, and proud. She was gentle, but also firm for my lower back problems. She was amazing from beginning to end; my first tantra massage and I want another one already. If I’m ever back In Prague, I will come back to have this experience with Nora again. Thank you so much Nora. Happy New Year and I hope the best 2020 for you. You are wonderful!!
Mr. Ngema
Nora was both caring, and intuitive. I had 3-hour Deluxe massage with bath and prostate. It was like a ritual, and she was like a shaman. If you prefer strong touches to soft ones, then Nora should definitely be your guide in this journey. Overall it was relaxing and strong experience for me. Space was cool, receptionist was prompt in replies. Thank you.
Güven 42, Turkey
Thank you for helping us coordinate an unforgettable experience. We love your space and loved our massages and the sweet energy of Magda and Nora. They felt like old friends. They have a lot of wisdom in their hands and minds and we are so grateful for them to introducing tantra to us. Thank you for fitting us in in short notice. Our already fabulous relationship is just a little sweeter now with a renewed understanding of what we enjoy to be able to share with one another. We live in California; let us know if you have any visiting masseuses or great connections out here. Unfortunately, the options out here in California are not quite the same as many are not legitimate tantric masseuses.
Katie and Ryan
Fantastic masseuse, caring, empathetic, beautiful and skilled. Highly recommend.
Rik, United Kingdom
I wanted to thank Nora. She is a beautiful woman with a fantastic charisma. The massage made me speechless. It was one of the best experiences I was able to make in Prague. Whenever I am in Prague I will go to Nora again, she is a great person and if I could I would like to get to know her better she has changed my world and for that I am very grateful to her. The studio was also very nice the atmosphere was great and I was treated well. I would like to add that I would like to stay in contact with this special person if this is the case. Thanks Nora for everything.
Uriel
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2020, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!