Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Nora

Tantra masérka Nora

Okouzlí vás v prvním momentu setkání. Zázračná nymfa, která jakoby ani nepatřila do této doby. Duše svobodná a čistá, která vás naplní optimismem a dobrou náladou. Pojďte se s ní vypravit do pohádky, kde její ruce čarují, kde můžete být králem či rytířem, ale hlavně sám sebou. Její dotek proniká hluboko pod vaši kůži a obnažuje vaši duši. Probouzí vaše tělo, hraje si a poznává. Chcete-li převrátit váš svět, prožít svůj život v jedné vteřině a každou vteřinu jako nekonečný okamžik, potom jste našli svou průvodkyni.

Co má ráda:

Ráda objevuji nové vesmíry, miluji hvězdné nebe a jeho tajemství. Stejně tak barvy duhy, jež protíná obzor a fascinuje mé smysly. Ráda naslouchám písním duchů stromů, když si vánek pohrává s jejich korunami a nechávám se omývat silou mocných vichrů, když se procházím po skalách. Miluji volnost, se kterou lítám v oblacích i tmu, kterou proplouvám a v jejíchž hlubinách nalézám sama sebe. Miluji nádheru rozmanitosti a dotek, jenž zahřeje u srdce.

Proč dělá tantra masáže:

Miluji energii rituálů a lásku a pokoru, se kterou jsou vykonávány i jejich sílu. Tantra je pro mě fascinujícím vesmírem, který dal mému životu nový rozměr. Dává mi možnost poznávat sebe samu uprostřed všeho. Je to síla přítomného okamžiku, který mě dělá svobodnější. Cesta všeho přijetí. Vnímám ji jako nespoutanou tvořivou sílu, která prostupuje všechny aspekty bytí. Tato energie tančí radostí, když je rozpoznávána a uvědomována.

Oblíbené tantra masáže:

Moje nejoblíbenější tantrická masáž je ta, která nabízí dostatek prostoru nechat se unášet. Beze spěchu užívat každý dotek všemi buňkami v těle. Taková masáž může trvat hodiny. Mezi mé oblíbené proto patří Tantrická masáž Deluxe či Tantrická masáž s kněžkami. Blízký je mi i mystický Rituál tantrického zasvěcení, který nabízí prostor pro objevování kouzla všech našich smyslů a tajuplná Tantrická masáž ve tmě.

Galerie a video medailonek

Reference

Milá Noro,
budu brzy slavit poměrně vysoké kulaté narozeniny a daroval jsem si k narozeninám svou první tantrickou masáž. Ty skoro čtyři hodiny, které jsem s Tebou strávil, předčily zdaleka a v každém ohledu má očekávání. Jsi krásná, mladá, veselá, něžná a citlivá a já budu dlouho vzpomínat na všechno, co jsem s Tebou prožil. Moc děkuji a těším se na další návštěvy v centru Integrity. Tvůj tebou bohatě obdarovaný M.
M.
Noro, děkuji vám, za dnešní tantra masáž! Na začátku našeho povídání jsem nevěřila, že 90min masáže je málo. Teď musím souhlasit! Byla jste ke mně velmi vnímavá, cítila jsem se v bezpečí a první rozpaky vymizely při prvních dotecích. Můj prožitek byl velmi intenzivní, nad očekávání skvělý, byť odkryl 13. komnatu uvnitř mě. Hodně mi v tu chvíli pomohl Váš klid a dech, cílené a přesto citlivé doteky. Musím pochválit také prostředí masérny, hudbu, svíčky, uklidňující vůni. Pro mě byla tantra masáž úžasná zkušenost. Věřím, že příště si dám delší masáž a zase s Vámi.
Michaela, 36 let
I had the pleasure to enjoy a 90min Tantra massage with Nora, who is very warm hearted and passionate masseuse. Her massage was like a good book with a promising beginning, an intriguing middle part and a fulfilling ending. Anytime again!
Aficionado, 50 years, Germany
Děkuji Noře za skvělou masáž. Okouzlující je především její schopnost otevřít společný prostor důvěry a sdílení. Její spontánní radost při masáži i při povídání je nesmírně uvolňující. S láskou i intenzitou se zaměřila na to, co bylo potřeba, a mě nezbývá než poděkovat a doporučit.
Matěj, 25 let
Fantastic masseuse, caring, empathetic, beautiful and skilled. Highly recommend.
Rik, United Kingdom
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!