Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Nora

Tantra masérka Nora

Okouzlí vás v prvním momentu setkání. Zázračná nymfa, která jakoby ani nepatřila do této doby. Duše svobodná a čistá, která vás naplní optimismem a dobrou náladou. Pojďte se s ní vypravit do pohádky, kde její ruce čarují, kde můžete být králem či rytířem, ale hlavně sám sebou. Její dotek proniká hluboko pod vaši kůži a obnažuje vaši duši. Probouzí vaše tělo, hraje si a poznává. Chcete-li převrátit váš svět, prožít svůj život v jedné vteřině a každou vteřinu jako nekonečný okamžik, potom jste našli svou průvodkyni.

Co má ráda:

Ráda objevuji nové vesmíry, miluji hvězdné nebe a jeho tajemství. Stejně tak barvy duhy, jež protíná obzor a fascinuje mé smysly. Ráda naslouchám písním duchů stromů, když si vánek pohrává s jejich korunami a nechávám se omývat silou mocných vichrů, když se procházím po skalách. Miluji volnost, se kterou lítám v oblacích i tmu, kterou proplouvám a v jejíchž hlubinách nalézám sama sebe. Miluji nádheru rozmanitosti a dotek, jenž zahřeje u srdce.

Proč dělá tantra masáže:

Miluji energii rituálů a lásku a pokoru, se kterou jsou vykonávány i jejich sílu. Tantra je pro mě fascinujícím vesmírem, který dal mému životu nový rozměr. Dává mi možnost poznávat sebe samu uprostřed všeho. Je to síla přítomného okamžiku, který mě dělá svobodnější. Cesta všeho přijetí. Vnímám ji jako nespoutanou tvořivou sílu, která prostupuje všechny aspekty bytí. Tato energie tančí radostí, když je rozpoznávána a uvědomována.

Oblíbené tantra masáže:

Moje nejoblíbenější tantrická masáž je ta, která nabízí dostatek prostoru nechat se unášet. Beze spěchu užívat každý dotek všemi buňkami v těle. Taková masáž může trvat hodiny. Mezi mé oblíbené proto patří Tantrická masáž Deluxe či Tantrická masáž s kněžkami. Blízký je mi i mystický Rituál tantrického zasvěcení, který nabízí prostor pro objevování kouzla všech našich smyslů a tajuplná Tantrická masáž ve tmě.

Galerie

Reference

Děkuji Noře za skvělou masáž. Okouzlující je především její schopnost otevřít společný prostor důvěry a sdílení. Její spontánní radost při masáži i při povídání je nesmírně uvolňující. S láskou i intenzitou se zaměřila na to, co bylo potřeba, a mě nezbývá než poděkovat a doporučit.
Matěj, 25 let
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!