Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Nikol

Tantra masérka Nikol

Nikol je jemná a něžná žena s půvabným vystupováním a milou povahou. Její masáže jsou příjemnou relaxací i cestou k vlastnímu tělu a prožívání.

Co má ráda:

Miluji dlouhé procházky do přírody za každého počasí, hory, jógu a kolo. Ráda naslouchám, medituji a čtu knížky pozitivního myšlení, protože síla myšlenky je neuvěřitelná. Ráda dávám lidem něhu, doteky.

Proč dělá tantra masáže:

Při tantrické masáži je úžasné to, že se člověk může dokonale uvolnit a zapomenout na všechny starosti běžného života. V dnešní hektické době lidé často neumějí vypnout a vnímat vlastní tělo a jeho potřeby, proto je někdy lepší tantra masáž absolvovat vícekrát, aby si přijímající dokázali nejen plně užít něhu a péči, ale také vnímat smyslové požitky, které tantra masáž nabízí. Správně provedená tantrická masáž tak přináší tolik potřebnou energii, která přetrvává ještě dlouho po skončení samotné masáže. Smysl mé práce vidím především v tom, že tantrická masáž přináší úlevu, radost a úžasný odpočinek.

Oblíbené tantra masáže:

Miluji dlouhé tantrické masáže Deluxe, které jsou nejlepší cestou k hluboké a dlouho trvající relaxaci.

Galerie

Reference

Děkuji Nikol za překrásnou tantra masáž, při které jsem cítil, jak jsme se energeticky propojili a prožili krásné souznění. Bylo to slovy nepopsatelné. Děkuji, rád se k tobě vrátím.
Radek
It was a wonderful experience at Tantra massage Prague, Nicole is wonderful and has positive energy, comforting and professional.
Alan
Please tell Nicole she was prodigious and that she was a time to remember.

Best regards. RJ
I was in Prague for 7 days. I went to this tantra massage place almost everyday since the atmoshere and massages were excellent. I would like to comment about Nicole. She is extraordinary and angel. I was with her 3 times and each session was pleasant and blissful. She is lovable, polite, soft, smiling, gentle and has excellent hands for the tantra massage. Among all, her attitude is outstanding. I would definitely visit this place again, and would strongly recommend Nicole.
John
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!