Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Nari

Tantra masér Nari

Nari si vás získá svou otevřeností a bezprostředností, díky kterým se s ním ihned budete cítit příjemně uvolněný a sám sebou. I přes jeho mladý vzhled a veselý úsměv disponuje Nari neuvěřitelnou vnitřní silou a charismatem, které vás nejen okouzlí, ale umožní vám odevzdat se s důvěrou do jeho zkušených rukou. Nari je empatický a vnímavý průvodce, který se do každé masáže pokládá tak, jako by prožívaný moment neměl nikdy skončit.

Co má rád:

Rád poznávám hloubky lidské duše, spolu se všemi jejími barvami a odstíny. Baví mě potkávat se u šálku čaje, hovořit a objevovat drobné příběhy, radosti i náhody, které každého z nás provázejí životem. Toho stranou vyhledávám bosé toulání po lesích naší krásné planety, obklopen jen tichem a slovy matky přírody. Příroda je mocná učitelka a každého, kdo je byť jen maličko ochoten jí naslouchat, naučí vše, co potřebuje znát ke štěstí. Rád nastavuji svůj sluch jejímu volání, ať již v podobě zučícího potůčku, rozkvetlých luk a strání či malebných západů slunce. A ona vypráví...

Proč dělá tantra masáže:

Jakmile člověk jednou zažije a pochopí opravdový stav blaženého štěstí, začne jej přát i všem ostatním lidem na tomto světě. Má mysl se tohoto rozpoložení dotkla, a já poté dlouho hledal učení, jehož poznání a ovládnutí by skrývalo vysněné umění: naučit se sobě i druhému stav naprosté blaženosti dopřát. V momentě, kdy jsem se setkal s uměním tantry, jsem pochopil, že mým osudem je kráčet po cestě tantrického zasvěcení a stát se tantrickým průvodcem. Díky tantře se k vám mohu připojit a nasměrovat vás na vaší pouti životem na jedinou správnou cestu: tu vaši.

Oblíbené tantra masáže:

Neznám většího potěšení, než předávat radost skrze upřímný lidský dotek a pomáhat druhým poznat stav vnitřní blaženosti, radosti a naprostého odevzdání těla i duše. Mezi mé oblíbené masáže proto patří tantrická masáž Deluxe, která nabízí prostor pro vzájemné naladění a předání tantrické zkušenosti. Mezi mé oblíbené patří i tantrické masáže pro páry či čtyřruční tantrické masáže.

Galerie

Reference

Nari byl skvělý průvodce tantrickou masáží. Byl velmi empatický, ochotně zodpověděl všechny moje dotazy a pomohl mi překonat prvotní stud. Jeho doteky jsou zkušené a musím říci, že Nari je také skvělý masér s dobrou technikou. Určitě ho mohu jen doporučit a už se těším někdy v budoucnu na další masáž.
David, 31
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!