Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Nari

Tantra masér Nari

Nari si vás získá svou otevřeností a bezprostředností, díky kterým se s ním ihned budete cítit příjemně uvolněný a sám sebou. I přes jeho mladý vzhled a veselý úsměv disponuje Nari neuvěřitelnou vnitřní silou a charismatem, které vás nejen okouzlí, ale umožní vám odevzdat se s důvěrou do jeho zkušených rukou. Nari je empatický a vnímavý průvodce, který se do každé masáže pokládá tak, jako by prožívaný moment neměl nikdy skončit.

Co má rád:

Rád poznávám hloubky lidské duše, spolu se všemi jejími barvami a odstíny. Baví mě potkávat se u šálku čaje, hovořit a objevovat drobné příběhy, radosti i náhody, které každého z nás provázejí životem. Toho stranou vyhledávám bosé toulání po lesích naší krásné planety, obklopen jen tichem a slovy matky přírody. Příroda je mocná učitelka a každého, kdo je byť jen maličko ochoten jí naslouchat, naučí vše, co potřebuje znát ke štěstí. Rád nastavuji svůj sluch jejímu volání, ať již v podobě zučícího potůčku, rozkvetlých luk a strání či malebných západů slunce. A ona vypráví...

Proč dělá tantra masáže:

Jakmile člověk jednou zažije a pochopí opravdový stav blaženého štěstí, začne jej přát i všem ostatním lidem na tomto světě. Má mysl se tohoto rozpoložení dotkla, a já poté dlouho hledal učení, jehož poznání a ovládnutí by skrývalo vysněné umění: naučit se sobě i druhému stav naprosté blaženosti dopřát. V momentě, kdy jsem se setkal s uměním tantry, jsem pochopil, že mým osudem je kráčet po cestě tantrického zasvěcení a stát se tantrickým průvodcem. Díky tantře se k vám mohu připojit a nasměrovat vás na vaší pouti životem na jedinou správnou cestu: tu vaši.

Oblíbené tantra masáže:

Neznám většího potěšení, než předávat radost skrze upřímný lidský dotek a pomáhat druhým poznat stav vnitřní blaženosti, radosti a naprostého odevzdání těla i duše. Mezi mé oblíbené masáže proto patří tantrická masáž Deluxe, která nabízí prostor pro vzájemné naladění a předání tantrické zkušenosti. Mezi mé oblíbené patří i tantrické masáže pro páry či čtyřruční tantrické masáže.

Galerie a video medailonek

Reference

Od masáže jsem neměl velká očekávání, ale výsledek byl pro mne hodně wow.
Nari je skvělý průvodce a děkuji za otevření těchto dveří a rozšíření obzorů. Tím, že je Nari vyšší postavy, je pro člověka při masáži výbornou oporou.
Ondřej, 30 let
Budu stručný a chtěl bych pochválit - od přístupu pana recepčního, krásného nového prostředí a zejména skvělého maséra Naryho, díky kterému byla masáž nepopsatelný zážitek. Rád se k Vám opět vrátím.
Tomáš V.
Po několika zkušenostech s tantrickými masážemi jsem chtěla proniknout do masáží i z pohledu dávajícího. Proto jsem se přihlásila na Základní kurz tantrické masáže "Od doteku k intimitě".

S Centrem Tantra masáže jsem už předchozí zkušenosti měla, přesto mě znovu překvapil neskutečný pocit klidu, bezpečí a harmonie, který zde panuje, ať už přijdete na masáž, nebo absolvujete intenzivní vícedenní kurz. Zapomeňte na emoce, které se vám při představě slov "kurz" nebo "školení" vybaví. Tady prostě jste, čas plyne, a vy si připadáte, jako by vás po celou dobu někdo láskyplně objímal.

Kurzem mě provedl Nari. Čišela z něj jistota i pokora a bylo z něj cítit, že možnost poskytovat tantrickou masáž, stejně jako umožnit do jejích tajů někomu dalšímu vhled, pro něj není prací, ale posláním. Tempo kurzu přizpůsoboval přesně mým potřebám, aniž bych si o cokoliv musela říkat. Výklad byl naprosto srozumitelný, všechny techniky pečlivě ukázané a vyzkoušené, a když jsem potřebovala, v tématech jsme se vraceli a opakovali je, abych si je ukotvila a zapamatovala. Odcházela jsem nejen se spoustou nových vědomostí, ale s hlubokým a intenzivním pocitem, jako bych masáž přímo absolvovala.

Díky patří i Tomášovi, který mi byl trpělivým příjemcem olejové masáže. Dával mi čitelnou zpětnou vazbu, díky které jsem mohla získat ve zkoušených technikách větší jistotu. A ano, celou dobu jsem mu jeho práci záviděla

Z celého srdce děkuji za zkušenost a příležitost, věřím, že se v brzké době zase ráda vrátím.
Katka, 35 let
Včera podruhé u vás, poprvé s Narim. Úžasný zážitek, perfektní relax pro tělo i mysl. Nari je profík a člověk na svém místě. Gratuluji k takovému masérovi a vřele doporučuji všem, kteří potřebují adekvátně zrelaxovat. Nari, jsem si jistý, že se ještě potkáme. Díky.
Radek, 42 let
Chtěl bych poděkovat za vynikající profesionální přístup a nádherný zážitek při tantra masáži od maséra Nariho. Jeho masáž byla pro mě nezapomenutelným zážitkem a určitě si ji zopakuji. Vřele doporučuji.
Zdeněk, 58 let
Včera jsem byl u Nariho opět na masáži, bylo to super jako vždy. Na Narim je vidět, že ho baví to, co dělá. Masáž je vždy velký zážitek a po včerejším příletu zpět do Prahy opravdu zasloužený relax. Dekuju za profesionalitu vašeho centra! A za to, že máte maséry jako je Nari! Rád se vracím.
David
Milý Nari, děkuji za neobyčejný a fantastický zážitek z masáže. Smekám před Tvojí empatií, vyrovnaností a profesionálním přístupem. Již teď mohu slíbit, že se v budoucnu opět při masáži setkáme.
Tomáš
V sobotu jsem navštívil vaše centrum Na Čečeličce a pro masáž si tentokráte vybral maséra Nariho. Již jsem na masáži u něj byl, a tak jsme si měli o čem povídat. Nari je velmi profesionální a zkušený masér, který splnil mé očekávání i přání. Znovu musím vyzdvihnout profesionální přístup všech zúčastněných: recepčních i masérů. Diskrétnost je opravdu na prvním místě, stejně, jako klient sám. V centru vládne pohoda a všude čistota. Nemám potřebu vyhledávat jiné zkušenosti a jiná centra. To Vaše je skutečně na úrovni a dnes již nemám vůbec žádný ostych a zábrany jej opět navštívit. Při té první návštěvě trochu nejistoty bylo, jít do něčeho, do té doby mě zcela neznámého. Dnes už přesně vím, kam jdu, jak to tam vypadá a co mohu očekávat… tedy jistota.
Standa
Snažil jsem se nedělat si před masáží žádná očekávání a jsem za to moc rád. Moje představa byla propastně daleko od skutečnosti. Zažil jsem něco, co se slovy skoro nedá popsat. Nari byl během celé masáže velice profesionální, vedl mě krůček po krůčku celým rituálem a cítil jsem se s ním naprosto bezpečně. Po masáži celé moje tělo vibrovalo a nedalo se to zastavit, jako by se probudilo k životu. Všechny smysly byly ostřejší a tenhle pocit mi vydržel několik dní. Moc děkuji, něco takového jsem opravdu nečekal. Moc se těším na další setkání!
Martin, 32
3hodinová masáž Deluxe s masérem Narim předčila má očekávání. Nari je velmi empatický, milý a naprosto profesionální masér. Prožitky ani nelze popsat a jsem velmi rád, že jsem tuto pro mě novou zkušenost zažil a lépe tak poznal své vlastní tělo. Samotná rezervace přes e-mail s pracovníkem recepce Kubou byla bezproblémová a vedená ve velmi přátelském tónu. Na recepci byla velmi milá mladá slečna, díky které jsem se u vás od první chvíle cítil "jako doma". Prostředí Vaší provozovny na adrese Staropramenná je velmi pěkné a uklidňující. Musím říci, že ač jsem měl zpočátku některé obavy z neznámého, a také ze svěření se do rukou cizímu člověku - navíc muži :), byly úplně zbytečné. Bylo mi tedy velkým potěšením absolvovat masáž u Vás a věřte, že jsem u Vás nebyl naposledy.
Tom
Vynikající profesionál!
Zdeněk
Příjemné prostředí i personál, který dbá na kvalitu služby, nikoliv na čas. Dekuji!
Adam
Nari byl skvělý průvodce tantrickou masáží. Byl velmi empatický, ochotně zodpověděl všechny moje dotazy a pomohl mi překonat prvotní stud. Jeho doteky jsou zkušené a musím říci, že Nari je také skvělý masér s dobrou technikou. Určitě ho mohu jen doporučit a už se těším někdy v budoucnu na další masáž.
David, 31
Navštívil jsem již poněkolikáté Vaše centrum a opět chci poděkovat za skvělý přístup recepčních, ať už při komunikaci, při objednávání, tak i při samotném kontaktu v centru. Vždy velmi profesionální a diskrétní. Tentokrát jsem si vybral maséra Nariho. Po rozhovoru (a měli jsme si o čem povídat) následovala masáž, která opravdu splnila mé představy a vyslovené přání. Nari je velmi zkušený profesionál a po úvodním rozhovoru již nemusíte říkat vůbec nic. Přesně rozpozná Vaše pocity a touhy, kterým se přizpůsobí. Těm, co váhají, mohu Vaše centrum doporučit. Velmi pěkně vybavené, vyzdobené, provoněné a všude opravdu velmi čisto. Právě prostředí a hudba umocní Vaše vnímání celé masáže. Nari, moc děkuji za krásný zážitek a předanou energii. Pokud se rozhodnu opět pro masáž, zvolím právě Vaše centrum. Je to volba jistoty.
Stenley
Velice příjemná masáž "Smyslný rituál uctění těla" od maséra Nariho. Nari přistupuje k masáži velice profesionálně a zajímá ho spokojenost klienta. Doporučuji jak maséra, tak i tento podnik.
Zdeněk
Jsem rád, že jsem zcela náhodou našel stránky Vašeho centra, které mně zlákaly k první návštěvě. Prožil jsem něco fantastického a neopakovatelného. Od té doby jsem navštívil vaše centrum již 5x. To poprvé bylo pro mne to nej, protože, každý pohyb, každý dotyk, každé všechno bylo poprvé a nečekané, překvapující a velmi vzrušující. Protože jsem chtěl zažít něco úplně nového, jiného, zvolil jsem na první návštěvu maséra Davida. Něco tak úžasného jsem nikdy před tím neprožil. To způsobilo i mou druhou a posléze další návštěvu. Poznal jsem tak dále i Martinu a Nariho. Opravdu špičkový profesionální přístup a já Vám k takovým spolupracovníkům blahopřeji. Když jsem šel poprvé do centra, přiznám se, že s docela obavami, co mě může v takovém domě čekat. Dům zvenčí vypadá velmi staře, jen malý podsvícený zvonek nebudil přílišnou důvěru zazvonit a vejít. Nakonec jsem si uvědomil, že Praha je o starých domech, proto je tak nádherná a často tam jezdím. Stále je co objevovat. Ohromně mne překvapilo posléze vybavení a design centra. Jeho útulnost, perfektní přístup recepčních. Nejvíce oceňuji diskrétnost a způsob, jakým je celý salon veden. Samotná masáž byla vždy naprosto fantastická. Nari je velmi příjemný mladík, se kterým jsem prožil krásné a příjemné chvíle. Děkuji!
S.
I had a session with Nari in September 2019. The fact that I still remember the day says it all: it was a great experience! It was my first time trying a tantric massage. Nari made me feel at ease and answered all my questions. He was gentle and caring. My overall experience in the studio was amazing and every staff member made it unforgettable! I wish all the best to the team!
Suresh, 30 years from United Kingdom
It was perfect experience! Thanks to Nari!
B.T.
I am a person who is open to new experiences so I wanted to try a Tantra massage with a man. I organized a session with Nari and it was very good. Nari is both gentle and powerful and the experience was very different to what I’ve had before. I am not gay so I was really nervous about being with a man but Nari made it easy for me to relax and the massage was incredible.
Mark
NARI is a great Tantra masseur. The massage with him was very calm and relaxing. We exchanged views very well. He is really a master of massage, very professional and sensitive. When I return to Prague in the autumn of 2020, I will gladly return to NARI or make an appointment with DAVID or both. Please say hello to Nari. Greetings from
Ludwig, 63, Germany
I tried tantra massage many times before but with Nari it was really like the touch of paradise, simple said my best tantra yet. He is full of energy and he knows how to work with yours. He leads you to sense your own physical and sensory perception and leads you to open mind and to active searching your happiness. He is very kind and communicative and our reconciliation during massage was absolute. If you are the real fan of tantra you must meet with him. Also, to point out, he is really professional in the field of massage techniques. Thumbs up!
Michael, 49, Croatia
Speechless - it was so good! What a nice guy with a perfect massage. Thank you. You have a new fan.
Marck
Tantra massage with Nari was a really beautiful experience! I would describe it as a quite original and very intense tantric massage, which is worth every euro! The short conversation before the massage is helpful to fix each person's limits. What a pity he does not live in Brussels.
Frederic, 42
This was my first Tantra massage and I have to admit that it was an amazing experience. Nari had very professional and sensitive approach. I was curious and nervous but a short talk quickly helped me to feel comfortable. The place is very cozy and nice and he is very clear about the way it is going to happen. I felt quickly in the right hands for this sensitive journey. I can only advice to give tantra massage with Nari a try, this is a unique experience.
Phillip, 45
It was great, intense and powerful massage. A wonderful boy, very professional and aware of your reactions and desires! Highly recommended!!!
Laurenz, 52
At first I was pretty nervous, I did not know what to expect from tantra massage. But because of the pleasant chat at the beginning he immediately made me feel at ease. Once the massage started, I immediately felt relaxed and enjoyed it from the beginning to the end. I had a great first experience, and hope there is more to follow.
Benoit, 27
Nari is a real professional. He doesn´t hesitate to give you some extra time to explain what is the tantra massage experience about and he knows exactly how to make you feel relaxed and comfortable. He can give a very good massage, which gives your body a relaxing feeling. You can feel ecstasy when he touches you. I have never seen a person so young so spiritually powerful. The tips what to do afterward were also super and the after talk made it a very nice experience. Keep doing this nice job.
Carlos, 48
It was my first time I experienced Tantra, but it changed my thinking of sensuality completely. This young and good-looking guy brought me during the session to the upper spheres. I felt revitalized afterward. What I liked the most about the massage is how committed and full of passion he was performing the job. Clear rules in advance made it easy for both of us. I’m definitely coming back for him,
Rémi, 22
Letting Nari massage me was an amazing experience. He is giving so much to make this massage a unique moment. Looking forward to meet him again.
Edward, 53
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2021, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!