Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Mona

Tantra masérka Mona

Miluji energii všeho kolem nás. Mám ráda hvězdy, slunce a měsíc, sny i realitu, ticho i zvuky přírody, moře i poušť, konce starého i začátky nového. Ušla jsem dlouhou cestu hledání sebe sama, oproštění se od předsudků, bariér a starých nastavení, které pro mě nebyly pravdivé. Teď už se nechávám ovlivnit jen vnitřním hlasem svého srdce.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra masáže jsem si vybrala proto, že je mou vášní hledat odpovědi na otázky, které život přináší. V tantrické masáži mohu nahlížet za hranice všednosti, objevovat nepoznané i spojovat protiklady. Mám ráda společné zastavení, povídání i naslouchání, hluboký dech a uvolnění, které přináší. Miluji ten moment, kdy oba zapomeneme na slova a vnímáme toho druhého jen skrze dotek a rozprouděnou energii. V tantrické masáži mohu spojit všechny tyto prvky a být vám průvodkyní na jedinečné cestě ke spojení s vaším vlastním já.

Oblíbené tantra masáže:

Největší odměnou je pro mě, pokud díky společnému setkání v rituálu tantrické masáže naleznete to, pro co jste si přišel a přenesete se blíže do svého nitra a ke svému srdci. Proto mám nejraději individuální tantrické masáže Deluxe, které poskytují dost času a prostoru společně tento záměr uskutečnit.

Reference

S partnerskou tantra masáží jsme byli moc spokojeni. Masérky odvedly skvělou práci a dopřáli nám krásný zážitek. Vzali ohled na naše přání, masáž nám na začátku vysvětlili a celkově byly moc pozorné. Přijdeme znovu.
TP
Mona, you have a deep capacity for empathy. You give with all your heart, both in conversation and massage techniques. You deeply care in a genuine and human way. The massages have been so healing and remarkable. Thank you so much!
Stefano
Dear Mona, thank you very much for your wonderful tantra massage, it was more than perfect. Congratulations to you for having such a professional lady at your center.
R.
It was the first time I came here, and I don't know the others masseuses, but I’ve been welcomed by Mona! She is a so beautiful person and so nice attitude. Very professional! Thank you!
Seb, 44 years
Dear Mona, I have had a wonderful new experience with you. It was an amazing adventure with a nice relaxation and unforgettable soft touches. Our talk was more than a small talk. Thank you so much for your appreciation. I'm the new fan of you and when I will visit Praha, I will meet you again. Many kind regards.
Werner
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2020, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!