Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Míša

Tantra masérka Míša

Míša působí na první pohled jako smyslná bohyně a vaše očekávání v tomto směru nezklame. Její pohyby jsou ladné a ženské, její vystupování charismatické a její masáž je slastným opojením.

Co má ráda:

Učarovala mě něžná krása a hrdost koní , do jejichž sedla ráda usedám a nechávám se unášet krajinou. Miluji také toulky přírodou a krásu polodrahokamů.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra je pro mě nejen životní styl, hluboká relaxace, smyslné doteky či rozvádění a sdílení energie ... Je to něco co mě naplňuje a umožňuje mi nalézt cestu k naší přirozenosti, učí nás přijímat a milovat sami sebe. Tantra je spirituální cesta, kde se spolu potkáváme a navzájem  respektujeme jeden druhého. Tantra masáže mě přitahují svými možnostmi působit nejen na povrchu těla, ale i v lidském nitru. Ráda se nechávám znova překvapovat a fascinovat každým novým, krásným setkáním.

Oblíbené tantra masáže:

Míša miluje dlouhé masáže se kterými si může vyhrát a vložit do nich celou svou ženskost a energii a prožít s klientem opravdu smyslné, mystické setkání. Její oblíbené masáže jsou tantrická masáž De luxe, pro čas který nabízejí a také tantrické masáže pro páry, protože nabízí možnost předávat své zkušenosti a poznatky pro partnerský vztah.

Galerie

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!