Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Míša

Tantra masérka Míša

Míša je žena plná smyslnosti, něhy a jemné ženské krásy, která vás okouzlí svým dívčím úsměvem i hlubokým pohledem do očí. V jejím doteku se snoubí vášeň, emoce i dokonalé masérské umění, které vás zavedou k hluboko k sobě samému i mystickým tajemstvím tantry.

Co má ráda:

Největší relaxaci i radost mi přináší brouzdání přírodou ve společnosti větru, vůně květin a mých psích miláčků. Mojí druhou velkou vášní je cestování po teplých krajích, kde ráda poznávám nové lidi, jejich kulturu, gastronomii i krásy přírody.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra je pro mě přirozenou cestou k harmonii těla a duše. Při rituálu tantrické masáže dochází k jejich dokonalému propojení a následnému pocitu znovuzrození, který přetrvává ještě dlouho po jejím skončení. Na hlubší rovině tantra pomáhá více porozumět a naslouchat vlastnímu tělu a najít tak cestu k sobě samému. Tantra zkrátka otevře oči, změní Vám způsob myšlení, vnímání i cítění a otevře dveře k novým a nepoznaným prožitkům. Na fyzické rovině pomáhá tantrická masáž zbavit se bolesti a to nejen té fyzické, ale zahlazuje i jizvy na duši. S každou masáží se ponořujete hlouběji a hlouběji do svého nitra a postupně při ní posouváte své hranice. Druhý den se cítíte vitálnější, šťastnější a motivovanější. Každá masáž je tak novou, dobrodružnou cestou plnou překvapení, na které Vám budu ráda vaší průvodkyní. Není se čeho obávat, člověk může jen získat.

Oblíbené tantra masáže:

Mezi mé oblíbené masáže patří tantrická masáž Deluxe, kde se člověk dostane zcela mimo svůj běžný svět, více se uvolní, otevře a získá tak mnohem hlubší prožitek. Mám ráda také párové tantrické masáže, při nichž se umocňuje sexuální energie páru a prohlubuje se jejich vzájemný vztah.

Galerie a video medailonek

Reference

Tantrická masáž od Míši je neuvěřitelná, krásná a pokaždé se nemůžu dočkat další masáže. Po masáži se cítím krásně nejenom po zbytek dne, ale ten pocit vydrží í několik dní. Míša je krásná profesionální masérka, cítím osobní přístup, který je pro mě při tantrické masáži důležitý. Moc děkuji za fantastický zážitek a těším se na další setkání.
Michal
Rád bych napsal moji zkušenost s tantrickou masáží s Míšou. Tantra masáž jsem dostal jako dárek od manželky (osvícená to žena). Na webových stránkách jsem si vybral dle mého názoru nejsympatičtější masérku Míšu a udělal jsem dobře. Všechny masérky jsou hezké, i když samozřejmě některé se mi líbí víc, některé méně. Z cca 5 "finalistek" mého soukromého výběru jsem si vybral nakonec Míšu díky jejímu hezkému úsměvu. Působila strašně mile, což se mi jen potvrdilo. Nemám rád patos, tak se vyhnu výrazům jako "národní poklad" apod. Nicméně musím říct, že s celým prostředím, přístupem i samotnou masáží jsem byl moc spokojen. Byl jsem na tantra masáži poprvé a trochu jsem nevěděl co od toho čekat. Bál jsem se trochu lascivnosti, ale můžu říct, že nic takového se nekonalo. Prostředí je moc hezké, čisté a příjemné. Je k dispozici soukromé WC, sprcha, pití, malé občerstvení. Skvělé. K samotné masáži - moc fajn je už uvítací rozhovor. Míša je velmi empatická a příjemná slečna. Hezky jsme si popovídali, dozvěděl jsem se instrukce a masáž mohla začít. Celá masáž probíhá jen za svíce svíček a hraní uklidňující hudby, takže je velmi intimní a klidná. Vše působilo moc příjemně a současně na nejvyšší úrovni. Nemůžu srovnávat, ale masáž Míši na mě působila naprosto profesionálně, perfektně, bez úlevy na 100%. Bylo vidět, že do toho dává maximum. Současně ale vše působilo strašně přirozeně a uvolněně. To, že to bylo mimořádně příjemné a fajn není nutné pak logicky nijak zdůrazňovat. Míša byla výborná. Já jsem byl trochu nervózní, ale brzo nervozita opadla. Moc krásný zážitek. Pokud čekáte "erotický fyzický servis", tak ten tady nečekejte. Jasně, že dochází i na intimitu a intimní masáž (měl jsem i masáž prostaty), ale působilo to na mně daleko výš, než jen obyčejná intimní (erotická) masáž. Bylo to daleko víc a hlubší prožitek. Míša byla skvělá. Pokud chcete maximální profesionální přístup, perfektní výkon bez kompromisů, ale současně strašně milého, empatického a přirozeně působícího človíčka s fascinujícím úsměvem je Míša ta pravá volba.
Martin, 40
Dear Tantra Massage Prague,

I’d like to share my experience from your studio. I visited your place twice and must guarantee that I will visit it many other times in the months/years to come. Yes, your premises are awesome as all online reviews point out, but I must say that Miša really made my days.

When I first called to book my tantra massage I was very nervous, after all it was my first time. Since I’m a foreigner I’m still shaping my Czech, so whoever picked up the phone had a hard time to understand me and, therefore, I believe that this is the reason why Miša was appointed to be my masseuse. She speaks fluent English. Nevertheless, once she came in I felt so relaxed that we managed to communicate in Czech. Miša was very patient!

Now about Miša. She is really lovely, kind and very professional. I could see how passionate she is about what she does. The time flies when you are with her while at the same time you feel like that the earth has just stopped for a few hours! All your problems, concerns, stresses disappear completely. Undoubtedly, I can say that this was one of the best experiences in my life.

After the massage, Miša took some time to talk to me. Her voice is like an extension of the message itself. I would describe that as a “psychological massage”. If this doesn’t exist, Miša has just invented it!
I don’t think that there are enough words to describe all Miša’s virtues, so I will stop here. But certainly I will come back very soon to meet with her once again.

Thank you very much Miša and all staff at Tantra Massage Prague.
Andre Munhoz Pinto
Míša je krásný člověk a její masáž je cestou do Nirvány.
Honza
Míša mi pomohla rozšířit si obzory, v tom co je tantrická masáž. Už jsem byl u několika masérek, tohle bylo ale úplně něco jiného, nového a moc mě to bavilo. Přístup Míši je hluboký, upřímný, empatický a ženský. Bylo to nádherné, relaxující i aktivní. Děkuji!!!
Jirka
Svoji jubilejní desátou návštěvu vašeho centra jsem si nemohl lépe užít, a to vše díky masérkám Katce a Míše, které už na začátku při povídání navodily pohodovou atmosféru, která se přenesla jak do seznamovacího rituálu, tak i do samotné masáže. Velmi oceňuju i jejich šikovnost, díky které jsem cítil silné proudění energie v celém mém těle. Cítím se plný síly ještě teď, pár dní po návštěvě vašeho centra. Už se těším na další setkání s oběma masérkami, které mají opravdu talent na to dělat lidi šťastnými. Aspoň já to tak cítím!! Ať se daří vašemu centru, už si neumím bez tantry svůj život představit.
Alex
Dovolte abych alespoň touto cestou poděkoval Míše a Sabině za nezapomenutelný zážitek ze čtyřruční tantrické masáže.Jako správný chlap nedokáži popsat všechny emoce, které ve mně toto setkání zanechalo, ale bylo to prostě úžasné. Míšo, Sabino ještě jednou děkuji za krásné chvilky! Těším se, že ještě si je zopakujeme.
Standa
Letošní Velikonoční pondělí jsem vykročil do neznáma s cílem zažít nové, potěšit tělo i duši. Vstoupil jsem trezorovými dveřmi z jedné z nejhnusnějších ulic v Praze do klidného ráje. Tak nějak si představuji lázně a blahobyt Říma 2500 let zpět. Diskrétní, přesto vřelé přivítání slečny z recepce, uveden do útulné místnosti s vanou, Buddhou, lůžkem, svíčkami, klenutými stropy a těžkými závěsy, které samy o sobě říkaly mnohé o mé hostitelce. Usazen čekám na čaj, ozývá se zaťukání a vstoupí Žena menší postavy doslova nabitá energií a něžnou ženskostí. Silný stisk, sama však křehká, schopna se naladit na nejcitlivější vibrace mých pocitů a myšlenek. Bylo mi moc příjemné si chvíli povídat, naladit se a elementárně se poznat, aby měl nadcházející zážitek 3,5 hodinové masáže možnost silnějšího propojení.
"Gentleman should never kiss and tell", nechám si proto zážitek s Míšou jen sám pro sebe. Rád se ale rozdělím o poklonu Míše, citlivé Ženě s velkým Ž, která mi otevřela nové obzory a dodala příštím dnům zvláštní náboj. Kdykoli si na návštěvu u ní vzpomenu, vždycky se usměju a projede mnou hřejivý pocit na duši. Děkuju, Míšo, tvůj Roman.
Roman
Drahá Míšo a Tantra masáže Praha, při práci hodně cestuji a měl jsem tak možnost vyzkoušet tantrické masáže po celém světě, ale tantra v České Republice se od ostatních zemí velmi liší. Byl to ten nejlepší zážitek, jaký jsem kdy prožil! Nádherné masérky, interiér, prostě vše. Je to místo čisté Tantry - krásných nových zážitků. Děkuji ti, Míšo.
Gerhard
Tantrická masáž Deluxe u masérky Míši mě dnes nejen potěšila, ale doslova nadchla. Nikdy předtím jsem nic takového nezažil a už teď vím, že se rád vrátím. Vaše centrum mohu upřímně doporučit každému. Skvělé služby, čisté místnosti, krásně zařízeno, bylo to prostě perfektní. Největší díky však přeji především Míše. Díky za tvou laskavost, profesionalitu i tvé umění. Jsi milá a nadaná dívka. Dotkla ses mě na celý život, tak jako je toho schopno pouze pár vzácných lidi.
Daniel
Chtěl bych ještě jednou poděkovat za vynikající služby a fantastické uvedení do tantry, které mi poskytla masérka Míša. Míšo, jsi velmi milý člověk!
Herald
Today I was lucky enough to experience tantra massage Deluxe two hours from the goddess named Míša. Míša is very tender and her massage is very sensual. She made me feel energized in my entire body, from fingers to toes. It has been totally relaxing. Thank you, Míša, you're a really wonderful person! It has been my first time at this studio, but I will certainly come back.
Michal, 42, Germany
Three days have passed now since my tantra Deluxe treatment with Michaela U. I can still fell her gentle touch, I can still see her affectionate look into my eyes and I am still deeply relaxed since this wonderful experience. What she gave to me, was more than just a good tantra massage. She created a pure atmosphere of love and care, which allowed me to let go myself completely and for which I want to thank her deeply.
Bernhard, 35
I could not recommend Michaela more. I'm an oldster and figure I have had about 200 massages, but she gave me the best massage of my life. She is highly competent young woman – the best. She is a Czech national treasure – pretty, smart, and great at what she does. Respect her, and enjoy!
Michael, 65, United States
Dear Tantra massage Prague, I want to give a short feedback about my experiences at your studio. I went through the tantra massage training with Jana first. Jana, Eva and Barbara, were just lovely people who made the learning experience wonderful! After the course, I also wanted to have the experience of receiving. I was totally blown away by tantra massage Deluxe with Ema a Michaela. Great masseuses who gave me an amazing experience with tantra from the other side! Thank you for your kindness and hopefully I’ll see you again.

Best regards
Rune
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!