Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Míra

Tantra masér Míra

Míra je neobyčejně charismatický muž. Uchvátí vás od prvního okamžiku svým vystupováním, otevřeností a bezprostředností. Jeho nadšení je nakažlivé. Když se s ním vydáte na cestu, nemusíte se ničeho obávat. Je až neuvěřitelné, že dokáže dát jistotu, oporu i sílu a přitom nechat prostor vám a vašim potřebám. V kažkém setkání vidí jedinečnost a neopakovatelný moment. V každém příběhu jeho hloubku. Do každého doteku dává celý svět.

Co má rád:

Mám rád poezii všedních i nevšedních dnů, rytmus staré architektury, plovoucí oblaka na obloze, řeč stromů, dálku cest i říši fantazie. Baví mě objevovat krásu a hudbu žen, skryté i neskryté, viditelné i neviditelné. Zbožňuji lidský dotek. Naplňuje mě inspirací a nadějí, že si lidé mohou rozumět více, než když používají slova.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra je pro mě stezkou, jak vykročit směrem k opomíjené realitě těla, v níž se skrývají všechny odpovědi na naše otázky. Tantrický rituál je pro mě setkáním, v němž dotek je iniciací. Rozechvěje vás, otevře tajemnu a probudí vaše smysly. Tantra vás zcela zaujme a uchvátí. Pohledem beze slov, přijímáním, tajemstvím. Tantrická masáž je cestou Ducha. Opojným nápojem, sladkou vůní i mystickým propojením. Nechte vyplout vaši loďku na rozbouřený oceán, který skrývá mnohá tajemství. Něžné vlnky střídají tropické bouře. Po ostrém slunci následuje klid Luny a lehký vánek měsíční noci. Exotické ostrovy plné vůní, hudby a radosti jásají, navštívíte-li je s odvahou a otevřeností. Zahleďte se do nitra sopky, prodýchejte k jasnému bytí, strhněte všechny masky. Meditujte v poklidné vodě. Šumění moře odnese vaší duši do tajů a záhad existence. Já zatím budu pevně držet kormidlo a nenechám vás zabloudit.

Oblíbené tantra masáže:

I kratší výlety a ochutnávky mohou tělu dodat potřebnou energii k harmonizování, léčení a hlubokému nádechu a výdechu, přesto však doporučuji vypravit se společně na delší cesty, při kterých máme potřebný čas ke všemu, pro co si přicházíte. Mé oblíbené masáže jsou proto Luxusní tantrická masáž pro ženy Pretty Woman, masáž Zrození Venuše a tantrická masáž Deluxe. Mezi mé oblíbené patří také čtyřruční tantrické masáže, které propojují mužskou a ženskou energii a nabízejí zcela novou zkušenost. Výzvou i radostí jsou pak tantrické masáže pro páry, které nabízejí hluboké transformační zážitky a posuny na úrovni celého páru.

Galerie

Reference

Na tantrické masáži jsem byla dvakrát s odstupem půl roku. Šla jsem v životě pro mě cestou nelehkou, byla jsem emocionálně vyprahlá, ztratila jsem pojem sama o sobě, chvílemi pak i chuť žít a dýchat. Na doporučení jednoho z mých přátel jsem zkusila navštívit centrum tantra masáže a zvolila smyslný rituál uctění těla bez masáže intimních partií. Měla jsem obrovské štěstí na maséra Míru. Měl velmi profesionální přístup a obrovské charisma. Umění tantrické masáže předává jako lék. Doteky maximálně nabitě energií ve spojení s velkou empatií a jeho inteligencí mi pomohly mít ráda zpět sama sebe, své tělo a tím se mi otevřela zcela nová životní cesta. Moc Vám děkuji. Máte velký podíl na mém návratu zpět do života. Máte velký dar pro tuto práci. Ať se Vám daří.
Martina
Tantrickou masáž jsem vždycky chtěla vyzkoušet, ale stále jsem se nemohla odhodlat, až mi ji přítel věnoval k narozeninám. Byl to skvělý dárek. Masáž byla úžasná. Masér Míra byl naprosto skvělý a věnoval mi plnou péči. Moc ráda přijdu na další masáž.
Iveta
Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za chvíle, které jsem prožila ve Vašem centru na masáži u Míry. Setkání s ním pro mě bylo hodně inspirující, líbí se mi, jak vnímá život. Má dar, že se člověk v jeho přítomnosti cítí uvolněně. Při masáži jsem vnímala péči maséra a svoji svobodu ve vlastním nitru. To všechno má pro mě velkou cenu. Děkuji.
Ludmila
Tantra masáž jsem vyzkoušela poprvé a musím přiznat, že do centra jsem přicházela s trochou nervozity. Při objednání jsem chvilku přemýšlela, jestli zvolit masérku, nebo maséra, ale jelikož jsem již dost zralá na to, abych věděla, co zvládnu, netrvalo mé rozhodování dlouho a jsem moc ráda, že jsem se oddala do rukou sympatického maséra Míry. Po příjemném rozhovoru, mě opustila nervozita a nastoupila zvědavost a napětí. Během masáže jsem cítila, jak se postupně uvolňuji a v celém mém těle probíhá zvláštní energie a vzrušení. Cítila jsem vlnu štěstí, která mě hrnula do očí slzy. Už dlouho jsem nic takového nezažila. Bylo to, jako když mě všechno špatné opustilo a já se cítila lehká a uvolněná. Moc děkuji za tento hluboký zážitek maséru Mírovi, a také mému bratrovi, který mi tento zážitek daroval k narozeninám.
Simona
Dear Mira,

I cannot even begin to say how thankful I am. You were amazing with your patience, sense of protection and kindness. You made me feel safe when I was in doubt from the beginning. The experience is something I will never forget and to explain how I felt after that is not possible. But I can tell you that it has helped me in a way to be more open. One session won't change a lot but it was more than I could hope for. I appreciate you taking the time to make me feel comfortable and not shy. I hope that if I find myself in Prague again, I can visit and get another session.

I also want to thank you for your amazing website. I chose your studio after I did a lot of research and your center was the only one with a lot of information that is good for first time clients. It helps knowing the background of the company, masseurs and process.

Thank you and all the best to you!
Madhavi, 32
I would love to thank Mira for an unbelievable massage. It is hard to describe what I felt, because everything what happened from the beginning to very end was more than magical. Mira made me feel safe, relaxed and very comfortable right from the beginning. It felt like we knew each other already...

I've never experienced anything like that before. Mira brought me to a completely different state of mind. His hands are magical. Loved his every touch. Sometimes very delicate and deeply sensual, another times passionate and full of fire. He touched my body and my soul. I felt a flow of energy from his every touch. He knew exactly what to do with me and perfectly read my body language. I felt beautiful and small in his magical hands...

I never felt anything like that before, nobody never caressed my body that way. Still after a few days I often go back in my mind to these wonderful moments.

Mira is very professional, respectful and caring gentlemen. He understands women's needs, and is very generous, passionate and powerful.

Massage with Mira was unbelievable erotic and healing at the same time. I feel reborn and recharged, and more aware of my needs. Can't believe that just one massage with Mira changed me on so many levels.

I didn't have enough time to talk Mira after my massage, but would like to thank you now for everything you've done that day, and how wonderful you make me feel for days. I'll always remember you, and hoping to come to Prague again.
Eva, 35, United States
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!