Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Mili

Tantra masérka Mili

Když ji uvidíte, pomyslíte si, že je krásná. Když ji poznáte, zjistíte, že je vřelá, jemná, hravá, hodná a chápavá. Můžete s ní mlčet a můžete se s ní smát. Nečekejte, že vás bude zneklidňovat otázkami kolem karmy a vesmírné existence. Tahle žena raději koná, než mluví. Je pevně nohama na zemi, připravená vás vyslechnout a přijmout jako nikdo předtím. Pokud chcete být znovu sám sebou a cítit se opečovávaný a hýčkaný, běžte za ní. Čeká na vás.

Co má ráda:

Mám ráda hudbu, pohyb a zvířata. Miluji tu komiku, kterou v sobě nechtěně mají. Jsou navíc milující a oddaní. Baví mě pozorovat svět kolem sebe, učit se z drobností okolo a získávat novou perspektivu.

Proč dělá tantra masáže:

Tantrická masáž v sobě spojuje vše, co miluji. Je pečující, vzrušující, objevující i duchovní. Snoubí se v ní má láska k tělu a pohybu. Dlouho jsem hledala něco, kde bych mohla propojit tělesno s duchovnem a kde bych mohla pomáhat lidem skrze intenzivní prožitek nacházet sebe sama. Je to svět krásy, něhy, péče a hluboké relaxace. Pokaždé se potkáváme v neopakovatelném okamžiku, který posouvá hranici našeho vnímání i naší samotné existence. Být toho součástí jako váš průvodce je pro mne velký dar.

Oblíbené tantra masáže:

Mám ráda tantrické masáže Deluxe při kterých si můžeme společně vychutnat chvíle vzájemné blízkosti.

Galerie

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!