Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Mili

Tantra masérka Mili

Když ji uvidíte, pomyslíte si, že je krásná. Když ji poznáte, zjistíte, že je vřelá, jemná, hravá, hodná a chápavá. Můžete s ní mlčet a můžete se s ní smát. Nečekejte, že vás bude zneklidňovat otázkami kolem karmy a vesmírné existence. Tahle žena raději koná, než mluví. Je pevně nohama na zemi, připravená vás vyslechnout a přijmout jako nikdo předtím. Pokud chcete být znovu sám sebou a cítit se opečovávaný a hýčkaný, běžte za ní. Čeká na vás.

Co má ráda:

Mám ráda hudbu, pohyb a zvířata. Miluji tu komiku, kterou v sobě nechtěně mají. Jsou navíc milující a oddaní. Baví mě pozorovat svět kolem sebe, učit se z drobností okolo a získávat novou perspektivu.

Proč dělá tantra masáže:

Tantrická masáž v sobě spojuje vše, co miluji. Je pečující, vzrušující, objevující i duchovní. Snoubí se v ní má láska k tělu a pohybu. Dlouho jsem hledala něco, kde bych mohla propojit tělesno s duchovnem a kde bych mohla pomáhat lidem skrze intenzivní prožitek nacházet sebe sama. Je to svět krásy, něhy, péče a hluboké relaxace. Pokaždé se potkáváme v neopakovatelném okamžiku, který posouvá hranici našeho vnímání i naší samotné existence. Být toho součástí jako váš průvodce je pro mne velký dar.

Oblíbené tantra masáže:

Mám ráda tantrické masáže Deluxe při kterých si můžeme společně vychutnat chvíle vzájemné blízkosti.

Galerie

Reference

K objednávce tantrické masáže jsem byl tak trochu donucen mým kamarádem, který mi navíc zakázal si o tantře předem cokoliv zjišťovat. Takže jsem na masáž šel s určitými obavami a nervozitou. Jednalo se o moje první seznámení s tantrou. Nicméně se mě ujala masérka Mili, která se mnou základní věci probrala a na co jsem se ptal mi vysvětlila. Vlastní masáž mě překvapila (čekal jsem něco jiného), ale v konečném důsledku více než příjemně. Musel jsem celý zážitek v sobě nechat trochu doznít - a doznívalo to hodně dlouho. Tady musím pochválit masérku Mili, která odvedla perfektní práci. Celá masáž mě doslova nabila energií. Pokud máte veškerý personál v takovéto kvalitě, tak Vám při dnešním nedostatku kvalitních lidí, mohu pouze závidět.
Honza
Tantrická masáž s Mili byl nepopsatelně úžasný zážitek. Mohu doporučit všem, kteří chtějí načerpat energii!
Honza
Dobrý den, rád bych zareagoval na mou první a určitě ne poslední masáž, kterou jsem absolvoval minulý týden ve Vašem salonu. Velmi pozitivně hodnotím Vaši recepční Annu, která reagovala rychle a velmi vstřícně a mile. Vybral jsem si masérku Mili a ta na mě působila taky velmi milým a zkušeným dojmem. Samozřejmě prostředí je velmi krásné a pocitově uklidňující a samotná masáž byla nádherná. Určitě se k Vám budu pravidelně vracet a vyzkouším i jiné masérky, ačkoliv masáž od Mili si budu chtít zopakovat i v budoucnu. Velmi děkuji za hezké chvilky relaxace a blahopřeji Vám k vedení tak úžasného podniku!!!
Marek
Konečně podnik na úrovni! Skvělá masérka a dokonalá tantrická masáž. Doporučuji všem, kteří se chtějí se svými partnery a partnerkami dostat trochu dál.
Michal
Dnes jsem absolvoval první letošní masáž se 3 krásnými masérkami. Bylo to
opět velmi magické, protože šlo o "M" ve 3 podobách: Martinka, Mili a Míša.
Byly to opět krásně strávené 3 nedělní hodiny. Holky, patří vám veliký dík a
doufám, že časem opět zopakujeme.
Vláďa
Milé Tantra masáže Praha,

dnes jsem prožil svou první tantra masáž ve vašem překrásném centru a rád bych se s vámi podělil o svoje zážitky. Mojí průvodkyní byla masérka Mili a musím říci, že její tantrická masáž byla ta nejlepší, co jsem kdy ve svém životě zažil. Po celou dobu masáže jsem cítil úžasné vzájemné napojení a blízkost a musím říci, že vřelost, citlivost a autentičnost, kterou Mili do masáže vkládá je až neuvěřitelná! Ani jejím masérským schopnostem se nedá nic vytknout. Všecko bylo precizní, perfektní a dělané s láskou a péčí. Jsem rád, že jsem se rozhodl vyzkoušet opravdovou, autentickou tantra masáž ve vašem SPA! Cítím se plný energie a života a zároveň krásně odpočatý. Namaste a děkuji!
James
Honestly, it is almost indescribable the tender and careful way of Mili when she imprints her free energy on you. And I must admit, that to be in the position of a receiving person is a really nice change for us, the TAO people. If you really want to stop the time and enter beyond your everyday life experience, I can only but recommend Mili as she really is an amazing entering gate.
Jan
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!