Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Milan

Tantra masér Milan

Milan je sympatický mladý muž, který má rád zajímavé zážitky a to je také jeden z důvodů, proč dělá tantra masáže. Baví ho filosofie, poznávání nových lidí a nových věcí.

Proč dělá tantra masáže:

Rád přináší druhým radost a jeden z jeho nejoblíbenějších způsobů je starání se o druhého během masáže. Pracuje nejen s tělem, ale i s vnímáním, náladou a atmosférou, používá i energii Reiki. Tantrická masáž se na rozdíl od jiných nebrání intimitě, a tak poskytuje nejvíce možností společného prožitku. Každé setkání je pro něho inspirací a příjemným, meditativním zážitkem.

Oblíbené tantra masáže:

Milan má rád delší tantrické masáže, kde má více času se do masáže plně ponořit a vyhrát si. Má rád také zajímavý náboj párových tantra masáží.

Galerie

Reference

Chtěla bych vám tímto moc poděkovat za skvělou tantra masáž mého kamaráda ze Skotska. Dostal ji ode mne a kamaráda jako svatební dárek. Byl velice pozitivně překvapen, ač do poslední chvíle nevěděl, co ho přesně bude čekat (bylo to překvapení). Šampaňské, nádherná výzdoba i profesionální přístup maséra Milana byl skvělý. Až přijede příště do Čech, jistě k vám přijde znovu. Díky!
Zuzka
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!