Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Milan

Tantra masér Milan

Milan je příjemný muž se zkušeným masérským dotekem, který dokáže dát přijímající ženě pocit jedinečnosti a krásy, něžné péče, blízkosti i lidského pochopení. Je zkušeným průvodcem při objevování krásy doteku a kouzla tantrické masáže.

Co má rád:

Miluji náladu a barvy pozdního léta v Provence, tak jak jsou ztvárněny ve filmu Dobrý ročník. Mám rád procházky lesem se svým psem. Jsem rád sám, kdy mohu relaxovat, ale potěší mě i večer strávený s přáteli. Zajímá mě psychologie i východní filozofie. Je pro mě vzrušující sledovat jak moudrosti starých těchto učení znovu objevuje a pojmenovává moderním jazykem současná psychoterapie, transformační techniky a zejména kvantová fyzika.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra masáž považuji za jednu z nejsilnějších transformačních technik, které jsem měl doposud možnost poznat. Láska i její projev ve formě sexuální energie, je schopna od základu proměnit vaše srdce, tělo i způsob myšlení. Tři části, které pokud jsou v souladu a vzájemně rezonují, posouvají nás do nové reality. A jaké pocity zažijete? Jednoduše pocit, jako když jste zamilovaní. Všechno se zdá úžasné, opojné, mozek se „koupe“ v gejzírech dopaminu, který dosáhne velmi hluboko pod vaše emoce a doslova se vás zmocní. Dostanete se do stavu blaženosti. A být blažený je jako být zamilovaný a naopak. Obecně ve fázi zamilovanosti mnohem více riskujete, děláte ve svém životě změny, kterých jinak nejste schopni. Vzpomínáte? Doslova se proměňujete, transformujete. Jinými slovy přestáváme existovat, nemyslím však fyzicky. Jen opouštíme ty oblasti mozku, které souvisí s naším vztahem k lidem, místům, věcem, obdobím a událostem. Vyměňujeme dráty, doslova mozek přepojujeme na nový způsob života, novou realitu. A nakonec nás to od základu změní.

Oblíbené tantra masáže:

Na tantrické masáži mě fascinuje zařazení a využití prvků z oblasti bioenergetiky, bodyterapie, prvky taoistické holistické masáže, ale i klasické masáže. Při tantrické masáži je pro mě důležité zachování jejích základních principů, kdy masáž není jen fyzickým dotekem mezi dvěma lidmi, ale dotekem mezi dvěma srdci, komunikací beze slov, splynutím dvou lidí v tantrickém rituálu blízkosti, důvěry i objevování vlastní smyslnosti a sexuality. Tak je tomu například při dlouhé tantra masáži Deluxe nebo smyslné tantrické masáži Pretty Woman.

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!