Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Martina

Tantra masérka Martina

Pokud se chcete vydat cestou nespoutané síly, bude pro vás Martina správným průvodcem. Najdete u ní divokost, vřelost, něhu, pochopení i hluboce mystické spojení. Nedá se lehce popsat ani uchopit, jen od první chvíle cítíte, že s ní můžete být naprosto přirození. Šamanka, žena, kněžka, tahle všechna jména jí vystihují. Když se v její společnosti dobře zaposloucháte, možná uslyšíte zvuk bubnů a praskání ohně.

Co má ráda:

Nejraději mám svobodu. Především když nabírá podobu tance, toulek a tvorby. Miluji moře a stromy, žhnoucí slunce, hluboký sníh, Moravský kras a jeho jeskyně. Užívám si přítomnost hudby, divadla, poezie a kohokoli, kdo je mi inspirací. Ráda pozoruji lidi v jejich síle a autenticitě. Mám ráda život v jeho rozmanitosti a dynamice.

Proč dělá tantra masáže:

Dotekem vnímám a pozoruji, v doteku důvěřuji a rozpoznávám. Tantra mě vede mým tělem i duší, umožňuje mi prožít slast a dostat se hluboko k pochopení sebe samé i světa, který mě obklopuje. Vědomý dotek je pro mě nejpřirozenějším způsobem komunikace a tantrická masáž dobrodružnou cestou, která nás vede na neuvěřitelná místa uvnitř nás samotných. Bude mi ctí vás na ní doprovázet.

Oblíbené tantra masáže:

Mezi mé oblíbené tantrické masáže patří ty, při kterých máme dostatek času vydat se společně na dobrodružnou cestu energie a doteku. Při práci s tělem ráda využívám léčivých účinků teplých lávových kamenů, které mají schopnost rozproudit energii a relaxovat tělo i mysl. Mezi mé oblíbené masáže proto patří Tantrická masáž Deluxe. Při práci se ženami je mou volbou luxusní Tantrická masáž Pretty Woman, která nabízí prostor pro uvolnění i vzájemnou blízkost. Můžete se ke mně objednat také na partnerské tantrické masáže, při kterých vás budu doprovázet na cestě partnerské intimity a blízkosti.

Galerie

Reference

Ráda bych vám napsala své dojmy z dnešní masáže s Martinou. Martina byla úžasná! Myslím, že lepší uvedení do vašeho světa jsem zažít snad ani nemohla. Cítila jsem se naprosto bezpečně a uvolněně. Pokud jsem si pro něco přišla, tak to byl právě její vřelý, lidský dotek a zemitá energie. Těžko se mi teď formuluje aktuální prožívání, protože mám pocit, jakoby mi mozek odešel někam pryč. Chtěla bych moc poděkovat za váš celkový přístup, vlastně si ani neumím představit, že bych svou první zkušenost s tantrou prožila jindy a jinde než tady a teď u vás.
Simona
Tímto bych chtěl poděkovat za naprosto úžasnou masáž. U tantrické masáže je důležitá vzájemná důvěra, a tu jsem k Martině získal hned, jak vstoupila do dveří a usmála se. Na tantrické masáži jsem byl poprvé a nebylo pro mě tak lehké se uvolnit, ale Martina je absolutně boží. Samotná masáž je něco, co se dá těžko popsat slovy. Hluboký sensuální zážitek. Ruce Martiny jsou kouzelné. Tři hodiny jsem prožil někde úplně mimo realitu. Ještě nikdo mé tělo takto krásně nevymazlil. Vřele doporučuji každému. Rozhodně jsem u Vás nebyl naposledy.
David
Slečna Martina, co říci? Nebo spíše, kde začít? Jednoduše Bohyně! Zázračná bytost. Její ruce jsou magické, každý její dotyk se vám dostane pod kůži, vzbudí ve vás vášeň, klid, harmonii, vzrušení a mnoho dalších tužeb. Vše, co je spojeno s tantrou vynese Martina do astronomické výše a vynásobí nekonečným blahem. Jednoznačně zážitek, na který nezapomenu. A na oči slečny Martiny taktéž ne. Děkuji …
Fabio, 25
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!