Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Martin

Tantra masér Martin

Martin je charismatický muž s něžnýma rukama a otevřeným srdcem. Umí naslouchat, pochopit i přijmout ženu takovou, jaká je. Se všemi radostmi i starostmi, s tím, co právě potřebuje. Je citlivým průvodcem na cestě k vlastnímu tělu i zkušeným masérem, který vás krok za krokem zasvětí do tajů tantrické masáže.

Co má rád:

Volné chvíle nejraději věnuji pohybovým aktivitám - běhání, cvičení Tai-či nebo třeba žonglování a lednímu hokeji. Stejně tak rád si zazpívám a zahraji na kytaru nebo vyrazím do přírody, ve které čerpám nové životní síly a inspiraci.

Proč dělá tantra masáže:

Tantrickou masáž vnímám jako prostor, ve kterém může žena postupně a nenásilně odložit všechny role vnějšího světa a prožít hluboké a intimní setkání se sebou samou v proudu přítomného okamžiku. Skrze tělesný dotek a láskyplnou podporu se dotknout svého pravého Já a jeho bytí v něm. Při tantrické masáži má žena možnost prozkoumat a zažít prostor vnitřního klidu i přijetí sebe samé. Tantrická masáž nabízí mnohé poklady a je jen na nás samotných, do jaké hloubky se v její bezedné pokladnici dovolíme ponořit. Rád budu vaším průvodcem na cestě k sobě i tím, kdo vám poskytne tolik potřebnou péči a uvolnění.

Oblíbené tantra masáže:

Rád vnímám, jak žena pod mýma rukama rozkvétá, uvolňuje se a načerpává energii, tolik potřebnou v moderním světě plném nároků a očekávání. Proto mám rád dlouhé tantra masáže Deluxe, které nabízejí dostatek prostoru pro komplexní péči a vybudování vzájemné důvěry, či tantra masáž Pretty Woman, při které je žena zahrnuta nejen něžnými doteky a láskyplnou pozorností, ale i vůněmi, květinami a sladkostmi, které jsou ženám tolik blízké. Pro odvážné může zahrnovat také rituál tantrické koupele s vonnými oleji, plátky růží a solí z mrtvého moře s masáží přímo ve vaně.

Galerie

Reference

Ráda bych vyslovila velké poděkování maséru Martinovi, u kterého jsem byla včera na tantrické masáži. Martin je člověk, který umí předat klid, energii a upřímnost. Cítím v sobě radostný klid a odvahu jít ve svém životě dál. Děkuji! Přeji vašemu centru hodně dalších úspěchů a spokojených klientek i klientů.
Věra
Martin je virtuóz, který rozehrál mé tělo a mysl ve velkolepý koncert! Zažila jsem to poprvé a doufám, že ne naposled. Díky!
Alena
Chci vám poděkovat za úžasný zážitek i krásný přístup při mé první návštěvě vašeho tantrického centra. Návštěvu u vás jsem několik měsíců odkládala a přemýšlela, zda to nemám vzdát a nechat svůj poukaz na tantra masáž, který jsem dostala od partnera prostě propadnout. Nyní jsem moc ráda, že jsem našla odvahu návštěvu u vás podnikla. Bylo to skvělé! Jsem plna dojmů a pod vlivem tohoto prožitku jsem se začala o tantru zajímat podrobněji. Vlastně jste mi otevřeli dveře do jiného světa, který znovu ráda navštívím. Nikdy bych nevěřila tomu, že vstoupím do neznámého prostředí, plna obav, napětí i jisté zvědavosti z kontaktu s cizím člověkem a budu odcházet vyrovnaná, vznášející a plna pozitivního dojmu z blízkosti člověčenství. A to především díky Martinovi i empatickým recepčním. Děkuji za nová poznání.
A.
Hezké odpoledne,

ráda bych poděkovala za včerejší zasvěcení do tajů tantrické masáže. Do včerejšího dne jsem pouze četla o tom, jaké to může být…. Snažím se najít vhodná slova, abych správně popsala prožitek, ale napadají mě pouze slova, která jsou všude kolem: úžasný, jedinečný, fantastický, smyslný, hluboký, neuvěřitelný…. ale snad opakovatelný :-). Martin byl velmi citlivý a empatický průvodce, který vnímal mé pocity a rozuměl jim snad lépe než já. Radost a lehkost, se kterou jsem odcházela, cítím pořád… Chválím profesionální přístup, otevřený rozhovor před a po masáži. Jen po masáži je hlava a rozum tak trochu oddělená od uvolněného těla a tak mě otázky začaly napadat asi až hodinu po odchodu.
Katka
Milá Evelínko a Martine,

tímto bychom Vám chtěli poděkovat za nepopsatelný zážitek, který jsme díky Vaší tantra masáži zažili. Po masáži se stále cítíme skvěle a všem ji doporučujeme!!! Přejeme mnoho úspěchů, jste oba skvělí.
Linda a Robert
S tantrou ani tantrickými masážemi jsem ještě nedávno neměla žádné zkušenosti, ale jelikož se o ní všude psalo, rozhodla jsem se ji nakonec přece jen vyzkoušet. Tantra masáže Praha mě přesvědčily profesionálními webovými stránkami se spoustou otevřených informací a centrum na fotkách vypadalo nádherně. Komunikace s recepcí byla profesionální, slečna mi vše podrobně vysvětlila a doporučila, kterou masáž poprvé vyzkoušet. Bála jsem se jít sama a tak jsem přesvědčila kamarádku a na masáž jsme se vydaly společně. Odvážně jsme zvolily tříhodinovou masáž, pro mně s koupelí. Centrum z venku nevypadá, ale uvnitř je to opravdový chrám, plný nádherných dekorací, květin a vůní, takřka ihned jsem se tam cítila příjemně. Všichni na nás byli moc milí. Jako maséra jsem si vybrala Martina a kamarádka masérku Ester. WOW! Po masáži jsme se shodly, že jsme ani jedna nic takového nezažily. Byla to úžasná relaxace a výlet úplně do jiného světa, plného něhy, doteků a vůní. Ester i Martin byli úžasní. Profesionální i vřelí zároveň. Celý zážitek byl velmi osobní a teď zpětně mohu říct, že se pro mně hodně věcí změnilo. Na příští masáž se chystám s partnerem a už se nemůžu dočkat.
Alena
Dobrý večer,

ještě jednou bych ráda poděkovala Martinovi za krásný zážitek na sobotní masáži. Naprosto jsem ztratila pojem o čase a neskutečně si to užila. Cítím se strašně dobře. Musím na ten zážitek pořád myslet, bylo to nepopsatelně nádherné!
Jana
Quality, good atmosphere, professional attitude, very friendly environment. I went for massage and also training later on. Both together with Martin, who was very empathic, gave a space, fantastic guidance and felt what he should and can do. Fantastic experience all over, the training together with Martin was an extra experience, full of philosophy, but also practical exercise. All tailor made for me. Very much worth coming over.
Paula
Dobrý den,

v neděli to bude dva týdny, co jsme Vás navštívili s manželkou naposled, tedy opakovaně a určitě ne naposled. Vždy jsme byli na párové masáži spolu a žena chtěla vždy masérku, tentokrát však chtěla zkusit muže. Jelikož jsme nevěděli, jak na to budeme reagovat, rozhodli jsme se pro masáž v oddělených místnostech. Já byl přidělen k Livii a ženě přijel Martin. To co jsme oba zažili, se dá popisovat jen v superlativech. Na tantra masáži jsem byl mnohokrát sám, i se ženou, ale to co jsme si odnesli od Livie a Martina bylo úžasné, dokonalé! Nikdy jsem nevěřil, že se dá zažít něco takového. Žena byla nadšena stejně jako já. Děkujeme moc, drží nám to do dnes a při našich hezkých chvílích si na Váš masérský pár, naše průvodce rájem, rádi vzpomeneme a vyprávíme si naše zážitky znovu a znovu. Rádi se k Vám opět vrátíme, to oba dobře víme a moc se těšíme. Já za sebe i na ty krásné oči!
Ivan
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!