Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Markéta

Tantra masérka Markéta

Markéta je krásná a smyslná žena, plná zralosti a vnitřní moudrosti. Bude vám příjemnou a milou průvodkyní při relaxaci i objevování tajů tantrického učení. Její masáže jsou plné něhy i vášně takže vaše energie bude stoupat a klesat ve vlnách.

Co má ráda:

Nikdy nemám dost létání, ježdění na motorce a New York. Těší mě ohýbat a lámat své tělo prostřednictvím jógy, uklidní mě dlouhé procházky a malování, relaxací je pro mě vaření. Ráda se vyhřívám u krbu s knihou nebo v sauně a fascinují mě bouřky.

Proč dělá tantra masáže:

Vždy jsem toužila dělat práci, která má smysl a přináší lidem potěšení, radost i úlevu. S postupem času byla tato má potřeba stále silnější a klasické masáže tak úplně nesplňovaly mou představu o pomoci druhým i o mém vlastním rozvoji. A pak jsem objevila tantru – kouzelnou, posvátnou, léčivou i hravou… Tantra je pro mě úžasnou kombinací spirituality, mystiky, vyjádření úcty k tělu, hlubokého souznění i čiré radosti z vlastní sexuality. Jsem šťastná, že mou prací je tak krásné poslání a že mohu být zcela sama sebou. Pomůžu Vám odložit stud i strach a s něhou i vášní budu hýčkat každičký kousek Vašeho těla. Na vlastní kůži pocítíte, že svou práci dělám s láskou a plně si ji užívám. Nechejte se ode mě rozmazlit, zapomeňte na starosti všedního dne a načerpejte novou energii a inspiraci. Těším se na Vás!

Oblíbené tantra masáže:

Díky své zálibě v péči o druhé má Markéta nejraději dlouhé tantrické masáže De luxe, spojené s koupelí, při které vás může dokonale rozmazlit!

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!