Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Marie

Tantra masérka Marie

Maruška je vřelá a něžná žena, na které nejvíc oceníte hluboké porozumění a přijetí druhé bytosti. Masáže od ní se podobají řece. Mohou být klidné a jemné, ale také divoké a nespoutané. Uvidíte, který příběh se svou průvodkyní prožijete vy.

Co má ráda:

Miluju dny, kdy můžu strávit čas s knihou v ruce a s vůní deště za oknem. Taky propadám pohybu a svým životem se snažím protančit. Když je toho na mě moc, utíkám do přírody, kde zase načerpám sílu a klid.

Proč dělá tantra masáže:

Dlouho jsem hledala cestu, jak dát svému životu nový směr a smysl. Radost z masáží a lidského těla přitom prožívám už mnoho let, potřebovala jsem se však s lidmi stýkat na jiné, upřímnější a pravdivější úrovni a tuto možnost mi dala až tantra a já opakovaně prožívám štěstí, že můžu být součástí něčeho tak starého, vznešeného a naprosto přirozeně lidského. Nejen, že se tantra stala mou součástí, mám teď možnost probouzet něco neobyčejného v každém z vás, kdo mě navštívíte.

Oblíbené tantra masáže:

Mám ráda tantrické masáže Deluxe při kterých si můžeme společně vychutnat chvíle meditace, vzájemné blízkosti i jemného plynutí energií.

Galerie

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!