Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Marie

Tantra masérka Marie

Dívčí energie s ženskou zkušeností. S touto ženou se rozhodně nikdy nebudete nudit. Je vnímavá, chápavá, poddajná i rozhodná. Vrací vám zpátky obrazy, kým jste byli a zároveň vám nabízí možnosti, kým být můžete. Spočiňte v její náruči a zapomeňte na vše, co vás trápí. Společně vstupujete do jiného světa, procházíte procesem očišťování, odevzdávání, vnímání sebe sama, extatickými momenty až ke konečnému znovuzrození. Stačí jen udělat první krok.

Co má ráda:

Pro můj život je určující spojení s divokou přírodou, všemi jejími tvory i rostlinami. Kdykoliv mohu, vydávám se na procházky krajinou, plavu v řekách a jezerech, bosýma nohama se dotýkám oblázků a stébel trávy. Miluji Zemi ve všech jejích podobách. Nemohu být bez umění a pravidelně mě zastihnete s knihou či při poslechu hudby. Ráda tančím. Zabývám se i vlastní tvorbu, zejména tou výtvarnou.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra je pro mě nečekaně nalezeným pokladem na cestě objevování sebe sama. Potkává se zde tělo s duší, viditelné s neviditelným, důvěrně známé s tajemstvím, jednoduchost s nepopsatelnou rozmanitostí. Tantra je závan větru, který odnáší nepotřebné a nadbytečné, aby se uvolnilo místo pro prožití samé podstaty bytí. Toto co je obsaženo v každé božské bytosti, ale současnému člověku často nepřístupné. Tantrická masáž je cestou k extatickým prožitkům, očištění, blízkosti i samotné podstatě bytí.

Oblíbené tantra masáže:

V oblibě mám všechny tantrické masáže, při kterých je prostor procítit hlubší spojení mezi námi i sám se sebou, protože cestu k sobě nelze urychlit. Relaxaci, meditaci i hloubku nacházím u tantrické masáže Deluxe.

Galerie

Reference

Masáž byla příjemná, poctivě provedená a zároveň až nečekaně samozřejmě důvěrná. Mou masérkou byla Marie a její přístup byl velmi milý. Komunikace ze strany recepce ohledně rezervace probíhala profesionálně.
Petr
Na tantrické masáži jsem byl vůbec poprvé a mou masérkou byla slečna Marie, která působila velmi mile a přátelsky. Rád bych ocenil její citlivý a vnímavý přístup. Díky ní byl pro mě vstup do tantrické masáže důvěrným osobním setkáním. Rád bych ocenil také její masérskou techniku. Mám zkušenosti z masáže thajské, shiatsu a dalších, a tak umím ocenit, když masérka ví, jaké hmaty zvolit, aby uvolnila nejen mysl, ale i tělo. Zajímavou novinkou pro mě bylo využívání slámkového dechu, připomínajícího ujjayi dech z jógy. Celkově byla masáž velice příjemným a silným zážitkem, za který tímto děkuji.
Petr, 42
Nina
I still want to thank Marie for the opportunity to experience tantra massage in her skillful hands. She accompanied me on a fantastic sensory journey. I touched the sky with a finger!!! It has been years since I didn´t feel so good. Thank you again for sharing this wonderful tantric experience with me. I hope to have other opportunities in the upcoming months, to be able to continue my fantastic tantric journey with Marie, even if I live and work in Italy. Marie is worth to come. Thank you so much Marie! Big hug and good luck for your life. I wish you the life is always brighter for you.
Pierandrea from Italy
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!