Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Marie

Tantra masérka Marie

Dívčí energie s ženskou zkušeností. S touto ženou se rozhodně nikdy nebudete nudit. Je vnímavá, chápavá, poddajná i rozhodná. Vrací vám zpátky obrazy, kým jste byli a zároveň vám nabízí možnosti, kým být můžete. Spočiňte v její náruči a zapomeňte na vše, co vás trápí. Společně vstupujete do jiného světa, procházíte procesem očišťování, odevzdávání, vnímání sebe sama, extatickými momenty až ke konečnému znovuzrození. Stačí jen udělat první krok.

Co má ráda:

Pro můj život je určující spojení s divokou přírodou, všemi jejími tvory i rostlinami. Kdykoliv mohu, vydávám se na procházky krajinou, plavu v řekách a jezerech, bosýma nohama se dotýkám oblázků a stébel trávy. Miluji Zemi ve všech jejích podobách. Nemohu být bez umění a pravidelně mě zastihnete s knihou či při poslechu hudby. Ráda tančím. Zabývám se i vlastní tvorbu, zejména tou výtvarnou.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra je pro mě nečekaně nalezeným pokladem na cestě objevování sebe sama. Potkává se zde tělo s duší, viditelné s neviditelným, důvěrně známé s tajemstvím, jednoduchost s nepopsatelnou rozmanitostí. Tantra je závan větru, který odnáší nepotřebné a nadbytečné, aby se uvolnilo místo pro prožití samé podstaty bytí. Toto co je obsaženo v každé božské bytosti, ale současnému člověku často nepřístupné. Tantrická masáž je cestou k extatickým prožitkům, očištění, blízkosti i samotné podstatě bytí.

Oblíbené tantra masáže:

V oblibě mám všechny tantrické masáže, při kterých je prostor procítit hlubší spojení mezi námi i sám se sebou, protože cestu k sobě nelze urychlit. Relaxaci, meditaci i hloubku nacházím u tantrické masáže Deluxe.

Galerie

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!