Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Marek

Tantra masér Marek

Marek je charismatický, zkušený a sympatický tantrický terapeut, masér a lektor tantry s citlivým dotekem, respektujícím přístupem a otevřeným srdcem i myslí, který vám bude skvělým průvodcem, ať již hledáte nové roviny intimity, relaxaci či vysoce terapeutický přístup.

Co má rád:

Základy pevného a empatického doteku a pohybu jsem si osvojil při studiu bojových umění, kterým se věnuji již více než 20 let. Masážemi se zabývám přibližně 15 let, přičemž posledních 10 let vyučuji reflexní terapii, relaxační masáže a kraniosakrální biodynamickou terapii. Několik let vedu také kurzy tantry. Vedle relaxační roviny tantrické masáže se věnuji i rovině terapeutické, která je zaměřena na ženy, které by rády rozvinuly své prožívání intimity, ale brání jim v tom různé negativní zážitky z minulosti. Absolvoval jsem množství kurzů a výcviků, mezi něž patří např. aromaterapeutické, klasické, reflexní či tantrické masáže (a mnohé jiné), výcvik kraniosakrální biodynamiky, kineziologie, rodinné konstelace, výcvik terapie pevným obětím, kurzy pohybové a dotekové terapie aj. V současnosti se plně věnuji výcviku v na proces orientované terapii.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra pro mě symbolizuje uctivé a laskavé přijetí v první řadě sebe a všeho kolem. Lidí, zvířat i ostatní přírody. Pro každého člověka je potřebný bezpečný prostor a přijetí se takoví, jací právě jsme. Jen tehdy dokážeme být k sobě pravdiví. Mým postojem při práci tantrického maséra je být dobře ukotven sám v sobě, naladit se na klientku a vytvořit bezpečný prostor, kde je místo na oslovení čehokoliv, co je pro ni důležité. Jemně, pevně i zvědavě. V našich tělech a duši jsou různé touhy, sny, obavy, strachy ale i láska, radost a přirozenost. Pomocí uctění těla při rituálu tantrické masáže je možné, aby se naše sny "vysnily" do reality zdraví tělesného i duševního. Žena je v první řadě ženou, až potom partnerkou a matkou. Během empatické tantrické masáže se žena opět stává ženou, může si dovolit pustit to tvrdé mužské a cítit, vnímat a radovat tak, jak je to pro ni přirozené a následně tento zážitek přenést do běžného života a vytvářet si ho takový, jak potřebuje. Být nejen tou milou a jemnou, ale i ráznou a pevnou. Pro mě neexistuje nic, co by se při tantrické masáži muselo z mé strany či ze strany klientky. Intimita je posvátná věc a nic se nemá nepřirozeně urychlovat. Zažil jsem tantrické masáže, kde klientka zůstala oblečená, částečně svlečená nebo nahá pod přikrývkou přesně tak, jak to měla momentálně nastaveno. Tantra je nástrojem a darem pro vytváření vědomého a šťastného života.

Oblíbené tantra masáže:

Vzhledem k mému terapeutickému zaměření i přirozenému smyslu pro požitkářství mám rád dlouhé, rozmazlovací tantrické masáže, kde mohu ženu uctít a opečovat tak, jak nejlépe mohu a jak ona sama potřebuje. Mezi mé oblíbené masáže proto patří Tantrická masáž pro ženy Pretty Woman a masáž Zrození Venuše, která krom tantrické masáže zahrnuje také koupel a peeling.

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!