Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Magdalena

Tantra masérka Magdalena

Když vejde do místnosti, pocítíte jiskření. Když se usměje, spadnou z vás veškeré obavy. Když se dotkne vaší kůže, dotkne se zároveň vašeho srdce. Bezprostřednost, vřelost, hravost a odvaha. Amazonka, co se pouští do hlubin vaší duše a probouzí vaše tělo. Svět se s ní stává barevnější, vůně ostřejší a problémy odplouvají do jiného světa. Přijměte výzvu, kterou přináší, a prožijte volání dobrodružství, které spolu můžete prožít a na jehož konci vás čeká odměna, znovunalezení lehkosti života.

Co má ráda:

Ráda jsem obklopena svými přáteli, kteří mě nabíjejí pozitivní energií. Miluji cestování do exotických krajin, kde obdivuji nejen přírodu, jaké zázraky mohla stvořit, ale také se těším z nových setkání s lidmi odlišné kultury. Mám ráda různorodost každého dne, spontánnost a svobodu v tom, co zrovna chci dělat a co mě baví. Během studia si dopřávám aktivní odpočinek na Bikram józe či pobyt v osamocené přírodě se sklenkou dobrého vína. Ráda pečuji o druhé a ráda jsem opečovávaná. Často jen tak sedím, pozoruji ostatní a přemýšlím nad životními příběhy druhých, které mají vepsané ve tváři.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra mě učí poznávat mužské i ženské tělo, jeho hloubku, prožívání i důležitost doteku. Věřím, že každý nalézá v tantře to, co právě postrádá či hledá. Každý tantrický zážitek nás posouvá dál, přestáváme vnímat každodenní realitu a dovolujeme si na chvíli zastavit a uvědomit si naše potřeby a touhy. Vnímat teď a tady jen sebe samého pomocí propojení sexuality, srdce a vědomí. Učí nás ovládat svou tělesnou energii. Tantra přijímá každého bez rozdílu. Přináší vášeň, něhu, radost, lásku, harmonii i sebepoznání. Před lety mne oslovil citát: „V péči o štěstí druhých nacházíme své vlastní.“ Bude mi proto potěšením být Vaší průvodkyní v tomto překrásném a hlubokém rituálu.

Oblíbené tantra masáže:

Mezi mé nejoblíbenější patří dlouhé a smyslné tantrické masáže Deluxe, při kterých máme dostatek času vychutnat si chvíle společné tantrické meditace. Mohu při nich hýčkat celé vaše tělo a nechat vaši probuzenou sexuální energii stoupat a klesat ve vlnách, které vás přivedou daleko za hranice vaší dosavadní zkušenosti. Blízké jsou mi i čtyřruční tantrické masáže a masáže partnerské.

Galerie

Reference

Rád bych ještě jednou poděkoval Magdě za nezapomenutelnou masáž. Když jsem ji viděl poprvé na vašich stránkách, věděl jsem, že s ní prožiju něco zajímavého a nevšedního, jsem rád, že mne můj šestý smysl nezklamal. Magda od začátku dávala do masáže kus sebe, něco navíc co nemusí, ale co chce. Masáž probíhala zcela spontánně bez nalinkovaného scénáře, prostě tak jak masérka vycítila, že je v tu chvíli správné. Chvíli jsem měl pocit jak děťátko, které opečovává maminka a za chvíli se Magda změnila v bohyni, která určovala kam s energií, kterou vytvořila. Po čas masáže jsme najednou byli v indickém chrámu tantry, kde jsem ještě nikdy předtím nebyl. Odcházel jsem s úsměvem na rtech, s neuvěřitelně pozitivní energií a pocitem štěstí. Pokaždé, když si na masáž vzpomenu, se přistihnu, že se usmívám. Věřím, že zážitek mne bude nabíjet ještě dlouho hlavně ve chvílích, kdy mi je ouvej. Určitě jsem u vás nebyl naposledy.
Jirka
Magdalene was wonderful and fulfilled all my expectations. She is a very caring person. She left me with so much energy I barely slept the next few days. I was also very happy with the friendly service and the organization worked out well. Next time I am back in Prague I will be sure to get in contact again.
Shaun
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!