Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Magdalena

Tantra masérka Magdalena

Když vejde do místnosti, pocítíte jiskření. Když se usměje, spadnou z vás veškeré obavy. Když se dotkne vaší kůže, dotkne se zároveň vašeho srdce. Bezprostřednost, vřelost, hravost a odvaha. Amazonka, co se pouští do hlubin vaší duše a probouzí vaše tělo. Svět se s ní stává barevnější, vůně ostřejší a problémy odplouvají do jiného světa. Přijměte výzvu, kterou přináší, a prožijte volání dobrodružství, které spolu můžete prožít a na jehož konci vás čeká odměna, znovunalezení lehkosti života.

Co má ráda:

Ráda jsem obklopena svými přáteli, kteří mě nabíjejí pozitivní energií. Miluji cestování do exotických krajin, kde obdivuji nejen přírodu, jaké zázraky mohla stvořit, ale také se těším z nových setkání s lidmi odlišné kultury. Mám ráda různorodost každého dne, spontánnost a svobodu v tom, co zrovna chci dělat a co mě baví. Během studia si dopřávám aktivní odpočinek na Bikram józe či pobyt v osamocené přírodě se sklenkou dobrého vína. Ráda pečuji o druhé a ráda jsem opečovávaná. Často jen tak sedím, pozoruji ostatní a přemýšlím nad životními příběhy druhých, které mají vepsané ve tváři.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra mě učí poznávat mužské i ženské tělo, jeho hloubku, prožívání i důležitost doteku. Věřím, že každý nalézá v tantře to, co právě postrádá či hledá. Každý tantrický zážitek nás posouvá dál, přestáváme vnímat každodenní realitu a dovolujeme si na chvíli zastavit a uvědomit si naše potřeby a touhy. Vnímat teď a tady jen sebe samého pomocí propojení sexuality, srdce a vědomí. Učí nás ovládat svou tělesnou energii. Tantra přijímá každého bez rozdílu. Přináší vášeň, něhu, radost, lásku, harmonii i sebepoznání. Před lety mne oslovil citát: „V péči o štěstí druhých nacházíme své vlastní.“ Bude mi proto potěšením být Vaší průvodkyní v tomto překrásném a hlubokém rituálu.

Oblíbené tantra masáže:

Mezi mé nejoblíbenější patří dlouhé a smyslné tantrické masáže Deluxe, při kterých máme dostatek času vychutnat si chvíle společné tantrické meditace. Mohu při nich hýčkat celé vaše tělo a nechat vaši probuzenou sexuální energii stoupat a klesat ve vlnách, které vás přivedou daleko za hranice vaší dosavadní zkušenosti. Blízké jsou mi i čtyřruční tantrické masáže a masáže partnerské.

Galerie

Reference

Rád bych ještě jednou poděkoval Magdě za nezapomenutelnou masáž. Když jsem ji viděl poprvé na vašich stránkách, věděl jsem, že s ní prožiju něco zajímavého a nevšedního, jsem rád, že mne můj šestý smysl nezklamal. Magda od začátku dávala do masáže kus sebe, něco navíc co nemusí, ale co chce. Masáž probíhala zcela spontánně bez nalinkovaného scénáře, prostě tak jak masérka vycítila, že je v tu chvíli správné. Chvíli jsem měl pocit jak děťátko, které opečovává maminka a za chvíli se Magda změnila v bohyni, která určovala kam s energií, kterou vytvořila. Po čas masáže jsme najednou byli v indickém chrámu tantry, kde jsem ještě nikdy předtím nebyl. Odcházel jsem s úsměvem na rtech, s neuvěřitelně pozitivní energií a pocitem štěstí. Pokaždé, když si na masáž vzpomenu, se přistihnu, že se usmívám. Věřím, že zážitek mne bude nabíjet ještě dlouho hlavně ve chvílích, kdy mi je ouvej. Určitě jsem u vás nebyl naposledy.
Jirka
S partnerskou tantra masáží i přístupem Magdy a Beji jsme byli velice spokojeni.
JH
I had 4 hour massage with Magdalene. She is really a charming person with good massaging skills. She took care of me well by asking about how I feel and also offered me drink whenever I needed. Her hands are magical and created a kind of pleasant electrifying sensation which I have never experienced previously. The massage was very relaxing and a unique experience. After the massage I felt really light, energetic and born as a new man. I had one of the golden moments of my life and I wished it should never end. Definitely I would like to visit again and I can only recommend her to every one
Leo, Germany
I had a beautiful and pleasant experience in your massage spa. I would give 5 star rating to all the services. Receptionist received and greeted me very warmly. I had tantra massage with Magdalene. She is a wonderful person with good massaging skills. I was totally relaxed and enjoyed her massage. She took care of me very well. She responded very well to my body’s reaction and made me feel in magical hands. I would like to visit your spa again. I Thank and congratulate you and your masseuse from the bottom of my heart for providing a wonderful experience. With lots of love and happiness.
P.
Magdalena was a beautiful angel. This was my first tantra massage and because of her, every aspect of the session was sensational. She is an excellent masseuse, but more importantly she is a loving and tender caregiver. I do believe that at times our hearts truly beat as one. If given the opportunity to return to Prague, I will return to Tantra Massage Prague, and I certainly hope to see Magdalena again.
Carl
Thank you, Magdalene. With your calm way, good information and energy you gave me a perfect introduction to Tantra. Your energy and sensual touch in the massage made the 3 hours pass very fast, but in a great way. Very nice and informative to have time for the talk after the massage was finished.
Stefan, 41, Sweden
Magdalene was wonderful and fulfilled all my expectations. She is a very caring person. She left me with so much energy I barely slept the next few days. I was also very happy with the friendly service and the organization worked out well. Next time I am back in Prague I will be sure to get in contact again.
Shaun
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!