Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Lucie

Tantra masérka Lucie

Pokud toužíte po přímosti a hravosti bude pro vás Lucka tím nejlepším průvodcem. Její úsměv vás uvolní a připraví na začátek hluboké duchovní cesty plné sebepoznání a radosti. Její bezprostřednost vám pomůže zbavit se všech zábran a plně se položit do jejích něžných a trpělivých rukou. Nečekejte ale jen klidný vánek, s touhle ženou můžete zažít i největší bouři svého života.

Co má ráda:

K životu přistupuji jednoduše a mám ráda jednoduché věci. Miluji přírodu a nikdy nekončící dobrodružství, která nabízí. Ráda překonávám sebe sama při přechodech hor, nebo jen tak sedím pod palmovým stromem, jím papáju a užívám si okouzlující pohled na moře. Miluji atmosféru farmářských trhů plných čerstvého ovoce a šťastných lidí. Úžasné jsou také procházky lesem nebo výlety na kole či na motorce. Baví mě tvořit zajímavé projekty, sdílet radost a zážitky s přáteli, potkávat nové inspirativní lidi a poznávat nové kultury. Mojí životní vášní je cestování, a to hlavně proto, že z každé své cesty vycházím silnější, vědomější, vděčnější a šťastnější. Prostě miluji život, jaký je a užívám si vše, s čím mě překvapí.

Proč dělá tantra masáže:

Celý život mě fascinovalo objevování různých způsobů, jak více porozumět lidem, světu i sobě samotné. U tantry mě překvapila její komplexnost, hloubka, síla a zároveň jemnost. Fascinuje mě její léčivý dopad na tělo i duši. Tantra mi umožňuje prohlubovat mé dosavadní znalosti a zkušenosti a jsem vděčná, že její poselství mohu předávat pomocí tantrických masáží dál.

Oblíbené tantra masáže:

Miluji hravou a smyslnou jednoduchost klasické tantrické masáže, i dlouhé tantrické masáže Deluxe, které nabízejí čas a prostor pro navázání hlubšího spojení, i pro práci s uvolněním těla a probuzením životní energie, která vás přivede do stavů hluboké vnitřní extáze. Tantrická masáž nabízí mnoho možností, jak hladit a hýčkat každý kousek vašeho těla, jak prožít napojení, intimitu i hluboké vzájemné odevzdání.

Galerie

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2017, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!