Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Lucie

Tantra masérka Lucie

Pokud toužíte po přímosti a hravosti bude pro vás Lucka tím nejlepším průvodcem. Její úsměv vás uvolní a připraví na začátek hluboké duchovní cesty plné sebepoznání a radosti. Její bezprostřednost vám pomůže zbavit se všech zábran a plně se položit do jejích něžných a trpělivých rukou. Nečekejte ale jen klidný vánek, s touhle ženou můžete zažít i největší bouři svého života.

Co má ráda:

K životu přistupuji jednoduše a mám ráda jednoduché věci. Miluji přírodu a nikdy nekončící dobrodružství, která nabízí. Ráda překonávám sebe sama při přechodech hor, nebo jen tak sedím pod palmovým stromem, jím papáju a užívám si okouzlující pohled na moře. Miluji atmosféru farmářských trhů plných čerstvého ovoce a šťastných lidí. Úžasné jsou také procházky lesem nebo výlety na kole či na motorce. Baví mě tvořit zajímavé projekty, sdílet radost a zážitky s přáteli, potkávat nové inspirativní lidi a poznávat nové kultury. Mojí životní vášní je cestování, a to hlavně proto, že z každé své cesty vycházím silnější, vědomější, vděčnější a šťastnější. Prostě miluji život, jaký je a užívám si vše, s čím mě překvapí.

Proč dělá tantra masáže:

Celý život mě fascinovalo objevování různých způsobů, jak více porozumět lidem, světu i sobě samotné. U tantry mě překvapila její komplexnost, hloubka, síla a zároveň jemnost. Fascinuje mě její léčivý dopad na tělo i duši. Tantra mi umožňuje prohlubovat mé dosavadní znalosti a zkušenosti a jsem vděčná, že její poselství mohu předávat pomocí tantrických masáží dál.

Oblíbené tantra masáže:

Miluji hravou a smyslnou jednoduchost klasické tantrické masáže, i dlouhé tantrické masáže Deluxe, které nabízejí čas a prostor pro navázání hlubšího spojení, i pro práci s uvolněním těla a probuzením životní energie, která vás přivede do stavů hluboké vnitřní extáze. Tantrická masáž nabízí mnoho možností, jak hladit a hýčkat každý kousek vašeho těla, jak prožít napojení, intimitu i hluboké vzájemné odevzdání.

Galerie

Reference

Vždycky, když vstoupím do masérny, promění se toto místo v začarovanou zemi plnou podmanivých hlasů, vůní a kouzelných doteků. Má osmi ruční masáž s Bárou, Evou, Luckou a Ivankou byl nejen koncert osmi rukou, ale i čtyř nebesky krásných hlasů: něžné hlásky Báry a Ivanky se krásně doplňovaly s podmanivými hlasy Evičky a Lucky. Bára je krásná, inteligentní, srší spoustou nápadů, byla pro mě radost s tebou být. Evička je krásná, moudrá a vznešená, na mě působí jako královna. Nikdy v životě jsem si s královnou nepovídal, natož abych ji hladil po vlasech. Děkuji ti, Evičko. Lucinka bylo pro mě velmi milé překvapení. V týmu Tantra masáže Praha je zatím jen krátce, ale skutečnost předčila má očekávání. Dostala jsi mě na vrchol, a já jsem si ani neuvědomoval, že tam vlastně jdu hrozně rád. Navíc jsi velmi empatická, děkuju. Ivanka je mazlík, ale má i spoustu neočekávané síly. Bylo mi s tebou moc krásně. Závěrem řeknu už jen to, že si masáž u vás vždy rád zopakuji, ať již s masérkami, které znám, nebo s těmi, které jsem ještě neměl tu čest potkat, protože vím, že u vás vždy dostanu opravdu kvalitní služby a že to bude zase radost se potkat.
Vláďa
Good morning,

Please say big thanks to masseuse Lucy from me. She made me the happiest person alive yesterday. She is a great person with great personality and great attitude. She is funny, respectful and kind-hearted. She is a pure soul. She is the greatest. I am happy met her yesterday. Kindly pass my thanks and hugs to Lucy. It would mean a lot to me. Hope to see her again soon.
Haidar Alghareeb
Lucy, you surfaced my feelings. Thank you, Lucy and I love you.
Sota Sama, 33
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!