Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Lijana

Tantra masérka Lijana

Lijana vás zaujme nejen svými bohatými masérskými zkušenostmi a smyslným, zkušeným dotekem, který krásně uvolní celé vaše tělo, ale i svým klidem, vyrovnaností a jemným ženským půvabem, který vás nenechá na pochybách, že jste se svěřili do těch správných rukou.

Co má ráda:

Mám ráda svobodu, nové výzvy, objevování sebe samé i poznávání druhých lidí. Miluji Prahu a energický ruch velkoměsta, stejně jako ticho při procházkách přírodou. Mám ráda pohyb, hlavně jízdu na kole, nebo běhání, ale občas je ten největší relax pouze ležet ve vaně s horkou vodou a užít si chvíle nicnedělání.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra masáž je pro mne opravdový hluboký rituál uctění a užívání si lidského těla plně respektující hranice jeden druhého. Jako průvodce touto jedinečnou zkušeností se snažím vytvořit atmosféru bezpečí, bezpodmínečného přijetí a lásky. Prostor, kde je v pořádku odevzdat se a být sám/ sama sebou. Bez masek, bez studu, beze strachu... Prostor, kde je v pořádku si užívat a zkoumat sexuální potenciál vlastního těla, plně se oddat přijímání doteků, nechat problémy za dveřmi, vypnout hlavu, zahodit veškerá očekávání a pouze být tady a teď. Tak může být tantrická masáž pokaždé nová a dobrodružná cesta, kterou Vás ráda provedu.

Oblíbené tantra masáže:

Mojí oblíbenou masáží je každá tantrická masáž, kde se můžu plně ponořit do prožitku dávání. To se děje, když dovolíte svému tělu oddat se přijímání. Při rozhodování o délce masáže je nejlepší poslechnout svoji intuici, protože každý z nás potřebuje jiný čas na uvolnění těla i mysli, aby si mohl plně vychutnat jedinečné kouzlo vzrušující tantrické masáže.

Galerie a video medailonek

Reference

Přiznám se, že jsem byl zpočátku k tantra masáži na objednávku poněkud rezervovaný. Lijana sice mé pochyby při počátečním rozhovoru lehounce zmírnila, stále jsem si však uchovával poněkud spektptický a odměřený přístup. Nechtěl jsem být zklamaný a raději jsem nic neočekával. Můj racionální a pragmatický postoj mi ovšem vydržel jen do chvíle, než mě tato bohyně k sobě přivinula a začala se se mnou houpat v rytmu hudby, s prsty zabořenými hluboko v mých vlasech. Vnímal jsem její uklidňující dech a hřejivou přítomnost a myšlení pomalu mizelo kdesi daleko. Postupně mě Lijana provedla zážitkem tak krásným, že mi nezbylo než zapomenout na všechno, co jsem si o tantra masáži předtím myslel. Zcela jsem se jí oddal a s její pomocí zažil něco, na co i s odstupem času rád vzpomínám a těším se, až si opět udělám čas!
Tomáš
Dear Tantra massage Prague,

I just knocked on the door and asked for massage... It was my lucky day!
I met Lijana and she gave me the most beatiful experience that I ever could dream of. There is no word to describe it!
Namaste!!
Martin
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!