Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Lijana

Tantra masérka Lijana

Lijana vás zaujme nejen svými bohatými masérskými zkušenostmi a smyslným, zkušeným dotekem, který krásně uvolní celé vaše tělo, ale i svým klidem, vyrovnaností a jemným ženským půvabem, který vás nenechá na pochybách, že jste se svěřili do těch správných rukou.

Co má ráda:

Mám ráda svobodu, nové výzvy, objevování sebe samé i poznávání druhých lidí. Miluji Prahu a energický ruch velkoměsta, stejně jako ticho při procházkách přírodou. Mám ráda pohyb, hlavně jízdu na kole, nebo běhání, ale občas je ten největší relax pouze ležet ve vaně s horkou vodou a užít si chvíle nicnedělání.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra masáž je pro mne opravdový hluboký rituál uctění a užívání si lidského těla plně respektující hranice jeden druhého. Jako průvodce touto jedinečnou zkušeností se snažím vytvořit atmosféru bezpečí, bezpodmínečného přijetí a lásky. Prostor, kde je v pořádku odevzdat se a být sám/ sama sebou. Bez masek, bez studu, beze strachu... Prostor, kde je v pořádku si užívat a zkoumat sexuální potenciál vlastního těla, plně se oddat přijímání doteků, nechat problémy za dveřmi, vypnout hlavu, zahodit veškerá očekávání a pouze být tady a teď. Tak může být tantrická masáž pokaždé nová a dobrodružná cesta, kterou Vás ráda provedu.

Oblíbené tantra masáže:

Mojí oblíbenou masáží je každá tantrická masáž, kde se můžu plně ponořit do prožitku dávání. To se děje, když dovolíte svému tělu oddat se přijímání. Při rozhodování o délce masáže je nejlepší poslechnout svoji intuici, protože každý z nás potřebuje jiný čas na uvolnění těla i mysli, aby si mohl plně vychutnat jedinečné kouzlo vzrušující tantrické masáže.

Galerie a video medailonek

Reference

Lijana je nádherná, milá a nesmírně pozitivní žena. K tomu všemu má zlaté ruce. Úžasná tantra masáž. Dávám 10/10.
David, 35
Přiznám se, že jsem byl zpočátku k tantra masáži na objednávku poněkud rezervovaný. Lijana sice mé pochyby při počátečním rozhovoru lehounce zmírnila, stále jsem si však uchovával poněkud spektptický a odměřený přístup. Nechtěl jsem být zklamaný a raději jsem nic neočekával. Můj racionální a pragmatický postoj mi ovšem vydržel jen do chvíle, než mě tato bohyně k sobě přivinula a začala se se mnou houpat v rytmu hudby, s prsty zabořenými hluboko v mých vlasech. Vnímal jsem její uklidňující dech a hřejivou přítomnost a myšlení pomalu mizelo kdesi daleko. Postupně mě Lijana provedla zážitkem tak krásným, že mi nezbylo než zapomenout na všechno, co jsem si o tantra masáži předtím myslel. Zcela jsem se jí oddal a s její pomocí zažil něco, na co i s odstupem času rád vzpomínám a těším se, až si opět udělám čas!
Tomáš
Lijana je bohyně s kouzelnýma rukama, plná pozitivní a krásné energie. Provedla mě mojí první zkušeností s tantrickou masáží a já jen stěží mohu najít slova, abych popsal to, co jsem v jejích něžných rukách prožil. Bylo to jako sen, který jsem doufal, že nikdy neskončí. Nádherná relaxace, vzrušení, něha! Namaste můj krásný anděli. Těším se na brzkou sheldanou.
Francesco
Milé Tantra masáže Praha,


dnes jsem prožil svou první tantra masáž ve vašem překrásném centru a rád bych se s vámi podělil o svoje zážitky. Mojí průvodkyní byla masérka Lijana a musím říci, že její tantrická masáž byla ta nejlepší, co jsem kdy ve svém životě zažil. Po celou dobu masáže jsem cítil úžasné vzájemné napojení a blízkost a musím říci, že vřelost, citlivost a autentičnost, kterou Lijana do masáže vkládá je až neuvěřitelná! Ani jejím masérským schopnostem se nedá nic vytknout. Všecko bylo precizní, perfektní a dělané s láskou a péčí. Jsem rád, že jsem se rozhodl vyzkoušet opravdouvou, autentickou tantra masáž ve vašem SPA! Cítím se plný energie a života a zároveň krásně odpočatý. Namaste a děkuji!
James
Isiel som na tantra masáž a nevedel, čo od nej očakávať. To, čo som našiel bol krásny človek, ktory mi dal najúžasnejší zmyslový zazitok v mojom živote. Keď som odchádzal, cítil som len lásku. Ďakujem LIJANA.
Carsten
Dear Tantra massage Prague,

I just knocked on the door and asked for massage... It was my lucky day!
I met Lijana and she gave me the most beatiful experience that I ever could dream of. There is no word to describe it!
Namaste!!
Martin
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!