Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Liduška

Tantra masérka Liduška

Když Liduška vstoupí do místnosti, brzy zjistíte, že se mimovolně usmíváte, cítíte se tak nějak přirozeně dobře a jste plni příjemného očekáváni a šimrání v břiše. Pro Lidušku je přirozené pečovat o druhé a vnést do každého tantrického setkání kousek sebe. Je zkušenou a citlivou masérkou s otevřeným srdcem a řadou masérských zkušeností, nejen z tantra masáží.

Co má ráda:

Liduška ráda kreslí krajiny, obrysy postav, detaily a zátiší či zajímavé situace ať už na svých toulkách Prahou či uprostřed rozkvetlé přírody. Má ráda také památky a jejím snem je navštívit Irsko, kde chce poznat nejenom krásnou irskou přírodu, ale místní lidi a život.

Proč dělá tantra masáže:

Tantrická masáž mi dává možnost přiblížit se k člověku. Někdy jako láskyplná průvodkyně jeho intimity, jindy jako žena, fascinovaná krásným setkáním a silným společným prožitkem. Dává možnost vést druhé k tomu, aby naslouchali, co říká jejich tělo i duše. Je možností se na chvíli se zastavit ,zasnít být v jednu chvíli na jednom místě sám sebou bez společenské masky a všedních starostí.Zastávám myšlenku, že dotek je v lidském životě nezbytnou součástí ,která se pomalu vytrácí v hektičnosti dnešní doby . Na tantře mě baví kouzlo a proměna přijímajícího, když přichází tak je jeho tělesná a mnohdy i duševní schránka unavená z všedního života ,starostí, neustálého plánovaní a povinností . A když odchází tak září přívalem načerpané energie. Kouzelné je když si v okamžiku dokážete získat náklonnost a důvěru člověka ,kterého vidíte poprvé.Každá masáž je jiná, individuální, ale přesto je to krásná chvilka něhy, pochopení a péče o unavené tělo přijímajícího.

Oblíbené tantra masáže:

Liduška miluje dlouhé tantrické masáže De luxe, kde se otevírá prostor pro opravdu hluboká a krásná setkání. Klienti z nich odcházejí spokojenější, více rozzáření a uvolnění. Ráda masíruje muže i ženy. Na ženách se jí líbí jejich komplikovanost a to, jak k nim během masáže hledá cestu. Oblíbenou masáží žen je tedy Luxusní tantrická masáž pro ženy Pretty woman.

Galerie a video medailonek

Reference

Možná jsem udělal chybu, že jsem si jako první masáž v životě vybral zrovna tantra masáž s Liduškou. Mám pocit, že je nepřekonatelná a žádná jiná masáž nemůže být lepší (teda snad až na její pokračování). Je to už skoro dva týdny, ale stále se k ní v duchu vracím, je to takové hřejivé místo vzadu v mysli. Již z profilu a z videa mi Liduška přišla strašně sympatická a takřka ihned jsem si byl jistý, že půjdu na masáž právě k ní. Měl jsem ten pocit, že jí tato práce opravdu baví a že jí na klientech záleží. Mojí náklonnost a důvěru si získala tak nějak již v tomto okamžiku. V reálu jsem zjistil, že jsem nebyl blázen, když jsem jí "předběžně věřil", ona je vážně skvělá!
Martin
Liduška je nádherná žena a moc krásný člověk. Tantrická masáž s ní byla úžasně relaxační a bylo cítit, že Lidušku její práce moc baví a naplňuje. Děkuju za moc krásný zážitek, určitě si jej rád zopakuji.
Viktorio
Pojem tantrická masáž se okolo mě vyskytoval tak často, že jsem to už nevydržel a rozhodl se ji vyzkoušet. Musím vám říci, že moje zkušenost z tantra masáže ve vašem centru předčila všechna moje očekávání. Slečna Liduška byla velmi milá a příjemná a masáž úžasná. Masáž neměla se sexem naprosto nic společného a její zakončení masáží míst, které většinou masírovány nejsou, mi přišlo normální a přirozené. Asi díky tomu, jak mě slečna dokázala uvolnit. Relaxace mi přišla daleko dokonalejší než u jakékoliv jiné masáže co jsem kdy zažil a slečnu masérku bych nemohl vynachválit. Moc doporučuju všem, aby to zažili!
Petr
Jen těžko můžu slovy vyjádřit, co jsem prožil. Byla to má první tantrická masáž v životě. Nevěděl jsem, co mám čekat. Mé obavy se ale záhy rozptýlily. Přišel jsem na krásné místo, osvětlené spoustou svíček, provoněné vůní pomeranče a kadidla. V místnosti hrála příjemná pomalá hudba. Přivítala mě sympatická masérka Liduška. Napřed jsme si chvilku popovídali o mých přáních a pak už jsem se mohl odevzdat do jejích rukou. Po chvíli jsem se cítil jako v novém světě. Celé mé tělo se uvolňovalo s jejími doteky. Promasírovala mé ztuhlé svaly a já cítil, jak mě zalévá horko. Každá buňka mého těla volala po doteku. Bylo to jako rituál. Krásná, posvátná erotika. Bylo to vzrušující a něžné zároveň. Byl to zážitek tak nový a netypický, že bych doporučoval každému jej vyzkoušet a zažít.
Jirka
Chtěli bychom vám poděkovat za krásné středeční odpoledne, které jste nám připravili ve vašem salonu s vašimi maséry Milanem O. a jeho kolegyní Liduškou. Po prvních nejistých obavách z něčeho neznámého jsme se začali cítit opravdu skvěle. Účinek uvolnění a rozproudění sexuální energie nás povznesl do nové dimenze prožívání! Děkujeme a těšíme se na další návštěvu.
Karel a Jana
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!