Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Lea

Tantra masérka Lea

Lea je otevřená a milá mladá žena s jiskrným projevem, rozpustilou povahou a smyslem pro humor. Umí krásně pracovat s váhou vlastního těla, a tak přestože je drobné postavy, umí během masáže přitlačit a krásně tak uvolnit vaše ztuhlé svaly. Tantra je pro Leu přirozeným vyústěním její životní cesty i uměním, které ji hluboce naplňuje.

Co má ráda:

Pokud se právě nevěnuje tantře, ráda ve svém volném čase zachycuje bezprostřední okamžiky a vše, co ji zaujme do rastrových obrázků, kreslí si do skicáku, zapisuje si, co se jí honí hlavou a to pak přetváří v básně nebo povídky. Občas si zajde do galerie, nebo posedává ve své oblíbené kavárně s knihou a šálkem lahodné kávy. Můžete ji potkat také na cestách, protože ráda poznává nová místa, kraje i kultury. Lea je také vášnivou filmovou fanynkou.

Proč dělá tantra masáže:

Tantrická masáž mi přináší oživení a radost a to ať už si ji užívám jako přijímající nebo při ní sama pečuji o druhé. Miluji ty vzácné okamžiky vzájemného naladění a plné pozornosti, kterou jeden druhému věnujeme, a které otevírají cestu k hlubokým okamžikům extáze. Nechte mne, abych se vás dotkla a řekla tak víc než se dá říci za pomoci tisíců slov. Stanu vaší průvodkyní při objevování kouzla tantrické masáže a vlastního těla i vaší pečující kněžkou, se kterou můžete být plně sám sebou.

Oblíbené tantra masáže:

Mám ráda harmonii čtyřruční tantrické masáže, která vás přivede hluboko k vám samým a umožní zapomenout na všechny starosti vnějšího světa. U tantrické masáže Deluxe si zase mohu vyhrát s každým kousíčkem vašeho těla a přinést vám tak neopakovatelné potěšení.

Galerie

Reference

Jsem fotograf a svým, od brašny s aparáty bolavým, zádům dělám dobře povalováním se na masérských stolech. Vyzkoušel jsem snad všechny možné techniky a masérské školy, až jsem zatoužil po komplexním přístupu, který slibovala masáž tantrická. Hned úvodní rozhovor s krásnou, křehkou a empatickou masérkou byl inspirativní, pomohl mi orientovat se v pestré nabídce centra a vybrat pro mě tu nejvhodnější dvouhodinovou masáž. Zároveň vzbudil mou zvědavost, jak si křehká dívka poradí s mužem mé statné postavy. Ta byla záhy ukojena a mírné obavy rozptýleny. Lea, hned v úvodních minutách masáže, rozehrála mé tělo v nečekaný koncert. Střídala klidné, meditativní pasáže s rehabilitačními technikami, reflektovala mé pocity a potřeby mých svalů. Tam, kde by jiný masér využil sílu paží, Lea rafinovaně použila celou váhu svého drobného těla a dopřála mi přenádherný čas absolutního odevzdání se do její profesionální péče. Děkuji moc a těším se na brzkou reprízu!
Jiří
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!