Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Kristýna

Tantra masérka Kristýna

Při setkání s Kristýnou brzy zjistíte, že se cítíte velmi uvolněně a přirozeně a nemáte nejmenší potřebu cokoliv někam tlačit. S klidnou sebejistotou vás provede tajemstvími tantrické masáže tak, že vám to přijde jaksi přirozené a známe. Kristýna má vzácný dar zbavovat lidi studu a ostychu. Možná za to může její milá, zemitá povaha, vysoká inteligence i přirozenost s jakou se umí dotýkat...

Co má ráda:

Kristýna ráda cestuje, jezdí na výlety do přírody či se stará o zahradu. Ze sportu miluje tanec a bojová umění.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra pro mě znamená krásnou cestu k lepšímu propojení a souhře tělesné i duševní stránky člověka. Je pro mě způsobem, jak se lépe poznat a "spřátelit se" se sebou samým a celým Vesmírem. A to je cesta nejen k lepšímu zdraví těla, mysli, ale i světa okolo nás.
Dnešní doba po nás chce výsledky, výkon, úspěch, abychom byli ve střehu, abychom dokonale vypadali,...prostě "dávej a dávej". Stále slyšíme, že nejsme dost dobří, neodpovídáme - zrovna módnímu - ideálu. Většinou neznáme bezpodmínečnou lásku a i své vlastní tělo neumíme milovat a ctít. A jsme z toho pak nemocní, máme negativní pocit ze světa i ze sebe. Při tantrické masáži máte naopak možnost jen přijímat, prožít něžnou péči druhého člověka a dokonalé uvolnění mysli bez požadavků a soudů, "tady a teď" být skutečně v kontaktu se svým tělem. Umožní vám poznat krásu, úžasnou dokonalost a schopnosti vás jako celistvé bytosti. Stanu se průvodcem chrámem vašeho těla a díky mým dotykům spolu rozsvítíme světlo a vlijeme životní sílu i do míst, která jste opomíjeli nebo ještě nikdy nenavštívili. Tou úžasnou silou něhy a pohlazení třeba i opravíme trhliny ve zdech, kudy vám uniká vzácná energie.

Oblíbené tantra masáže:

Její oblíbená masáž je tantrická masáž De luxe.

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!