Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Kristýna

Tantra masérka Kristýna

Málokdy se setkáte s bytostí tak čistou, něžnou, jiskrnou a krásnou, jako je Kristýna. Její vřelý úsměv vás zbaví všech obav a vtáhne vás do pohádkového příběhu, kde se stává vaší múzou a nymfou. Otevírá srdce a ukazuje svět, jaký by měl být. Máme ho na dosah ruky, a přesto na něj v běžné všednosti zapomínáme. Toto setkání vrátí barvy do vašeho života. Tak na nic nečekejte, nechte se okouzlit a vstupte do pohádky.

Co má ráda:

Miluji přírodu, která ve mně probouzí pocit svobody a jednoty. Ráda v ní pobývám, čerpám energii a medituji. Umím si vychutnat dobré jídlo, ráda poznávám nové věci a miluji cestování a objevování cizích kultur.

Proč dělá tantra masáže:

K tantře mě přivedl můj zájem o práci s energiemi a meditaci. Dlouho jsem hledala cestu, která by k člověku přistupovala komplexně a byla zároveň duchovní i léčivá. Tantra mě zaujala díky tomu, že působí z úrovně těla na rovinu duše a nabízí tak propojení duchovní, duševní i smyslové stránky člověka. U tantrické masáže se mi líbí její pestrost, se kterou přistupuje ke každému člověku. Každé setkání je jiné a originální, stejně jako je každý člověk zcela jedinečný a vyžaduje jiný typ péče.

Oblíbené tantra masáže:

Mám ráda dlouhé tantra masáže Deluxe, protože poskytují prostor pro krásná a hluboká setkání s muži, kteří chtějí objevovat hluboké vody tantry i sebe samých.

Galerie

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!