Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Katka

Tantra masérka Katka

Katka vás odzbrojí svou přirozeností, se kterou vnímá a přijímá všechno kolem sebe. Je to žena mnoha umění, která se proměňuje každým momentem, kdy spolu kráčíte rituálem tantrické masáže. Dokáže být klidná i hravá, něžná i vášnivá, a vy tak brzy zjistíte, že vás neustále překvapuje a fascinuje. Tantra masáž s ní je vzrušující cestou objevování a přijímání sebe samých.

Co má ráda:

Celý život se věnuji lidskému tělu, nejdříve mě inspirovala krása baletu po dobu 10 let, poté oděvní designérství, nyní jóga společně s tantrou a zdravým životním stylem. Věnuji se také malbě, především aktu ženského těla. Miluji sbírání bylinek v přírodě, procházení procesem poznávání a ochutnávání. Miluji cestování po celém světě, poznávaní kulturních tradic a odlišností. Ráda také poznávám nové tváře společně s jejich životními příběhy.

Proč dělá tantra masáže:

Jedna z mých velkých celoživotních otázek byla, jakým směrem chci jít. Při hledání odpovědi jsem začala nacházet sama sebe, a také pochopila svou hlubokou touhu po sblížení a spojení s lidmi na úrovni základní energie života. To mě přivedlo k tantrickému učení. Pomocí překrásné hry nazývané tantra probouzíme energii i sami sebe. Začala jsem skutečně milovat svůj život a totéž bych chtěla předávat dál.

Oblíbené tantra masáže:

Tantrická masáž je uměním probouzení energie, cestou k uvolnění těla i duše a hluboké meditaci. Ráda si s vámi popovídám u šálku dobrého čaje a pak se budu s láskou a péčí věnovat vašemu tělu. Mojí oblíbenou masáží je tantrická masáž Deluxe, čtyřruční tantrická masáž a tantra masáže pro páry.

Galerie a video medailonek

Reference

Svoji jubilejní desátou návštěvu vašeho centra jsem si nemohl lépe užít, a to vše díky masérkám Katce a Míše, které už na začátku při povídání navodily pohodovou atmosféru, která se přenesla jak do seznamovacího rituálu, tak i do samotné masáže. Velmi oceňuju i jejich šikovnost, díky které jsem cítil silné proudění energie v celém mém těle. Cítím se plný síly ještě teď, pár dní po návštěvě vašeho centra. Už se těším na další setkání s oběma masérkami, které mají opravdu talent na to dělat lidi šťastnými. Aspoň já to tak cítím!! Ať se daří vašemu centru, už si neumím bez tantry svůj život představit.
Alex
Dobrý den,

rád bych tímto popsal zkušenost z klasické tantrické masáže s Katkou. Tato milá a usměvavá dáma, je stvoření Boha samotného. Její přístup a odvedená práce se řadí mezi ty opravdu profesionální. Nelze slovy popsat kolik negativní energie a negativních myšlenek ze mě Katka dokázala uvolnit. Za její přístup jí patří velká poklona a ohromné DĚKUJI. Doufám že jí jedna z mnoha referenci pomůže k tomu, aby dělala naplno to, v čem je skvělá.
Lukáš
Na tantra masáži jsem byl poprvé a byl to vyjímečný zážitek. Katka je velmi milá a sympatická. Je vidět, že s masážemi má dlouhé zkušenosti a její ruce jsou přímo kouzelné Mohu jen doporučit.
Marek
Jedenáctka je moje šťastné číslo. Stejně tak moje jedenáctá návštěva ve vašem centru byla šťastná. I když mám už určité zkušenosti s tantrou, stejně vždy odcházím jako úplný nováček, který zažil něco úžasného, co si do té doby neuměl představit. Katka jakoby uměla číst mé myšlenky, dokázala přesně vycítit, co ten den chci. I když se mě ptala předem, jakou mám představu a já jí to pověděl, dodala tomu ještě něco navíc, co mojí duši naplnilo něčím, co se nedá popsat, ale člověk s tím žije několik dní poté. Ona asi opravdu duše existuje, já jí nalezl u vás. Zato Vám Katko, děkuji!
Alexander
Chtěl bych se s vámi podělit o mé zážitky z šesti-ruční masáže s Bárou, Katkou a Emou. Byla to jedním slovem krása a pohlazení po duši i po těle. S Bárou jsem strávil nejvíce času, protože mně masírovala ještě při koupeli. Dovede se proměnit v jakoukoliv bytost na světě. Chvíli je hravá kamarádka, ale najednou se promění v milující a starostlivou maminku, která vás lehounce vezme do náruče a vy si nepřejete nic jiného než zůstat u ní. A krásně zpívá, což požitek ještě umocňuje. Díky Ti, Báro! Katka je krásná, milá a velmi něžná dívka, která Vás bude hýčkat a rozdávat dobrou náladu plnými hrstmi. Ema je pro mě trošku tajemná bytost. Je trpělivá, něžná a prostě krásná! Cítil jsem se s ní nádherně. Se všemi třemi si masáž rád zopakuji a třeba i delší, ale jsou tu i další dívky, které bych rád poznal, takže si myslím, že to nebyla moje poslední návštěva tady. A ještě něco na závěr: vždycky mi bylo vštěpováno, že recepce je vizitka podniku. Tak v tomto případě nezapomenu ani na recepční Verču nejen pro její krásné jméno, ale i to, jak se o mě před příchodem mých vysněných masérek starala. Přišel jsem dřív, než jsem měl, ale lehce jsme se domluvili. A kdyby bývala chtěla masírovat, klidně ji vezmu jako čtvrtou do party. Díky, Verunko!
Vláďa
KONEČNĚ PRAVÁ TANTRA!!
Doteď jsem navštěvoval jen v podstatě erotické salóny vydávající se za tantrické, kde byl vždy cíl masérky udělat vám dobře po těle. Někde více, někde méně luxusně a profesionálně, často dokonce s mizerným osobním nasazením masérky, ale hlavně šlo všude jen o to hýčkat vaše tělo. V Tantra masáže Praha jsem konečně narazil na provedení tantry, tak jak vyplívá z její podstaty, tj. práce s vnitřní energií, a tedy hlavně sám se sebou. Je to duchovní, hluboce relaxační a blahodárně očisťující zážitek a pokud se tomu otevřete a necháte se na této cestě masérkou vést, zažijete nejen velice příjemné okamžiky, ale stanete se uvnitř silnějším a sebevědomějším. Pánové, toto je terapie, žádný „servis“ a k tomu, aby byla jakákoli terapie úspěšná, musí spolupracovat oba – léčící, a hlavně ten léčený! Proto přijďte sem až ve chvíli, kdy budete schopni být alespoň částečně upřímní sami k sobě, abyste mohli tuto důvěru propůjčit na tu chvíli masérce a mohla tím být Vaše terapie úspěšná. Záleží jen na Vás, jak hluboko budete ochotni, a hlavně schopni se do svého nitra ponořit, vše je otázka praxe. Strach stranou, buďte si jisti, že masérka je takový empatický profesionál, že Vás nikdy nebude tlačit nikam, kde byste se necítili blaženě a bezpečně! Je jen na Vás pánové, nakolik si připustíte svoji duchovní rozpolcenost a jak moc se chcete nechat léčit. Tady Vám pomůžou, stejně jako s tímhle vším pomohli mě! Tímto chci ještě jednou vyjádřit hluboký a uctivý dík masérce Katce, která mě během 3 hodinové masáže opravila uvnitř na mnoha frontách takovým způsobem, že po zranění způsobené hrůzným zážitkem v minulosti nezůstalo ani památky! S láskyplnou vervou vyléčila moje srdce, s empatickou hravou smyslností uklidnila moji hlavu, a s neuvěřitelnou lehkostí pozitivní energie zahojila mojí duši a tím ze mě zase udělala plnohodnotného člověka! BRAVO KATKO, jste ten pravý člověk na svém místě, chraňte si své kouzlo pečlivě a kráčejte po svých stezkách dál s lehkostí bytí a žití, jenž je Vám vlastní! Ještě jednou tisíceré díky, jsem Vám hluboce zavázán!
Miloš
Dobrý den,

Rád bych vám poděkoval za skvělý relax a vstřícnost při rezervaci. Děkuji především Katce za výbornou tantra masáž.
Doufám že příště budu mít více času na rozmluvu!
Filip, 32
Katka je velmi milá, pohodová osůbka a tantrická masáž s ní byla opravdu pohádková. Doporučuji.
Kamil
Milá Katko,

masáž od Tebe byla pro mě znovuobjevením nádhery a oduševnělosti ženy, mnohosmyslnosti doteku a naplněním významu slova tantra. Jsi vlastně důkazem toho, že všechna slova (i tato) jsou zbytečná - pokud jsme zrovna s někým, kdo nám rozumí. Jde jen o vteřiny, minuty, hodiny... které s takovým člověkem strávíme. Děkuju Ti tedy mnohokrát za každou vteřinu, kterou jsem mohl prožít beze zbytku - na Tvé tantrické masáži.
Ondra
Katka byla nádherná a zkušená průvodkyně, jejíž uklidňující, zručný dotek byl právě to, co jsem potřeboval. Vše mi předem vysvětlila a i v průběhu masáže sledovala, jak reaguji na její doteky, které přizpůsobovala mým potřebám a reakcím. Určitě se k vám vrátím. Děkuji, Katko!
Honza, 34
Chtěl bych vám říci, že jsem si návštěvu u vás moc užil. Katka má příjemnou, ženskou energii a vzrušující, něžný i smyslný dotek. Cítil jsem, že rozumí mým potřebám a dala mi přesně to, co jsem v daný moment potřeboval. Cítím hlubokou vděčnost za vše, co jsem u vás během své návštěvy a tantrické masáže s Katkou zažil. Katko, děkuji ti za tvou trpělivost, laskavou péči a nezměrnou pozornost! Tuto zkušenost doporučuji opravdu každému. Tantra masáže Praha je nejen opravdu profesionálním centrem na vysoké úrovni, ale je cítit, že je to opravdový chrám, kde se tantra nabízí s láskou, pochopením a velkým přesahem.
Richard
Díky Katce za její ohromující a nezapomenutelnou tantra masáž. Katka má nejen krásný pohled, ale má také krásnou osobnost a karmu. Vysoce talentovaná, naprosto profesionální a nadaná, je prostě úžasná. Jsem moc rád, že jsem ji potkal a lituji pouze jediného, že náš společný čas byl tak krátký.
Richard
Hříčkou osudu či shodou náhod jsem prožil nezapomenutelnou tantrickou masáž u masérky Katky. Tolik prožitku v čase a prostoru se člověku nedostává zas až tak běžně, proto chci touto cestou poděkovat. Smysl pro detail, přesvědčivost a energii, kterou Katka vyzařuje každým dotekem, pohlazením či dechem jsem si užil tak silně, jako nikdy před tím. Katko, zanechala jste svoji stopu v každém kousku mého těla, ale i v duši a mysli. Děkuji za dnešní večerní přesun do ráje a těším se brzkou viděnou.
J.A.S.
Katka je skvělou a nadanou průvodkyní. Její utěšující a něžný dotek byl přesně to, co jsem potřeboval. Průběh masáže mi Katka předem vysvětlila, byla velmi trpělivá a naslouchala mi. Stejně tak v průběhu masáže dbala na to, abych se v každém okamžiku cítil příjemně a uvolněně. Při své příští návštěvě Prahy toto masérské studio určitě znovu navštívím. Děkuji Ti, Katko za úžasnou tantrickou masáž!
Honza, 34
Nejdražší Katko,

můj tantrický zážitek s tebou byl moc krásný. Opravdu jsem si užil celý rituál, tvůj něžný dotek, tvůj úsměv i tvou laskavost. Každý jednotlivý okamžik. Děkuji Ti za všechno a doufám, že při mém příštím pobytu v Praze Tě zase uvidím. Přeji Ti mnoho štěstí!
Mário
Ve studiu Tantra masáže Praha jsem, díky masérce Katce, prožil překrásnou zkušenost. Do Prahy se vracím opět v dubnu, a zvažuji nejen další masáž od Katky, ale také absolvování některého z kurzů Školy tantra masáže. Ještě jednou díky!
Kevin
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!