Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Kate

Tantra masérka Kate

Její energie a věčný úsměv je to první, co vás na téhle ženě zaujme. Možná i díky bezprostřednosti máte pocit, jako byste se znali už roky. Tohle setkání vás nabije energií, ale tím tahle pouť nekončí. Kate vám ukáže, jak získat nejen energii ale i sebevědomí a sebeuvědomění. Zpřítomní vás v jednom nekonečném momentu štěstí. Ať už jste zkušení, či jdete na tantra masáž poprvé, svěřte se do jejích laskavých a hřejivých rukou.

Co má ráda:

Mám ráda život a vše co nám nabízí. Každodenní maličkosti, úsměv, pohlazení, pohled do očí, toulky přírodou, vůni rostlin, zpěv ptáků i šálek dobrého čaje. Žít tady a teď a vnímat život všemi smysly, které nám byly dány. Miluji hudbu a tanec, které mi dodávají energii a probouzí mé srdce.

Proč dělá tantra masáže:

Tantrická masáž mne pohltila svou schopností pohladit, uvolnit a naladit se jeden na druhého. Vnímám ji nejen jako smyslný rituál uctění našeho fyzického těla, ale jako možnost zastavit čas uprostřed hektické moderní doby a prožít naplno ty jedinečné okamžiky vzájemné blízkosti, něhy i hlubokého odevzdání. Přijďte na chvíli zastavit čas a vnímat jen moc přítomného okamžiku. Ráda se stanu vaší průvodkyní tantrou, světem probouzení smyslů.

Galerie

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!