Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Karolína

Tantra masérka Karolína

Karolína je jemná i vášnivá mladá žena, pro kterou je tantra nejen životní filosofií, ale i nekonečným zdrojem inspirace. Zaujme vás svou přirozeností a milou, přátelskou povahou, díky které se s ní rychle budete cítit jako doma. Díky znalosti pokročilých tantrických technik vám bude skvělou průvodkyní při objevování tantrické masáže i vlastního těla.

Co má ráda:

Ráda cestuji a poznávám jiné kultury, národy, lidi, jejich hodnoty a osobnosti, je to moje přirozená potřeba, inspirovat a nechat se inspirovat. Ráda také odmalička čtu. A ačkoliv už dost podzimů roztrhalo nebe a dost jar rozbrázdilo zem a můj život se kolikrát proměnil jako roční období, literatura a tantra v něm zůstávají jako dvě základní esence.

Proč dělá tantra masáže:

V rámci mé školy tantry jsem prožila několik velmi hlubokých zážitků během tantrické masáže, při které jsem byla dávající. Prostoupil mne nepopsatelný pocit smysluplnosti. Jako by ten okamžik byl jako obrovský nabobtnalý šťavnatý plod, který procítíte do všech smyslů. Vnímáte barvu, vůni, chuť, dotek; byla to pro mě velmi hluboká meditace, absolutní bytí tady a teď. To mne přivedlo k myšlence, že bych se tantrickým masážím chtěla věnovat více…
Tantrická masáž je neuvěřitelný prostor, kde se zhmotňují nejhlubší bytostné touhy a potřeby, o kterých člověk kolikrát ani netuší, že je má. Připadá mi to fascinující, je to naprostý přesah lidské mysli. Je pro mě obrovský dar, moci být u něčeho tak krásného, moci být průvodkyní, někým, kdo otevírá jiný časoprostor a uvádí druhé k sobě samým. Je to pro mě způsob, jak se dostat zpátky k sobě, jak se dostat domů, do těla.

Oblíbené tantra masáže:

Miluji tantrické masáže Deluxe, nejlépe v kombinaci s rituálem tantrické koupele, která umožňuje ponořit se společně do hlubin bytí, meditace i smyslnosti.

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!