Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Jirka

Tantra masér Jirka

Při setkání s Jirkou pocítíte, že svět se nějak změnil. Nedokážete popsat jak, ale víte, že nějaká drobná změna tu je. Jirkovi působí radost pomáhání ostatním, péče o ně i to, že jim může působit radost. Když vidí šťastné lidi, samotného ho to naplňuje a umocňuje to zážitky všech zúčastněných, včetně jeho samotného.

Co má rád:

Jirka se zajímá o mezilidské vztahy a snaží se pochopit, proč se k sobě lidé chovají tak jak se chovají a často přemýšlí, jak by se to dalo zlepšit. Věnuje se práci s energetickým polem člověka a mimo masáží tyto znalosti aplikuje také při léčitelství. Věnuje se i jiným druhům masáží, reiki pohledu na svět a zkoumá cesty napříč různými náboženstvími, vědními obory, společenskými vrstvami a oblastmi, k čemuž využívá i znalosti nabyté ve světě počítačů a v armádě. Našel zálibu v irské kultuře a rád občas navštíví různá úžasná místa v místní krajině i ve zbytku světa. Užívá si přítomnosti světských věcí jako je chutný čaj, med, příjemná hudba, čas strávený odpočinkem v přírodě či občasnou literární tvorbou.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra je pro Jirku jeden z kroků na energetické cestě jeho duše. Spojení tantry a masáží je tedy u něho jen přirozeným vývojem jeho schopností a dovedností, které se rozhodl nenechávat si pro sebe a potěšit jimi i ostatní. Jirka zastává názor, že lidé se sami sobě stále oddalují, přestávají chápat kdo jsou a co všechno můžou dokázat. Místo aby v dnešní uspěchané době zpomalili a relaxací kompenzovali stres, strach a hněv se kterým se denně setkávají v práci a společnosti, tak tyto zlé emoce přenáší domů a na své blízké. Raději by je měli nechat tam, kde se s nimi setkali, nebo ještě lépe by je měli dokázat změnit v emoce, které jsou prospěšné lidem a napomáhají tvoření nového, zdravějšího světa. Tantra masáž nabízí kombinaci relaxace a uvědomění si vlastního já, které nás vede na naší cestě životem, ať už mu nasloucháme nebo se ho snažíme ignorovat.

Oblíbené tantra masáže:

Jirka má rád dlouhé, alespoň tříhodinové tantrické masáže de luxe, během kterých se člověk dokáže otevřít a přijmout sám sebe se všemi přednostmi i nedostatky. Rád dává lidem to nejlepší co může a co jsou lidé schopni během tohoto setkání přijmout. Rád masíruje jak ženy tak muže a má rád i párové tantra masáže či více-ruční tantrické masáže, neboť setkání více lidí umocňuje prožitek spojením vzájemných energií a emocí.

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!