Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Jakub

Tantra masér Jakub

Jakub je charismatický, zkušený muž s něžným, pevným dotekem, který vám pomůže uvolnit se do prožitku tantrické masáže a oddat se kouzlu přítomného okamžiku. Bude vám citlivým, inteligentním průvodcem, který ví jak pečovat o ženu a poskytnout jí pochopení a podporu, kterou potřebuje, aby se mohla zcela odevzdat. Poddejte se jeho zkušeným dotekům a prožijte okamžiky, o kterých jste zatím pouze snila.

Co má rád:

Miluji tanec, zejména swing, charleston a salsu, kromě tance mám rád i další sporty, mezi ty, kterým se věnuji pravidelně, patří běh, cyklistika a lezení po skalách. Když nemasíruji, rád medituji při hře na saxofon.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra je pro mě uměním vidět, zkoumat a objevovat vnitřní krásu každé ženy a tu pak oslavovat a uctívat v rituálu tantrické masáže, za svitu svíček a vůně orientálních olejů. Každá žena je jiná a jedinečná a zaslouží si pozornost a péči, kterou jí mohu nabídnout prostřednictvím rituální tantrické masáže. Je mi ctí pomoci otevřít dveře k Vám samým a sdílet unikátní okamžik probuzení těla a osvobození ducha. Tantrická masáž má mnoho podob a tváří a je pro mě výzvou i posláním objevit tu, kterou v daný okamžik právě potřebujete.

Oblíbené tantra masáže:

Tantrická masáž je pro mě více než jen fyzickou masáží těla. Je jedinečným, léčivým setkáním, které přináší hluboké uvolnění na těle i na duši, spolu s pocitem hlubokého propojení a relaxace. Abyste si mohla plně prožít vše, co vám tantrické masáž může nabídnout, potřebujete dát sama sobě prostor, ve kterém se vaše tělo může plně uvolnit a odevzdat a já vás mohu hýčkat tak, jak si zasloužíte. Mezi mé oblíbené masáže proto patří Tantrická masáž Deluxe či luxusní tantrická masáž Pretty woman.

Galerie

Reference

Včera jsem byla ve Vašem salónu na tantrické masáži u pana Jakuba. Děkuju za dokonalý zážitek. Velmi těžko dokáži vyjádřit slovy, kolik jsem toho od Jakuba dostala. Úctu, velké množství energie a radost. Jeho pokora a velké vnitřní nasazení mě fascinují. Přeju Vám všem ze srdce to nejlepší.
Ludmila
Od našeho setkání sice už uběhlo pár dní, ale já stále nemám slov, která by byla schopná popsat prožitek z tantrické masáže s vámi. Bylo to naprosto úžasné, moc děkuji.
Marie
I would like to share couple words of appreciation of my experience at this magical, lovely place. The facilities were so nicely designed, pleasant and full of good taste. Everything was professionally organized. It is clear that this center pays a lot of attention to its customer care. Moreover it's fast and easy to reach it by taxi from the city center. I immediately felt positive and welcomed. My tantra massage session was 3 hours long and my masseur was Jakub. The massage of itself was amazing too. Jakub is an amazing, passionate and experienced man with really magical touch. I felt amazing exchange with him. It is pretty clear that he loves his job. I felt great after the massage. I can only recommend this center to anyone craving for a true tantric experience. This is definitely a place to visit.
Andrea
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!